Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlginç bir spiderman oyunu vardı googledan bulamadım.İlerlemeli veya açık dünya değildi,bölüm seçip o bölümde ki bir yarışmayı tamamlamaya çalışıyorduk.Heryerin kırmızı renkte olduğu bir bölümü hatırlıyorum.İsmi spiderman olmayabilir,çok saçma bir oyundu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BillBoss

Bi tane atari dövüş oyunu vardı kızılderili karater zıplayınca altından yeşil aslan atıyordu.Bide genç nine rakip karakteri öpünce gençleşiyordu.Bilen varsa şimdidden teşekkürler

Power Instinct
  • Benim aradığım oyun 2009-2010da oynuyordum 2011de olabilir tam hatırlamıyorum. Tek cdye sığıyordu.(dvd de olabilir emin değilim)
    Strateji oyunuydu, japon yapımı olabilir samuraylar vardı.
    age of empires gibiydi oyun mantığı
    oyunun özellikleri
    -binalardan asker basılmıyordu halkı asker basılan binaya yönlendiriyorduk asker oluyordu
    -atlı askerler için önce ormandan atları topluyorduk ahıra götürüp evcilleştiriyorduk, askerlerimizi sonra o ata bindirebiliyorduk
    -havai fişeği silah olan kullanan asker vardı
    -saldırılarda yanan binalarımızı kuyulardan su toplayarak söndürmemiz gerekiyordu
  • Battle Realms
  • dream0n kullanıcısına yanıt
    evet bu oyundu zamanında çok oynardım tekrar indireceğim
  • Çocukken oynadığım bir oyun var Hertz yada Herzli bir şey.90'lı yıllarda çıkan bir oyun.

Uzaylısın,şehirdeki insanların kılıklarını çalıyordun.Senelerdir arıyorum bulamadım.3 boyutlu bir oyundu.

Mor kafası,kazma dişli bir uzaylıydı hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbaba89 -- 24 Mart 2017; 16:22:41 >
  • Sene 2004-2005 civarıydı. İnternet kafede oynardık. Half-Life a benziyordu belkide modudur tam hatırlamıyorum. Multiplayer olarak ilerlemeli bir oyundu. Yeşil ve Mor kapşonlu düşmanlar vardı. Başka hatırladığım bi nokta yok. Şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar Merhaba,

Benim aradığım oyunda Playstation 1 de oynayıpta unutamadığım oyunlardan biriydi. Oyun Film gibiydi biz istediğimiz gibi yönetiyoduk.Kısacası oyunda seçimleri biz yapıyorduk ona göre oyundaki karakterimiz yani bi nevi film şeklinde haraket ediyordu.Ana karakterimiz istemiş olduğumuz davranışları sergiliyordu.Dahada öyle oyun ne gördüm ne oynadım.Umarım hatırlayan arkadaşlar olur.Tam anlatamadım kusura bakmayın.Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snipercis

Arkadaşlar Merhaba,

Benim aradığım oyunda Playstation 1 de oynayıpta unutamadığım oyunlardan biriydi. Oyun Film gibiydi biz istediğimiz gibi yönetiyoduk.Kısacası oyunda seçimleri biz yapıyorduk ona göre oyundaki karakterimiz yani bi nevi film şeklinde haraket ediyordu.Ana karakterimiz istemiş olduğumuz davranışları sergiliyordu.Dahada öyle oyun ne gördüm ne oynadım.Umarım hatırlayan arkadaşlar olur.Tam anlatamadım kusura bakmayın.Şimdiden teşekkürler.

Fox hunt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi abi bi oyun vardı sene 2012 falan oynuyordum böyle 10 tane falan karakter vardı seçiyorduk açık dünya bir oyundu. Biraz yukardan bakıyorduk moba rpg gibi bir şeydi. grafikleri kötü sayılmazdı. Hatırladığım 2 karakter var. Vampir vardı. bir de savaşcı, gladyatör gibi bir şey vardı bi skili vardı bi yerde bi yere sıçrıyordu.

Hatırladığım bazı şeyler de şehirde arena vardı tüccarlar vardı silah zırh falan.
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Teşekkür Ederim.Gerçekten çok yardımcı oldun.Oynamaya başladım şuan.İyi günler.
  • Bir oyun vardi.Satoda geciyor ve oyunun her bolumunde 4 islem yaparak bolumu geciyoruz.Bu oyunun ismi nedir?

• 2000 yada 2001 yılında oynadıgım bir pc oyunuydu.oyunun cıkıs cok daha eski olabilir. FPS türü bir oyundu.hatirladıgim oklu dinamite benziyen bir silah vardı.(bunun dışında da degisik silahlar vardı) Bölümun birinde galiba ilk bölumde bir dükkana giriyorduk ardından kasabanın serifi geliyordu onu öldürüyorduk ama genel olarak oyunda irili ufaklı yaratıkları oldürüyorduk. Anahtarlar bulup kilitli kapıları açıyorduk.Bölümun birindede can doldurmak icin bir icicek iciyoduk alkolluydu galiba ekran gorüntüsü bozuluyordu yamuluyordu alkolden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darrkkkk -- 2 Nisan 2017; 13:55:12 >
  • berkayfrt07 B kullanıcısına yanıt
    aklıma don't starve geldi
    belki budur.
  • hedefilk9 H kullanıcısına yanıt
    aklıma Azada serisi geldi bi bak istersen olmayadabilir ama
  • snipercis S kullanıcısına yanıt
    until dawn?
  • BillBoss kullanıcısına yanıt
    Circus olabilirmi aklıma bu geldi de
  • YediGüzelAdam kullanıcısına yanıt
    starbound olabilirmi acaba
  • HighDamagE kullanıcısına yanıt
    Ark Survival Evolved mi acaba
  • Tahminen 1989-1991 arasında çıkmış çok eski bir arcade makinesi , atari salonu oyunu.
    Soldan sağa ilerlemeli beat m up türünde bir oyun.Sanırım nükleer savaş sonrası bir dünya.Ana karakterin punk saç modeli var.Oyun New York'da geçiyor, arka planda yıkılmış özgürlük heykeli var ilk bölümde.Karakter arabaları , varilleri falan kaldırıp düşmanlara fırlatıyor.Sanırım ilk ya da ikinci boss salyangoz adam tarzı bir şey.Bu oyunu hatırlayan var mı dinazor arkadaşlar arasında?
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.