Şimdi Ara

2017 YGS | Muhabbet, Vakit Geçirme Konusu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
911
Cevap
8
Favori
87.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkes gergin biliyorum fakat ÖSYM hangi sınavı bu saatte açıklamışta şimdi bekliyoruz uyumak en mantıklısı.
  • Konunun tamamina bakmadim yazan varsada kusura bakmasin. Saat kac gibi aciklanir. Gecen seneki gibi 8-9 mu olur bilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    2014 lys sonuçları ramazanın ilk gecesi 1.30 civarında açıklandı

• Ramazan olmasinin etkisi olabilir ama

Bir de aciklanmadan 1 saat once bi sayfa aktif oluyordu, gencler tek tek deneyip buluyordu simdi yok galiba ondan

• Wp grubu kurun da ordan konusak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düştü.
  • Uyuma taktiği verin.

• Geçen sene sınav sonucunu açıklanmadan 1 gün önce öğrenen bi çocuk vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne heycanlisinizdir simdi:)

5 sene once ben de oyleydim.uni hayatinizi dolu dolu gecirmeye bakin,arada da derslere :)

Emeginizin karsiligini alirsiniz insallah.lysye asilin, esas belirleyici olan o.hadi hakkinizda hayirlisi gencler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIME -- 28 Mart 2017; 1:36:30 >
  • Selamun alekki

• Yarın 12.00 ya da 13.00 de açıklanır

• Beyler alemin tek akilli gibi gittim duyurular bolumunun sayilarini degistirdim baktim 35-45 arasını aktif etmişler. Daha önce bakıldı mı bilmiyom ama.

• Ya anlamıyorum şu tarihi 29mart yapsanız 28martı 29a bağlayan gece 12:00 da direkt açıklansa. Hani burda boşuan insanlar heyecan yaratıyorlar. Veya açıklanacak saati söyleseler. Çokmu zor yani şunu yapmak.

• Rodello kullanıcısına yanıt
    açıklanmaz,hiç gece açıkladıkları olmuş mu
  • yattım uyuyamıyorum ders desen uykudan çalışamıyorum çizgi filmlerdeki gibi kafama bişeyle vurup bayılacam herhalde
  • 1 gibi aciklarlar yada sabah 8

• Gençler bu kadar stres yapmayın eninde sonunda açıklanacak. Bu sınava 2014'te ilk kez girmiş biri olarak ve bu sene de bölüm değiştirmek için tekrar girmiş biri olarak söylüyorum ki rahat olun zaten önemli olan Lys olduğu için bunun sonucunu beklerken bu kadar stres yapmayın. Ne yaptığınızı her biriniz çok net güveniyorsunuz zaten sonuç konusunda da aşağı yukarı bir tahmininiz vardır. Uyumayanlar için söylüyorum, gecenizi rahat geçirin. Sabah erkenden derse gideceksiniz, boşverin açıklandıktan maksimum yarım saat sonra da sonucu öğrenebileceksiniz zaten.
  • Selamun aleyküm arkadaşlar 2.30 da uyandım uykum kaçtı nasılsınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

Ya anlamıyorum şu tarihi 29mart yapsanız 28martı 29a bağlayan gece 12:00 da direkt açıklansa. Hani burda boşuan insanlar heyecan yaratıyorlar. Veya açıklanacak saati söyleseler. Çokmu zor yani şunu yapmak.

Açıklanacak saati söylerlerse site çok çok yavaş olur. Açıklamadıkları zaman bile yavaş oluyor zaten. Ben olsam şu sıralar açıklardım 4-5 gibi. Uyanık olanlar bakıp çıkarlar, sabah uyananlar bakarlar, okullarında öğrenenler bakarlar vs. amaç ağırlığı zamana yaymak :)
  • Sa

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.