Şimdi Ara

Vuruş Hissi En İyi Olan Oyun (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ÇevikAtmaca61

Vurulan pat diye düşünce o gerçekçilik hissini vermiyor zaten :) İlla yaratık öldürmeyeceksen Bannerlord'daki ölüm animasyonları iyidir. Yok yaratıktan başkası kesmiyor diyorsan Singularity fena değildi 10 dakika oynasam da.
    ayn Bannerlord un da iyide onunda optimizasyonu rezalet oynanmıyor benim pc de 800x600 mü ne yapıyorum en düşük çözünürlükte en düşük grafikte kasmadan oynayabiliyorum :( çok kötü o yüzden ekran kartını yenileyince yeni oynayacağım Resident Evil 6 oynadım bir Resident evil serisinde onun da vuruş hissi çok güzel ancak bazen saçma oluyor karnına vuruyon kafası kopuyor fln doom tarzı derken vurup kırmalı aksiyonlu vuruş hissi iyi olan demek istedim
  • neyse ben bitirdiğim doom tarzı - vuruş hissi iyi olan oyunları yazıyım

Vuruş Hissi iyi olanlar

Euphoria (piyasadaki en iyi ve en pahalı fizik motorlarından biri) ile yapılan GTA IV-V (beleş ken şimdi bakıverin bence )-Red dead redemption 1-2

Far Cry serisi (ben fazla iyi olduğunu düşünmüyorum ama bazıları öyle diyor)

Max Payne serisi (bence 1. oyunun bile hayla gideri var o yıllara göre kusursuz bir oyundu kendisi sanırım bu
    da Euphoria fizik motoru ile yapıldı sadece 3 ü ama neyse tam bilgim yok ama hepsinin vuruş hissi (özellikle 3 ün) zirvede BENCE bir bakın derim)

The Darkness 2 (hem doom gibi Düşmanlarımızı katlediyoruz özellikle ilk bölümde böyle size hiç bir şey yapamıyorlar sizde onları tutup kafalarını koparıyorsunuz ya çok keyifli onun dışında silah kullanımında vuruş hissi fena değil)

Katana Zero (kendisi bir bağımsız oyun lakin çok keyif veriyor)

Noita (diğerleri kadar olmasada iyi bir bağımsız oyun bu da keyif veriyor ancak diğerleri gibi değil)

Dead Cells (oynayın ve anlayın )

Hotline Miami serisi (ÇOOK keyifli özellikle kan efekti beni benden alıyor)

Resident Evil ( sadece 6. sını oynadım ki serinin en kötü oyunu olarak gösterilir ve vuruş hissi (easy mod hariç easy-very easy-medium modlarda çok kolay ölüyorlar o yüzden keyif vermiyor ben en zorunda zoru modda Split-screen bir şekilde oynadım ve çok keyif verdi)5 in tam bilmiyorum ancak iyi heralde 7. si çok iyi Resident Evil 2 remake ve 3 ün de ÇOK ÇOK iyi PC niz yeterse bir bakın derim)

Half-life 2 - episode 1-2-3 demek isterdim ama çok bekleriz :(

Assasin's Creed (açık konuşmak gerekirse bir 3. oyununu oynadım onda bir orduyla savaşsanız bile canınızın yarısı gitmesi gibi bir şey var silah kullanmak çok az ancak keyifli kılıç kullanımı gibi diğer oyunlara bakmadım lakin onlarda iyidir yani )

uncharted 4 (hiç oynamadım serinin diğer 3 oyunun vuruş hissi yok diyorlar yani az değil YOK 4. oyunun iyi diyorlar bakmadım bile lakin )

Serious Sam (2. sini oynamıştım demo versiyonu lakin unuttum ancak Serious Sam 3 ü oynadım ve Hem doom tarzı hemde vuruş hissi çok keyifli bir oyun bence)

Bulletstrom burda gördüm görmez olaydım keşke Hayatımda gördüğüm (BENİM İÇİN) EN keyifli oyun olabilirdi lakin Nvidia PHYSX hatası veriyor tam 1 haftadır yapmaya çalışıyorum lakin olmuyor neyse oyunda düşmanlarımızla oyuncak oynar gibi oynuyoruz diyim anlayın )

Painkiller Serisi (ben bir oyununu oynadım o da Painkiller:Recurring Evil ,2012 de 2 oyun çıkarmışlar lakin benim oynadığım oyunun grafikleri fln rezildi ama diğer 2012 yapımı güzel ona bir bakcam ben)

Wolfenstein serisi (bir Wolfenstein: The New Order adlı oyunu oynadım 2014 yapımı lakin çok sıkıldım aksiyona bir türlü girmedi girincede elimize dandik bir silah verdiler direk oyunu sildim iyi ki yeni keşfettiğim (int iyi olunca) oyunu önce korsan indirip deniyorum güzelse satın alıp oynuyorum ztn korsan da online yok nasıl oynuyorlar anlamıyorum :/ o yüzden para boşa gitmedi birde ztn kasıyordu low da oynamak çok kötü :) )

Titanfall serisi (serinin ilk oyunu online diye biliyorum online oyunlardan hep nefret etmişimdir lakin 2. si online değil ve gayette iyi bence )

Call Of duty:World at War 1 (ben cod serisinde korsan olarak küçük yaşta oynadığım 3 oyun var birisi bu diğeri Cod 2 (en az 50 kez bitirmişimdir ) COd 4 (en az 5 kez ) ve bu COD WW (EN AZ TAM TAMINA 2 kez bitirmişimdir ) vuruş hissi iyi bence kafasına sniper ile ateş ediyon kafası patlıyor ağır bir silahla bacağına sıkıyon bacağı kopuyor yerde can çekişiyor fln )

Sniper Demişken aklıma geldi Sniper Elite serisi keyifli yani hiç oynamadım lakin videolardan kemik kırılma fln keyifli geliyor

GOD OF WAR

Quake (SERİDE kuzenimin verdiği korsan cd den çıkan bir QUAKE 3 ARENA Vardı eskiden baya korsancıymışım ama küçük yaştayım ne yapıyım korsan ne demek onu bile bilmiyorDUM)tıpkı DOOM gibi Wolfenstien gibi Quake de eskilerin Kral FPS türüne alıştıran oyunlarından diye biliyorum yani güzel oyun

Call of Juarez (burdan gördüm güzel oyun satın alıp oynadım sonuncu oyunu keyifli yani)

Mount And Blade:Bannerlord (İYİ) (yeni taktiğim önce korsan indirip oyunu deneme taktiğini burda yapmadım oyunu oynayamadım ama pişman değilim türk kardeşlerimiz yapmadımı hll olsun )

Bıoshock serisi (bir Bıoshock İnfinite oynadım ve keyifli yani iyi diyim o büyüler çok keyif verdi bana her yeni büyü bulduğumda sevinçten çıldırıyordum)

FEAR serisi özellikle 1. oyunu tek kelime ile KUSURSUZ

Killzone serisi (bir 2. oyununu biliyorum konsola özel oyun diye biliyorum ve savaşlar çok ağır yani Gears OF war gibi kontroller zor ama ÇOK keyifli bir oyun bence )

Gears Of war demişken Gears Of War serisi lakin ben sadece PC de olan 1. oyununu oynadım diğerleride bence iyi yani

Dying Light idi ismi sanırım oyunda Karakter Geliştirme var Parkur var Market var Hikaye var Zombiler var Vuruş Hisside var özellikle ben hile yapıp lvllerimi full yaptıktan sonra para hilesi ile son model kılıç atıp zombileri 2 ye 3 - 4 ve 2 nin katlarına böldükten sonra daha da keyif verdi)

Zombi oyunlarına bir bakın derim çoğu zombi oyununun vuruş hissi iyi oluyor

Metro serisi (hiç oynamadım lakin Metro:Exodus adlı oyunun baya iyi di )

Shadow Warrior Serisi (Düşmanları kılıçla kesmek kadar eğlenceli bir şey yoktur herhalde )

DUSK (Vuruş hissi bence iyi değil ancaaak Doom gibi)

Witcher serisi

biraz araştırdım ve piyasadaki en pahalı ve en iyi fizik motorlarından olan Euphoria ile yapılan ztn saydıklarım varmış + GTA IV DLC ve
    Star Wars: The Force Unleashed
    Star Wars: The Force Unleashed II
    adlı 2 tane daha oyun varmış ilk kez duydum lakin bunlarada bakmanızı tavsiye ederim ben bakcam çünkü

aklıma daha gelen yok geldikçe buraya yazarım isteyen gelir bakar İYİ GÜNLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GameRkRal -- 18 Kasım 2020; 21:51:54 >

• metro 2, üstüne gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

metro 2, üstüne gelmedi.
    metro 2 diye bir oyunmu varmış intte aratınca metro exodus çıkıyor serisinde de Metro 2033 -last light - redux- exodus çıkıyor ?
    eğer ayn Metro:Exodus demek istemiştim derseniz listemde Metro serisi yazıyor ztn ama hiç oynamadım eğer metro 2 diye bir oyun varsa deneyebilirim bende şaka yapmıyorum bu arada metro 2 derken umarım 2019 yapımı bir oyun değildir PCm kaldırmıyorda :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GameRkRal -- 22 Mayıs 2020; 11:56:32 >
  • GameRkRal G kullanıcısına yanıt
    off bunu söylemezsem içimde kalır BF3 ü tam bilmiyorum ama COD MW 3 demişler ya MW 3 De SNİPER LA ADAMA HS AT SANKİ AYAĞINA TAŞ TAKILMIŞ GİBİ DÜŞÜYORDU ÇOK REZALETTİ YANİ CRYSİS DİYEN VAR ABİ YA BENDEMİ bir sıkıntı var yoksa ben demi bir sıkıntı var YA COUNTER STRIKE YAZMIŞLAR cs :go değil ya da Source direkt ilk oyunu e o zmn bence EN İYİSİ half-life abi neyse gereksiz sinirlendim ya
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.