Şimdi Ara

Sizce ne yapmalı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba DH ciler sizlere bugün başımdan gecen bir olaydan bahsetmek istiyorum ve bu olay ile ilgili fikirlerinize ihtiyacım var.

Bugün akşam bilindik bir mekânda ve bu mekanda calisan bir kızı gördüm ve ilgimi çekti. Kız mekana gelen müşterileri karşılıyor ve boş masaları gösteriyordu. Bende bütün cesaretimi toplayıp mekândan ayrılırken kıza kendisinin ilgimi çektiğini ve mahsuru olmazsa kendisiyle tanışmak istediğimi söyledim. Kızda kibarca teşekkür etti ve ilgilenmediğini söyledi. Bu arada bu kızla 2-3 kez göz göze geldik. Benim düşüncem şu 

Acaba kız ortamdan dolayı bunu söylemiş olabilir mi acaba? Şayet öyle ise ben bu mekana tekrar gitmeyi düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes D -- 25 Nisan 2018; 13:32:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence kız o anın şokuyla böyle dedi çünkü bir anda beklemediği bir şey oldu otomatikman şaşırır zaten çok ciddiye alma cevabını derim ama çokta umutlanma çünkü tanımıyorsun sevgilisi nişanlısı sevdiği biri vesaire bence bu kadar çabukta pes etme onu tanımaya çalış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scath

Bence kız o anın şokuyla böyle dedi çünkü bir anda beklemediği bir şey oldu otomatikman şaşırır zaten çok ciddiye alma cevabını derim ama çokta umutlanma çünkü tanımıyorsun sevgilisi nişanlısı sevdiği biri vesaire bence bu kadar çabukta pes etme onu tanımaya çalış
    Bugün tekrar mekana gideceğim görmezlikten mi gelsem acaba gittiğimde?

• KARDEŞİM SS OLMADAN AÇMA ŞU KONUYU

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: General Tao

KARDEŞİM SS OLMADAN AÇMA ŞU KONUYU
    SS lik birşey yok

• Kız ilgilenmiyorum dediğine göre kesinlikle gidip taciz etmelisin hocam harekât yarıda kalmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astrofizikçi

Kız ilgilenmiyorum dediğine göre kesinlikle gidip taciz etmelisin hocam harekât yarıda kalmamalı.
    Ciddi bir cevap vermenizi rica ediyorum

• Kardes kusura bakmada kiz seni begenmemis

Bos hayaller pesinde koşma duman olursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Kardes kusura bakmada kiz seni begenmemis

Bos hayaller pesinde koşma duman olursun
    Öyle mi dersiniz ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.