Şimdi Ara

Sizce ideal metin2 server nasıl olmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar öncelikle şunu belirteyim anketim 10 soruluk bir anket olduğu için google drive üzerinden yapmam gerekti aşağıda ki linkten google drive üzerinden bu anketi cevaplarasanız sizin için ekibimle birlikte oturup güzel bir server çıkarmayı düşünüyoruz Fazla uzatmadan linki veriyorum;

https://goo.gl/forms/YyEzggWgxtFldDGE3

• Yaptım anketi dostum sw açmayı düşünüyorsun galiba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen düşünüyorum doğru düzgün bir şey olması içinde anket yapıyorum
  • Anketi doldurdum haberdar et bizide sonuctan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç merak etmeyin haber vereceğim

• İdeal metin2 2008 yilinin tipa tip aynisidir tesekkurler.

• Kolayından zoruna kadar belki yüzlerce pvp oynadım.Bizim insanımızın yaptığı server ya para üzerine kurulu oluyor (edit item vs.) yada kısa süre sonra kapanıyor ki baktığın zaman hepsi standart özelliklere sahip.Son zamanlarda epey değişiklik olmuş ama eskiden zombi harita var deyince bile bikaç günlüğüne yoğun oluyordu.
    Şu oyunda yapmadığım şey kalmadığı için ben emek verilecek, emek verirken insanı soğutmayacak bezdirmeyecek bişey olsun beklerim. Tek başıma sabah akşam kasıp item dizeceğime kendi yaşıtlarımla kafa dağıtmak daha cazip. Diğer yandan bir kitle de server sahibi gibi takılıp her haltı yapmayı istiyor. Her iki kesiminde ihtiyaçlarını karşılamak gerek yoksa o sunucu ölür gider.Valla bu denge nasıl kurulur bilmiyorum ama parası neyse verelim adam gibi oyunumuzu oynayalım diyesim var

• Fikirleriniz için teşekkürler
  • aeson01 kullanıcısına yanıt
    Allah ına kurban dostum gerçekten kitle bunları istiyor ama yapabilen ayakta tutabilen çok az

• yapabiliyorsan 6-7 efsunda koy derim 5efsun stabil oluyor 6-7 oyuna renk katıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.