Şimdi Ara

Sizce hangi müzik aleti ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yanmısbozuka

quote:

Orijinalden alıntı: VROOOM

quote:

Orijinalden alıntı: monimon

quote:

quote:

quote:

quote:

Piyano

piyanoyu iyi kavrayan bir insan istediği her enstrümanı rahatlıkla öğrenebilir.

Beethoven'ın da dediği gibi;

"Piyano, müziğin laboratuvarıdır".

ne alaka?

sen anlamazsın

bence sen bi halt bilmiyorsun.

bi defol git 2 senedir gitar 10 senedir piyano 4 senedir keman çalıyorum illa tartışacaksan özele gel

geliyorum...

hahahaha ona bakarsan bazı insanlar ömrü boyunca beyinleriyle yasıyorlar ama bu onların gerizeaklı olmadıgını göstermez 10 yıldır calıp müzikten bi bok anlamıyor olabilirsin

anlamıyor zaten

• Parmaklarınız nasıl olursa olsun konservatuarlarda piano çalmak şart. İstersen bir karışın do 'dan mi 'ye olsun yada do 'dan 3. oktav la'ya gelsin piano çalmak zorundasınız. Bende zorundayım Asıl enstürmanım Trombon hala öğreniyorum zevkli bi enstürman.
  • Ben gitarin her turunu, keman, bateri ve biraz da piyano caliyorum. Bateri mukemmel bir sey. Onu dene. Ama su an imkanim olsa cello alir basindan kalkmazdim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redselo

Parmaklarınız nasıl olursa olsun konservatuarlarda piano çalmak şart. İstersen bir karışın do 'dan mi 'ye olsun yada do 'dan 3. oktav la'ya gelsin piano çalmak zorundasınız. Bende zorundayım Asıl enstürmanım Trombon hala öğreniyorum zevkli bi enstürman.

Izmir haric hicbir yerde guzel sanatlara girerken piyano calmak gerekmiyormus diye duydum? Universiteye yani?

• Valla istanbulda güzel sanatlarda zorunda diye biliyorum. Ben İTÜ'deyim girerken zorunlu değil ama girdikten sonra zorunlu piyano dersi alıyorum
  • Bu sene son senem. Yerinde olmayi o kadar cok isterim ki

• acımamışlar çizmişler
  • Piyano ve gitar enstrümanlar içinde en versatil olanlar herhalde. Ne çalmak istediğini bilmiyorsan ve bunların dışında bir şey alırsan sıkılıp bırakırsın diye düşünüyorum.
  • organ
  • Banjo veya cajon çal

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.