Şimdi Ara

SİZCE HANGİ AYAKKABI ? [SS] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peki hocam

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonCavalli

beyazı alıcam gibi herkes 2 diyor teşekkürler bu arada

Birincisi alma içi sarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1
  • Nedir bunlar? Sırf üzerinde timsah olduğu için bu dandik tasarımlara kaç lira ödeyeceksin?

Ayakkabı alırken üzerindeki logo olmasaydı alırmıydım diye sorması lazım insanın kendine.
  • Tigrerra kullanıcısına yanıt
    kaliteli tasarıma örnek verin lütfen
  • 174 tl birde 75 tl hopi veriyor siparişi vereyimmi sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonCavalli -- 10 Ağustos 2015; 14:26:14 >
  • quote:

la olm yok 180tl nike falanda aynı bunlar hoşuma gitti

180 TL az para mı? Kendi paranı kazanmadığın için illa Lacoste alman gerekiyor sanırım o fiyata.
  • 1 veya 3
  • Siyah hariç hepsi iyi.Giyim tarzına göre birini seç.
  • şu an ofisteyim isterseniz ss atarım ayda 500 tl kazanıyorum ayakkabı sonuçta ben 3-4 sene kullanırım
  • quote:

şu an ofisteyim isterseniz ss atarım ayda 500 tl kazanıyorum ayakkabı sonuçta ben 3-4 sene kullanırım

Bu ayakkabıların 3-4 sene gideceğini sanıyorsan çok yanılıyorsun. Neyse senin halin tavrından anlaşılıyor bol keseden para harcamayı sevdiğin böyle devam et.
  • Altıpatlar kullanıcısına yanıt
    teşekkürler 1 i sipariş vereceğim heralde az sonra
  • 1.5 sene kullandım sırf onu giyerek ki okulda top falan oynardım sizinde bulaşacak bir yer aradığınız belli iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonCavalli -- 10 Ağustos 2015; 14:33:31 >
  • Şuan ne örnek versem eleştireceksin zaten ama demek istediğm şu lacoste ayakkabılar çok adi duruyor bence. Marka olduğu için değil ama adidasta daha iyi tasarımlar var daha ucuza bulabilirsin üstelik.
  • Pek tarzım değil ama 2. biraz daha güzel duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tigrerra

Şuan ne örnek versem eleştireceksin zaten ama demek istediğm şu lacoste ayakkabılar çok adi duruyor bence. Marka olduğu için değil ama adidasta daha iyi tasarımlar var daha ucuza bulabilirsin üstelik.

Aynen katılıyorum. Bunların daha markalardan haberi bile yoktu 2 sene öncesine kadar işte sonradan görmelik ne diyelim. Diğer markalara bakıp karar verseydi keşke ama, zevksizlik bir başka oluyor.
  • bunu al qnq

SİZCE HANGİ AYAKKABI ? [SS]
  • peki hocam ne diyeyim
  • Bence 1
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.