Şimdi Ara

Sizce en iyi yasal film izleme sitesi hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Onceden mubi uyeligim vardi. Turkiye'den destegi cekince yeni bir site aramaya basladim.

Netflix standart paket - 28 lira

Blutv - 10 lira

Digiturk ve tivibu var bir de ama buralara elini versen kolunu kaptiriyorsun.

Kullanan var mi netflix veya blutv'yi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 sinide kullanıyorum şöyle birşey var.Netflixte herkes yeni birşey çıkmadığı şikayetinde ama yanılıyorlar her hafta 10 tane filan yeni dizi film çıkıyor.Netflixte Geçen hafta eklenenler diye bir yer var şansa girdim nasıl girildiğini bilmiyorum ama her cuma yeni film dizi çıkıyor yani.Netflix al bence

• StrongUnion S kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum yorumun icin tesekkurler. Netflix uyeligimi baslattim. Ama soyle bir sey var.

Ben standart paketi sectim 28 liralik.

Vodafone red uyesi oldugum icin de bana temel paketi +1 gb interneti 9,90'a veriyor. Bu da uygun geldi bana.

Bu en fazla 1 yerden film izleme muhabbeti nedir ? Yani telefondan izlerken ayni anda bilgisayardan izleyememek mi yoksa sadece bi yer secil ( telefon,bilgisayar) uyelik boyunca ordan izleyebilmek mi ?

Ayrica goruntu kalitesi olarak nasil farklar vardir temel ve standart paket arasinda ? Ben su an ucret odemiyorum ilk ay oldugu icin ve goruntu kalitesinden memnunum bunun hd mi normal mi oldugunu nasil anlicam

• Aynı anda diyor çünkü ben temel paketi yani 15 TL lik olan paketi aldım.Yatarken telden diğer gün de pc den izliyorum mesela. Bence görüntü kalitesi de baya iyi dediğim gibi ben temel paket kullanıyorum ve görüntü kalitesi çok iyi yani kardeş şöyle düşün:Temel paket 480p ,Standart 720p diğer pakette 1080p olarak düşün görüntü kaliteleri böyle.

• StrongUnion S kullanıcısına yanıt
    Temel paket cok avantajli olacak benim. Vodafone sayesinde.

Diger turlu 28 lira.

Temel paket alayim ustune artan paraya da apple music alayim madem.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Temel paket cok avantajli olacak benim. Vodafone sayesinde.

Diger turlu 28 lira.

Temel paket alayim ustune artan paraya da apple music alayim madem.

Kesinlikle al şarkı içinde aynen Apple Music daha iyi bence Spotifydan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.