Şimdi Ara

Sizce en iyi arty ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunda yeniyim arkadaşlar ve arty tank oynuyorum suan alman tanklarini kullanıyorum ama diger tanklar hakkında bilgiler için size soruyorum benim icin mesafe cok onemli sizce en iyi arty tankı hangi devlettir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fransızlar hızlı artylerdır bir hafıf tank gıbı hareket edebilirler sanırım tier 7 den itibaren şarjorlu topları var 1 dakıka cıvarında dolar 4-5 sanıye arayla 3 veya 4 top atar.Ruslar s-51 den gidersen zevklıdır.Topları ustundur.Obj 261 çoğu oyuncuya göre en ıyı arty hızlı dolum suresı hızlı olması ısabeti yanlız he mermısı az hasar verır.Almanlar yine topları guçlu dolum suresı fazla.Amerikan t-92 nın topu çok kuvvetlı.Fazla hasar verebiliyr ama odaklanması yavaş.
  • Eğer oyunda yeniysen orta sınıf tanklarla oynamak sana oyunu öğretecektir. Zevkine göre bir ağacı seç ve oynamaya başla. Zaten oynadıkça hangi ağacı sevmeye başladığını göreceksin.
  • her şeyi göz önünde bulunduralım, bir su-14 kullanıcısı olarak gwpanther diyorum. o aim odağı benim tanklarda olsaydı hareketli hiçbir tankı affetmezdim şahsen. taret gibi bir şey resmen, tankın gövdesi hareket etmeden atış yapma şansın oluyor ve böylelikle aim dağılmıyor.
  • Ben de GWPanther diyorum. Hızlı hedefleme, hızlı mermi doldurma, iyi bir isabet yüzdesi ve hasar seviyesine sahip bir KMT, e daha ne olsun diye düşünüyor insan ama aracın kendisi de bir o kadar hızlı. "Counter arty" durumlarında ani hızlanması oldukça iyi olduğu için hayatta kalma kabiliyeti yüksek. Hatta bu KMT ile bir maçımı hatırlıyorum da en az 2 düşman topçusu bana saldırmıştı, her atışımdan sonra kısa mesafede yer değiştirdiğimden dolayı maçın sonuna kadar kaç kez ateş etmelerine rağmen vuramamışlardı.
  • Hummel.Oyna ve gör
  • GW Tiger, ağır hareket eder sağlam vurur, vurduğu tanktan birdaha hayır gelmez GW Tiger oyuncusu olarak tavsiyedir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.