Şimdi Ara

sizce en gusel server hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce en iyi server hangisi guc bakımından deil oynanabilirlik acısından soruyorum
    xgenonda oynuyodum bazı serefsizler yuzunden oyunu bıraktım simdi tekrar baslıcam
    ve iyi bi secim yapmak istiyorum...

walla arkadaslarım pathos dio yas ortalaması yuksek ve herkes birbiriyle iyi geciniyomus
    sizinde görüşlerinizi alayım die soruyorum yardım ederseniz sevinirim.

• olimpia iidir
  • bence cyper dupe hack mak ne varsa orada :D
  • Datosa.
  • anladım cyper ı eledik saol
  • datosa nere öle bi server warmı yoksa benmi görmedim
  • Edloxi yi de denemen lagzim.
  • y!g1t sen kımın fake_isin mal mal yorumlar yapıon böle
  • quote:

Orjinalden alıntı: errorman_cem

y!g1t sen kımın fake_isin mal mal yorumlar yapıon böle

Mal mal yorum yapmak ya senin gibi yorum yapmaktir ya da konuyu acan ki$i gibi en iyi server hangisi gibisinden msjlar yazmaktir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Edloxi yi de denemen lagzim.

Cık suradan Knight Online Bolmundeyız WoW Yada Baska Sacmalıklar Değil..
  • edana
  • olimpia - human

toplam 4 saat oynamama rağmen en çok iyilik gördüğüm server.birisi kastım diye 52 lvl asas charını vermişti.bir diğeri de 10m vermişti bu 4 saat içinde.humanların mekanlarına katlanabilsem bu server a geçerim ama human mekanlarını sevmiyorum.
  • Ko ya ilk cypher açıldığında başlamıştım gerçekten güzel server yaş ortalamasıda yüksek tek kötü yanı düper çok serverda
  • en güzel server hangisi kişiden kişiye göre değişir
    mesela sarışınlardan hoşlananlar için edana iyidir.
    esmerlerden hoşlanıyosan Ares'i seçmelisin.
    balık etlilerden hoşlanıyosan manes falan filan
  • Ezük kalmak umrumda degil ben zaten zaman gecsin diye oynuyorum diyorsan(benim gibi) cypher tam senlik derim hiç bir clana girmedim hep kendi clanımda kaldım ama cok yardım gördüm özellikle orclarda cok iyi insanlar var küfür her serverda sorun ks ciler de öle.Evet düperler eskiden yaptıkları ile suanda serverda bir numara charlara sahip ama suda var 3-4 kez farklı 80 lvl char bana görev ve kasmamda yardım etti orc acıp mage arkadas edinirsen cok rahat kasarsın ve oyundan zevk alırsın

D.N= ama suanda ezik bdw de bile hb si cayır cayır yanan uniq takılı charlar var ve cogu yan char olmasına ragmen sahane damage vuruyor

Ama yok ben ks ile kasarım sıkılmam item de azdır saglam olur serverda en iyi olmaya calısırım diyorsanda akaraya gecmen daha mantıklı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deliyKSK -- 27 Aralık 2007; 12:49:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ZikkiM

olimpia - human

toplam 4 saat oynamama rağmen en çok iyilik gördüğüm server.birisi kastım diye 52 lvl asas charını vermişti.bir diğeri de 10m vermişti bu 4 saat içinde.humanların mekanlarına katlanabilsem bu server a geçerim ama human mekanlarını sevmiyorum.

bencede olympıa
  • cypher
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.