Şimdi Ara

Sizce bugün , düzgün bir Lahmacun fiyatı sizce ne kadar olmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Sizce bugün , düzgün bir Lahmacun fiyatı sizce ne kadar olmalı

(En Son Oy Tarihi: 21.1.2021)
Giriş
  • Arkadaşlar düzgün bir lahmacun fiyatı ne kadar dır sizce

2 yada 3 TL olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 6TL olarak oy verdim

• 5tl ortalama bence. Ara ara uğradığım yere bugün gittim 2 haftada fiyatı 5ten 7 olmuş döviz çok yükseldi bahanesiyle dövizle alakası olan olmayan her yer müşteriye geçirme peşinde.
  • Peki 2-3 TL ye satılan lahmacunlar için fikriniz nedir

• burada duzgun butun lahmacunlar 5 lira olmus, 1-2 tane ucuz satan yer vardi ama onlar da 4 liradan asagi degildir muhtemelen.
    gerci fiyatlarin artmasiyla lahmacunlar da biraz buyumus galiba, gecen siparis verdim kesin kucuktur deyip 4 tane soyledim normalde aldigimiza gore daha buyuk geldi 2 tanede tikandim mesela

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yada 3 TL ye lahmacun olur mu

• O değilde yıl 2010-2011 olmalı tam hatırlamıyorum İstanbul gop tarafı lahmacun tanesi 1,25 di bazı yerlerde en fazla, 1,75 di, [açık ayran+yarım dönerin 1,50 lira olduğu zamanlar] bir gün oturdum bir küçük restaurant da hazır aç karınla spora(futbol klubu) gıderken 1,25 lik lahmacunlardan 8 tane yemişimdir bir oturuşta, sporda sıça sıça top kovalıyorum ciddiyim zor tuttum kendimi ama olmadı hocanın gözüne gireyim derken iğrenç geçmişti o gün ilk yarı bitince hemen gittim wc ye ne günlerdi be şimdi tanesi olmuş 5-6 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 20 Ağustos 2018; 9:55:48 >
  • DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    Ne eti olaki 1.25TL ye

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Ne eti olaki 1.25TL ye
    1,25 sana şimdi ucuz gelebilir hocam inan o yıllarda taş çatlasa en pahalı 2 liraya bulurdun lahmacun zaten iyi hatırlıyorum o yıllarda yarım et döner 3,50 liraydı her yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 20 Ağustos 2018; 10:4:47 >
  • bizim burada 2.5 a yapıyorlar çok da güzel

• 18tl
  • Kutahya da 10 liraya gayet guzel lahmacun yersiniz yaninada yayik ayran icersiniz
    Sehir olarak ekonomik kriz bizi etkilemedi desem yeridir

• quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

5tl ortalama bence. Ara ara uğradığım yere bugün gittim 2 haftada fiyatı 5ten 7 olmuş döviz çok yükseldi bahanesiyle dövizle alakası olan olmayan her yer müşteriye geçirme peşinde.
    Gercek dana eti kullaniyorsa olabilirde kikirdak falan. Yada kasaptan etin arta kalanlarini alip kullanirsa 2tl bile etmez

• 1$

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

1,25 sana şimdi ucuz gelebilir hocam inan o yıllarda taş çatlasa en pahalı 2 liraya bulurdun lahmacun zaten iyi hatırlıyorum o yıllarda yarım et döner 3,50 liraydı her yerde

Alıntıları Göster
    Yarım et dönerin 2 lira olduğu zamanları hatırlıyorum. Hey gidi günler!

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Gercek dana eti kullaniyorsa olabilirde kikirdak falan. Yada kasaptan etin arta kalanlarini alip kullanirsa 2tl bile etmez

Alıntıları Göster
    Ne eti kullanılıyor bilmiyorumda içinde öyle aman aman et olduğunu da söyleyemem önceden daha fazlaydı.

• Güzel bir lahmacun 5TL olmalıdır. Ancak restorantta yiyorsanız ve yanında bol sumaklı soğanı, salatası, limonu var ise 7TL verilebilir. Manisa için konuşuyorum. İstanbul'da falan fiyatlar farklı olabilir.
  • Manisaspor maçlarında stadın oraya gelen lahmacuncu abiler oluyor ama 1TL. Yani içinde köstebek eti mi var bilemem.
  • 5-7 arası

• Kısacası 2018 de 3 TL ye eşek etinden bile lahmacun olmaz,

Martı etinden belki olabilir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.