Şimdi Ara

Sizce bir işe kabul edilmeniz icin sizi farkli kilan ozelliginiz???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• işi çabuk kavrarım ve samimiyimdir
  • Ben öyle istiyorumdur'
  • Dilimi burnuma değdiriyorum
  • Sıradışı olmak
    Farkındalık ta diyebilirsin
    Bu arada 10 yıl önce teklif edilen müdürlüğü red ettiğim için hala kendime küfrederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreveraroz

Soru acik beyler?

İlk kız ile buluşma anın da ilk izlenim çok önemlidir,iş görüşmeside aynıdır.
  • Zeka, liderlik, karizma, disiplin, duzen, merak, bilgi, tecrube
  • tamam zeka diyosunuz cabuk kavrarim caliskanim diyosunuzda cv nizde gozuken ayricaliginiz nedir?
  • 2 yıl 7 ay boyunca TİM'de mağaza müdür yardımcılığı yaptım.Turkcell'in sistemini avcum gibi biliyorum.Müşteri ilişkilerim çok iyi çünki sorunlu müşterileri bana paslıyorlardı

Bunun dışında 3 yıl boyunca bilgisayarcılık yaptım.Bi şirkette IT müdürlüğü yaptım.Elektronik mezunuyum IPC firmasında çalıştım vodafone, ttnet santrallerine girdim.Stajdayken girip çıkmadığım hastane kalmadı.Biomedikal cihaz teknikerliği yaptım Landrover ehliyetim (askeri ehliyet) ve normal ehliyetim var.Verdikleri zaman süremeyeceğim araç yoktur (tır dışında) (kamyon kulladım )

İstanbulun çoğu yerini (asya avrupa) (bazı ilçelerin her yerini) bilirim.Çok fazla bilmediğim bi ümraniye var (çok işim düşmedi).Bunun yanında çanakkale, tekirdağ, kocaeli, bursa, balıkesir, manisa, izmir, antep, osmaniye, adana, hatay, eskişehir, bileciki iyi bilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepestSea

2 yıl 7 ay boyunca TİM'de mağaza müdür yardımcılığı yaptım.Turkcell'in sistemini avcum gibi biliyorum.Müşteri ilişkilerim çok iyi çünki sorunlu müşterileri bana paslıyorlardı

Bunun dışında 3 yıl boyunca bilgisayarcılık yaptım.Bi şirkette IT müdürlüğü yaptım.Elektronik mezunuyum IPC firmasında çalıştım vodafone, ttnet santrallerine girdim.Stajdayken girip çıkmadığım hastane kalmadı.Biomedikal cihaz teknikerliği yaptım Landrover ehliyetim (askeri ehliyet) ve normal ehliyetim var.Verdikleri zaman süremeyeceğim araç yoktur (tır dışında) (kamyon kulladım )

İstanbulun çoğu yerini (asya avrupa) (bazı ilçelerin her yerini) bilirim.Çok fazla bilmediğim bi ümraniye var (çok işim düşmedi).Bunun yanında çanakkale, tekirdağ, kocaeli, bursa, balıkesir, manisa, izmir, antep, osmaniye, adana, hatay, eskişehir, bileciki iyi bilirim

hah iste istedigim cevaplar bunun gibi olmali. Buda fazla iyimis :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.