Şimdi Ara

Sizce Beşiktaş sorununun sebebi nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani lige açık ara en çok ambargo koyan takım Gs'dir, bunu şimdi antipatik antipatik gelip "Çünkü başarılıyız." diyecek arkadaşlar gözlerini açsınlar diye diyorum.

Samimi olarak yaklaşın, Beşiktaş'ı kimsenin sevmeme sebebi nedir? Bana büyük oranda başkan ve hocayla alakalı gibi geliyor, Şenol hoca nereye gitse Fenerle düşman takım yetiştiriyor, Fikret Orman ve Demirören ise çocuklara yakışmayacak profesyonallik dışı konuşmalarla ünlü, futboldan uzak tamamen "Şuna laf sokıyım, bunu ezeyim" takılan adamlar, bana bunlar gibi geliyor yoksa oyunculara bakıldığında takım bir kaç malum şahıs hariç gayet efendi bir takım, yine de bu muamele kesinlikle tesadüf değil, ancak kesin sebebi sanırım Federasyon falan değişirse(Muamele de değişebilir böylece)anlayacağız.

• Basarili kim ise o sevilmez gs basarili oldugunda forumda gs yi kimse sevmiyordu. Fenerin baska aziz vd mahmut denen tipler ve cirkef futbolculardan sevilmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

Basarili kim ise o sevilmez gs basarili oldugunda forumda gs yi kimse sevmiyordu. Fenerin baska aziz vd mahmut denen tipler ve cirkef futbolculardan sevilmiyor

İyi de şimdi iş Bjkye gelince "Başarılı diye" Fenere gelince "Aziz yüzünden" Yahu Aziz madem başarısız neden sevmiyorsunuz. Dostum kusra bakma da not düşmüşüm troll diye hatırlamıyorum trollüğünü ama tartışma olmasın konuda diye alıntılamazsan sevinirim, samimi biri gelmedin, iyi akşamlar.
  • Fikret Orman ve Şenol Güneş'i sevmeyen çok fazla insan var, başarılı-başarısız olmakla alakası yok bu durumun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

Basarili kim ise o sevilmez gs basarili oldugunda forumda gs yi kimse sevmiyordu. Fenerin baska aziz vd mahmut denen tipler ve cirkef futbolculardan sevilmiyor

İyi de şimdi iş Bjkye gelince "Başarılı diye" Fenere gelince "Aziz yüzünden" Yahu Aziz madem başarısız neden sevmiyorsunuz. Dostum kusra bakma da not düşmüşüm troll diye hatırlamıyorum trollüğünü ama tartışma olmasın konuda diye alıntılamazsan sevinirim, samimi biri gelmedin, iyi akşamlar.

Allah askina taraftarinizin yarisi adamdan nefret ediyor. Tabiki sebep bu + bir zamanlar cok cirkef topculariniz vardi. Sertlik degil bak cirkef. Gs de engin vardi melo vardi bunun gibi. Sizde cok fazla vardi bu tip adamlar. Bu yuzden feneri kimse sevmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Siz bence ağla diyenleri fazla ciddiye alıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.chucky

Siz bence ağla diyenleri fazla ciddiye alıyorsunuz.

Hocam normal yetişkin bir insan diğerine "Ağla" demez, madem ciddiye alınmamalı gidin iş yerinizde birine "Ağla" deyin bir rekabetten sonra o kadar normalse, aksi takdirde çocukluğun savunulacak yanı yok.
  • quote:

quote:

Hocam normal yetişkin bir insan diğerine "Ağla" demez, madem ciddiye alınmamalı gidin iş yerinizde birine "Ağla" deyin bir rekabetten sonra o kadar normalse, aksi takdirde çocukluğun savunulacak yanı yok.

Ağla terimi bence bu kadar kötü bir terim değildir hocam. Daha 17 yaşımdayken 30-35 yaşlarında tanıdığım bir fbli abi fener cl ön elemelerde elendikten sonra ağladığını gördüm.
  • quote:

quote:

quote:

Ağla terimi bence bu kadar kötü bir terim değildir hocam. Daha 17 yaşımdayken 30-35 yaşlarında tanıdığım bir fbli abi fener cl ön elemelerde elendikten sonra ağladığını gördüm.

Ya o ayrı, ama karşındakini tahrik etmek için AĞLA AĞLAA yapıyorsan 8 yaşındaki çocuktan frkın kalmıyor, haliyle antisempatik. Ayrıca "ağla" terim değildir hocam.

• Anadolu takımlarının taraftarları,3 büyükleri çok sevmez.Tabi bu Anadolu takımı taraftarlarının içinde de 3 büyüklerden birini destekleyenleri de var çoğunlukla.Mesela memleketinin takımı tutan bir Konyasporlu, aynı zamanda şampiyonluk adaylarından FB'yi destekliyorsa BJK yada GS maçlarında fazla tepki gösterir.BJK'yi destekliyorsa GS,FB maçlarında fazla tepki gösterir vs vs.Bunun etkisi yüksek.

Ayrıca ben Anadoludaki maçlarlarda GS ve BJK'nin büyük tepkiler gördüğünü görmedim çok fazla.Ama FB, çoğu zaman tepki görmüştür.2010-2011 sezonundan sonra bu tepki zirveye çıkmıştır.Şike muhabbetinden sonra Anadolu takımlarının taraftarları,Anadolu takımı olan Trabzonspor'un safına yaklaşması FB'ye olan tepkiyi arttırdığını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Anadolu takımlarının taraftarları,3 büyükleri çok sevmez.Tabi bu Anadolu takımı taraftarlarının içinde de 3 büyüklerden birini destekleyenleri de var çoğunlukla.Mesela memleketinin takımı tutan bir Konyasporlu, aynı zamanda şampiyonluk adaylarından FB'yi destekliyorsa BJK yada GS maçlarında fazla tepki gösterir.BJK'yi destekliyorsa GS,FB maçlarında fazla tepki gösterir vs vs.Bunun etkisi yüksek.

Ayrıca ben Anadoludaki maçlarlarda GS ve BJK'nin büyük tepkiler gördüğünü görmedim çok fazla.Ama FB, çoğu zaman tepki görmüştür.2010-2011 sezonundan sonra bu tepki zirveye çıkmıştır.Şike muhabbetinden sonra Anadolu takımlarının taraftarları,Anadolu takımı olan Trabzonspor'un safına yaklaşması FB'ye olan tepkiyi arttırdığını düşünüyorum.

O zaten var doğru ama konu o değil, hani hangi konuya girsem bir düşmanlık var. Yani futboldan başka işiniz yok mu demek istiyorum bazılarına, Gs Fb forumları hep atıştı etti tabi de, ben hiç hatırlamıyorum Gs forumuna efendi gibi soru sorunca "Şunları cevaplamayın", "Peki sizin takım xxx!!!!" tarzı laf sokmalarla karşılaşıcaz. Aynı şekilde var mı bir tane konuşma durduk yere Aziz, Dursun basın sözcüleri vs Beşiktaş'a laf atsın, ama ne zaman baksam ne diyor Fikret Orman, Şenol Güneş diye %50 Fener'e laf sokma, ve ciddiyim bildiğin çocuk gibi laf çarpıtıyor işte biz şöyel değiliz, onlar bilir vs. vs... Ve aynı şey taraftarınıza da sıçramış, yani bir zamanlar hatırlıyorum Beşiktaş taraftarı böyle çirkefliklere alkış tutmaz karşı çıkardı, acaba diyorum bu Beşiktaş taraftarı 90 dakika izlemiyor maçları, basın konuşmaları falan sadece twitterdan mı takip ediyor, çünkü bariz varlığı takımın ününe zarar veren bir Q7 var, bunu alan seven sayan Başkan hocalar var ki kendileri de onun kadar çirkefleşiyor, haliyle taraftar da aynı imaja büründü, sağlıklı bir tartışma hatta "sataşma" bile olamıyor çünkü Beşiktaş artık diğer takımları rakip değil "düşman" olarak görüyor ve ben tam da bunu merak ediyorum.

• Karakterden dolayı. En başta hocaları ve başkanları olmak üzere takımlarından rahat 5 tane çirkef topçu sayarım. Birde taraftar profillerinden ötürü. Yani nefret tohumlarını kendileri ektiler. Eskiden BJK-FB maçlarında beşiktaşı desteklerdim hatta kazandığı zaman sevinirdim ama artık bu durum tersine döndü. Hem bu forumdaki hem de gerçek hayattaki taraftar profillerinden ötürü beşiktaştan nefret eder hale geldim. Bu arada şenol güneş fenerbahçeden nefret ediyor ama fenerbahçeye pek şansı tutmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 7 Ağustos 2017; 13:41:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Fikret Orman ve Şenol Güneş'i sevmeyen çok fazla insan var, başarılı-başarısız olmakla alakası yok bu durumun.

Evet rakip takımlardan sevmeyen fazla ama Beşiktaş taraftarı olupta f. Orman ile Şenol hocayi sevmeyen sayısı bir hayli az. En azindan ben pek görmedim. Fenerbahçe li ve Galatasaray li taraftarlarin bir cogu klub başkanından memnun degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

quote:

Fikret Orman ve Şenol Güneş'i sevmeyen çok fazla insan var, başarılı-başarısız olmakla alakası yok bu durumun.

Evet rakip takımlardan sevmeyen fazla ama Beşiktaş taraftarı olupta f. Orman ile Şenol hocayi sevmeyen sayısı bir hayli az. En azindan ben pek görmedim. Fenerbahçe li ve Galatasaray li taraftarlarin bir cogu klub başkanından memnun degil.

İşte sorun orda, biz başkanlarımız hocalarımız kötü bir şey yapınca eleştiriyoruz, ancak Beşiktaş taraftarı şampiyon olalım da naparsa yapsınlar havasında, adam başka hocaya şişko diyor, laf sokuyor konuşmalarında, Fikret orman daha kötü sürekli bir laf çarpıtmalar çocuk gibi. Demirören de böyleydi o zamanlar sevilmezdi ama, bu yeni nesil Beşiktaş taraftarı sanırım yaşça ufak diye böyle oluyor, malum Gs taraftarı neden çok çünkü uzun süre ambargo koydu, şimdi Bjk koyunca bütün ergenliğe yeni giren kardeşlerimiz Bjkli oluyor, taraftar basei bu oluşturuyor, bakın örneğin yukarda fenev menev dalga geçme çabaları bastım şikayeti geçtim ama bunlar bitmiyor tabi, sen kaç yılda bir "8taş" tarzı dalga geçen görüyorsun? Ben her gün bir Bjkliyi forumumuzda fenev falan klasik tahrik çabalarında görüyorum.

@Machan

Tamamına katılıyorum, ben de diyorum Fener bir zamanlar çok nefret edilirdi sağolsun çok çirkef topçumuz vardı. Ama bunları desteklemez tam tersi eleştirirdik, şimdi bakıyorum Q7 adamı tekmeliyor Bjkliler sevinçten dört köşe, herkes diyor Fikret Orman'ın hareketi olgun değil Beşiktaşlılar "Oo nası laf sokmuş oo müthiş başkan." tuhaf cidden, ama tahminim şu yukarda yazdığım gibi yaşla alakalı, Gs taraftarı olmak demek çoğunlukla baba mirası ya da alınan başarılardan öte bu da az çok köklü bir başarı haliyle 10 yaşında çocuklar Gsli olmuyor Beşiktaş'ın twitterda yaptıkları falan daha çok çocuklara hitap ediyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

quote:

İşte sorun orda, biz başkanlarımız hocalarımız kötü bir şey yapınca eleştiriyoruz, ancak Beşiktaş taraftarı şampiyon olalım da naparsa yapsınlar havasında, adam başka hocaya şişko diyor, laf sokuyor konuşmalarında, Fikret orman daha kötü sürekli bir laf çarpıtmalar çocuk gibi. Demirören de böyleydi o zamanlar sevilmezdi ama, bu yeni nesil Beşiktaş taraftarı sanırım yaşça ufak diye böyle oluyor, malum Gs taraftarı neden çok çünkü uzun süre ambargo koydu, şimdi Bjk koyunca bütün ergenliğe yeni giren kardeşlerimiz Bjkli oluyor, taraftar basei bu oluşturuyor, bakın örneğin yukarda fenev menev dalga geçme çabaları bastım şikayeti geçtim ama bunlar bitmiyor tabi, sen kaç yılda bir "8taş" tarzı dalga geçen görüyorsun? Ben her gün bir Bjkliyi forumumuzda fenev falan klasik tahrik çabalarında görüyorum.

@Machan

Tamamına katılıyorum, ben de diyorum Fener bir zamanlar çok nefret edilirdi sağolsun çok çirkef topçumuz vardı. Ama bunları desteklemez tam tersi eleştirirdik, şimdi bakıyorum Q7 adamı tekmeliyor Bjkliler sevinçten dört köşe, herkes diyor Fikret Orman'ın hareketi olgun değil Beşiktaşlılar "Oo nası laf sokmuş oo müthiş başkan." tuhaf cidden, ama tahminim şu yukarda yazdığım gibi yaşla alakalı, Gs taraftarı olmak demek çoğunlukla baba mirası ya da alınan başarılardan öte bu da az çok köklü bir başarı haliyle 10 yaşında çocuklar Gsli olmuyor Beşiktaş'ın twitterda yaptıkları falan daha çok çocuklara hitap ediyor.

2 sene önce Melo kırmızı kart görmedi diye söyleniyorlardı. Demek ki Melo onlarda olsa heykelini dikecekler.

• Beşiktaştan nefret edildiği felan yok.
    Eski Türkiyedeki futbol anlayışını sürdürmediği ve işini yapıp diğerleriyle fazla muhatab olmadığı için ayrıca diğerlerinin Beşiktaşıda kendileri gibi dünya futbolundan uzak kaosa dayalı düzenin içerisine çekmeye çalışmasına duyarsız kalması
    O ve diğerleri gibi bir sonuç ortaya çıkarıyor.

Kısacası futbolu bilen seven Beşiktaşı da sever.
    Bilmeyeni boşver muhatab da alma yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

Beşiktaştan nefret edildiği felan yok.
    Eski Türkiyedeki futbol anlayışını sürdürmediği ve işini yapıp diğerleriyle fazla muhatab olmadığı için ayrıca diğerlerinin Beşiktaşıda kendileri gibi dünya futbolundan uzak kaosa dayalı düzenin içerisine çekmeye çalışmasına duyarsız kalması

İşte düşünmeden yazan tiplere en güzel örnek. Her mesajında muhatap olmak kelimesi var.
  • quote:

Hocam gözünüzü seveyim diğer takım başkanlarının durduk yere "laf soktuğu" nerede görülmüş(Aziz kısmen yapıyordur da seveni yok zaten, desteklemiyoruz da), Fikret Orman'la Şenol Güneş sürekli ağzında "Fenerbahçe şöyle", "şunlar böyle" işte ülkenin kupasını küçümsemeler, başka hocalara hakaret etmeler küfür etmeler, iş yapadıkları organizasyonları mafyacılıkla suçlamalar, yapmayın etmeyin, objektif olun.

@Machan

Evet tuhaf bir taraftar temeli var yeni gelen nesil Emre'ye sahip olsa "Of ne hareket çekti be yavrum" yapar Melo'nun heykelini dikerdi sanırım, çünkü ya hiç maç izlemiyor sosyal medya takip etmiyorlar ya da bu tür çocukca hareketler, çirkeflikler hoşlarına gidiyor.

Edit: Arkadaş hakkında dediğin sürekli muhattap kelimesi falan haklısın belki ama öyle ifade etmeyelim, bazı insanlar ağır fanatiktir kendi hatalarını görmeyebilir, biz de yüzüne vurursak bir yerde uzlaşmak mümkün olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sKjaer -- 7 Ağustos 2017; 14:35:45 >

• quote:

quote:

Hocam gözünüzü seveyim diğer takım başkanlarının durduk yere "laf soktuğu" nerede görülmüş(Aziz kısmen yapıyordur da seveni yok zaten, desteklemiyoruz da), Fikret Orman'la Şenol Güneş sürekli ağzında "Fenerbahçe şöyle", "şunlar böyle" işte ülkenin kupasını küçümsemeler, başka hocalara hakaret etmeler küfür etmeler, iş yapadıkları organizasyonları mafyacılıkla suçlamalar, yapmayın etmeyin, objektif olun.

@Machan

Evet tuhaf bir taraftar temeli var yeni gelen nesil Emre'ye sahip olsa "Of ne hareket çekti be yavrum" yapar Melo'nun heykelini dikerdi sanırım, çünkü ya hiç maç izlemiyor sosyal medya takip etmiyorlar ya da bu tür çocukca hareketler, çirkeflikler hoşlarına gidiyor.

Edit: Arkadaş hakkında dediğin sürekli muhattap kelimesi falan haklısın belki ama öyle ifade etmeyelim, bazı insanlar ağır fanatiktir kendi hatalarını görmeyebilir, biz de yüzüne vurursak bir yerde uzlaşmak mümkün olmuyor.

Dursun ve Tudor gitmediği sürece bizden bir yol olmaz ama en azından sizde yine umut var. Bu sene feneri destekliyorum umarım 4.yıldızı takarsınız da beşiktaşlılar anlar dünyanın kaç bucak olduğunu. Şimdi bu mesajımı görseler kardeş yaptık diye kendilerini avutacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

quote:

@Machan

Dursun ve Tudor gitmediği sürece bizden bir yol olmaz ama en azından sizde yine umut var. Bu sene feneri destekliyorum umarım 4.yıldızı takarsınız da beşiktaşlılar anlar dünyanın kaç bucak olduğunu. Şimdi bu mesajımı görseler kardeş yaptık diye kendilerini avutacaklar

Yani şöyle bir şey var, Beşiktaş başkanı da "Ts 50. yıl şampiyonluğunu almalı." tarzı bir laf kullandı, bunu geçtim kendileri şampiyon olamazken anadolu takımına yatıp Fener'in şampiyonluğunu "aldı." Hani bu kardeş yaptık lafları tamamen tahrik. Kimse anti-patik takımı sevmez, bunun Gs&Fb ile alakası olsa Gs en büyük rakibimizdir nolursa olsun biz hâla Bjkyi en kötü dönemimizde bile rezil ettik burda ama bir tarafta stadımızda kupa kaldıran takım var, benim için bu rekabetin yeri ayrıdır ama durumumuz çok kötü olsa Bjk mi Gs mi? Gs derim çünkü taraftar grubunu daha kaliteli buluyorum, bu demek değil ki yarın derbide çıkıp Gs atkısı giyecem ya da Gs derbisinden sonra dalga mı geçmeyeceğim, rakip olmak bunu gerektirir, gidip gsli görünce "Buna ne cevap vericem blocklayın şunu renktaşlar" yapmam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.