Şimdi Ara

SİZCE BASKETBOL EN İYİ NASIL ÖĞRENİLİR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

SİZCE BASKETBOL EN İYİ NASIL ÖĞRENİLİR

(En Son Oy Tarihi: 20.5.2018)
Giriş
  • Yahu bu oyun sokakta çift pota oynanmıyor mu. Ben streetball severim. O yüzde sokaklarda öğrendim çoğu şeyi. O yüzden sokak diyorum. Lütfen kararlara saygı duyalım. Burada kavga etmek için konuşmuyoruz düşüncelerimizi paylaşmak için konuşuyoruz

İyi oyunlar...Gökhan...
  • sokak basketbolu ile salon basketbolu yani klubler çok farklı.

İkisininde zevki bambaşka. Ama eminim ki basketbolun temelini sokak ta alırsın yeteneğini orda açığa çıkarır sonra onları kluplerde disipline edersin. hayatı boyunca hep kluplerde oynamış biri zannetmiyorum ki sokaktan gelmiş bir oyuncunun oyun zekasına ve kıvraklığına sahip olsun. takım oyununu öğrendimi bi sokak oyuncusu kimse kolay kolay tutamaz.
  • Tabi eğer eğlencesine basket oynamak istersen 4ever sokak
    Ama ben kendimi gelistirerek kluplerde oynamak istiyorum dersen salon kuralları ve takım oyunu
  • klüpte kondisyon yaparsın yorulmassın maç içinde sokakta da ne bilitim freestye yaparsın
  • sokakta oynamakla klüp te oynamanın çoq farkı var sokakta hiçbir şutum girmio ama salandayken 1tne bile kaçırmıom (yeşimde oynuorum)
  • pota farkı olabilirmi sence nosrevi
    ve bunun şutla ilgisi yok
  • Klüp tekniğe çok etki yapıyor düzen falan etiriyor ama ben sokak ta başladığım için takım içinde zor oynuyorum ama senin ne yapacağına bağlı bence klüpte temelle başlanmalı alışkanlıklar zor bırakılıyor
  • bak yaş önmli şimdi bn 8 yaşımdan beri basket oynuyorum ve 16 yaşındayım küçükken klup fln bilezdm kas olmadığında bilek atmak imkansız :Dama bir süre sonra vücut glşnce doğru tekniği otutturmak lazım yoksa bide tekniği düzeltmek zaman kaybı o yüzde bir klüp veya spor okulunda temel bilgileri almak şart veya basketboldan ii anlayan bir büyüğünle bire bir çalşma sokakta oynamak ise artık öğrenmşsndr kendini milletle ölçmeye gidersn
  • Klüpte altyapını geliştirirsin sokakta ise antrenman yaparsın sayılır.

Ama klübe gitmeden de güzel oynayan basketçiler var.Örn:Rafer Alston

Asla klübün gereksiz olduğunu düşünmüyorum.(Temek orada atılır.)

Bir de ben o kadar basket oynamama rağmen kolumda kaz az ama bacağım ise beton gibi anlayabilmiş değilim?
  • herşeyden önce basketbol a aşık olacaksın! kaan kural gibi kimse bu oyunu benden daha cok sevemez diceksin
  • Kulüpte oynayarak sokakta gayet oynayabilirsin ama sokakta başlayarak kulüpte biraz zor oynarsın... (istisnalar dışında tabi)

güzel yorum: "kaan kural gibi kimse bu oyunu benden daha cok sevemez diceksin"
  • klupculerle sokakcilar bi mac yapsak keske...hatta sokakta oynayalim..:)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.