Şimdi Ara

Sizce Age of Empires 2 de En İyi Irk Hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
325
Cevap
2
Favori
250.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 187
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 22
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 gün 18 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bluehero_wolf (22 mesaj) Yukki (22 mesaj) King Athelstan (12 mesaj) Micheal21 (8 mesaj) agecimert (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (97 mesaj) Mobil (28 mesaj) Tablet (6 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun buluşma noktası >> Oyunlarda Kendine Rakip Arayanlar >> Sizce Age of Empires 2 de En İyi Irk Hangisi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1780 Mesaj
    Ben turklerı secıyorum ozellıkle sılahlıları gruplasa yonettıgım zaman karsıdakı dayanmakta gucluk cekıyor.
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    age of empires 2 Ps2 hilelerini bilen varmı
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    arkadaşlar teutonickle persler iyi bi takımdır britis briton ingilterenin önceki adıdır ve britonları yenen en iyi ırk moğollardır
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    perlers leri briton ve moğollarla rahatça yenebilirsin
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    arkadaşlar en güçlü yoktur aslında sadece üstünlükler var sizin istediğinizi üstün görün ama üstünlüklere uymazsanız rahat rahat yenilirsini mesela briton a karşı pers le fransız lar yenilir türklere karşı teutonicler yenilir moğollara karşı britonlar yenilir japonlara karşı çinler kazanır
    |
    |
  • Yarbay
    2101 Mesaj
    Kişinin stratejisine bağlı bir durum, hiç biri en iyi değil.
    |
    |
  • Er
    6 Mesaj
    Eğer bu oyunu öğrenmek istiyorsanız, şumu iyi bumu iyi demekle olmaz bu iş... Eğer aksini idda eden varsa, kendi istediği ırkı alsın bana istediği ırkı versin 1v1 yapalım...Hani diyosunuzya Britons, Turku ezer.. Sen brit al ben turk alıyım 1v1 yapalım ? İstediğin haritada. Size tavsiyem hamachi-gameranger gibi yerlerde oynamayın.. Eğer oyunu hakkaten öğrenmek istiyorsanız.www.voobly.com girin bu siteye en kral oyuncular burda.. İyiyle oynamazsanız, sadece kendinizi en iyi sanarsınız ;)
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    ogamenin en gelişmiş versiyonuwww.ogameilk.org sitemiz acıldı herkesi bekleriz..

oyun hızı: X250

filo hızı: X6

uretim hızı:X300

sitenin bir cok yenilikleri var..

banka sistemi (somunde bulunan madeni banka sistemiyle saklayabilirsin ve istediginde bankadan geri cekebilirsin..)

galeri (anında filo alabilirsin..)

hurdacı (gereksiz filonuzu madene cevirebilirsin..)

gezegen ısınlama (bos bir kordinata saniyeler içinde sıcrayabilirsin)

cok gelişmiş satın al secenegi

savas simulasyonu

piyango (madenini 2 ye katlayabilirsin)

destek bolumu (oyundan admine daha kolay ulasabilirsin)

sohbet ve birbirinden kolay gorevler.. (sohbet bölümünde evrendeki diger oyuncularla konusabilirsin..)

ve yeni savas filosu kasırga savunma birimi gezegen koruyucuda eklenmiştir..
    |
    |

• Er
    7 Mesaj
    bana ps2 hileleri lazım hadi
    |
    |
  • Teğmen
    145 Mesaj
    Britons - Toutons ....
    |
    |
  • Çavuş
    60 Mesaj
    en iyi ırk yok bence bir harita en fazla 8 ırk olaibliyor bu 8 ırkın içinde sormak lazım bence :D
    ben vooblyden oynuyorum beyler bu aralar iyice saldım oyunu ama 7 hardeste yendimi de belirteyim ...spped normal da yaklaşık 20 saat surdu ama :d

prolar Vooblyde oynuyorlar... [HyM]Cyclops 'sa selamlar :D
    |
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj
    Kesinlikle hunlardır rush atmayı biliyorsanız tabi. Rush olmazsa mongols olabilir oyunun efsane oyuncuları iki ırktan vazgeçmezler replay larda var internette bir dünya..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    741 Mesaj
    Türkler bence güçlü
    |
    |
  • Teğmen
    248 Mesaj
    aoe 2 Askerler

Aztek kalesinde:Jaguar varrior çıkıyor. Gücü:10.Elitesi:12
    Britanya kalesinde:Longbowman çıkıyor.Gücü:6.Elitesi 7
    Bizans kalesinde:Cataprach çıkıyor.Gücü:9.Elitesi:12
    Celts(iskoç) kalesinde:Akıncılar çıkıyor.Gücü:8.Elitesi:13
    Çin kalesinde:Chu ko nu çıkıyor.Gücü 8.Elitesi:8
    Frank kalesinde:Trowing Axeman çıkıyor.Gücü 7.Elitesi 8
    Goths(Akadlar) kalesinde:Huskarl çıkıyor.Gücü 10.Elitesi:12
    Huns kalesinde:Tarkan çıkıyor.Gücü:7.Elitesi:11
    Japon kalesinde:Samuray çıkıyor.Cücü:8.Elitesi:12
    Kore kalesinde:War wagon çıkıyor.Gücü:9.Elitesi:9
    Maya kalesinde:Plumed Archer çıkıyor.Gücü:5.Elitesi:5
    Moğol kalesinde:Mangudai çıkıyor.Gücü:6.Elitesi:8
    Persians kalesinde:Fil çıkıyor.Gücü:15.Elitesi:20
    Spanish kalesinde:Conqistador çıkıyor.Gücü:16.Elitesi:18
    Sarazens kalesinde:Mameluke çııkıyor.Gücü:7.Elitessi:10
    Teutons Kalesinde:Teutonic Kinght çıkıyor.Gücü:12.Elitesi:17
    Turks Kalesinde:Yeniçeri çıkıyor.Gücü:17.Elitesi:22
    Viking kalesinde:Berserk çıkıyor.Gücü:9.Elitesi:14
    |
    |

• Teğmen
    248 Mesaj
    Siz en iyisi hep two-handed sworsman,halbedier çıkarın.Ondan sonra hep paladin(kahraman),cavalier,hussar çıkarın.Ondan sonra arbalest çıkarın.Keep,bombard tower yapın.Siege ram,siege onrager çıkarın.En son kaledeki özel birim yapın.Ben öyle yapıp hep yeniyorum

Ama hile yapmıyorum
    |
    |
  • Teğmen
    248 Mesaj
    Bence en iyi ırk yok.Hepsi de çok zevkli.
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    Arkadaşlar biz age of empires 2 yi multiplayer oynuyoruz 2 ye 2 şeklinde. Karşı ikili turk oluyo ve kısa boylu topçular yapıolar karşımızda 50 tane topçu olunca napıcağımızı sasırıyoruz attıkları toplarla ve hızlarıyla dumduz edıyolar heryerı hangı ırk turklerın anti ırkıdır nasıl stratejı ızlemelıyım
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Baktım hortlayacak kadar eskimemiş, kayıt olup mu mesjaı yazmak için girdim. Yahu hiç aztec olan yok mu? Aztec ile Arena bölümünde 7 vs 1 hardest'te ezdiğimi biliyorum. Aztec +4 infantry attack verdiği için champion'lar 13+8 attack'lı olur, 20 tane champion ile bizans town centerini post imperial'de 6 saniyede yok ettim. Atlı yok diyen arkadaşlar ise Eagle Warrior hiç kullanmamış sanırım, attack 9+8'dir ve paladinle aynı hızda koşar. Normalde scout ünitesidir, ancak onlardan oluşan bir ordu kule veya kalelerin dibinden geçerken neredeyse hiç hasar almaz. Bu nedenle ani patlatmalarda kullanıyorum.

Aynı zamanda Gothlar kötü diyen arkadaşlarım, hardest'te 200 population sınırında karşılarına bir goth alsınlar bakalım, adamlar 177 askerle gelince ne kadar eğlenecekler :) Bana göre en sağlam ırklar Aztecs(Ki kendisiyle coşarım, 4 saatte hardest 7 vs 1 yendim), Byzantines(üç kat sur ve bombard towerları dikin,ardından paladin ordusu çıkarın.Mızraklar gelirse hand cannoneer yeter size), Teutons (Ancak bu ırkla saldırı yapamazsınız, çok iyi teutonişc kngihtları olmasına rağmen çok yavaştırlar ve oka karşı savunmaları düşüktür. Hev cavalary archerla ezilir geçilir. Ama savunmada kimse o tarafa dalamaz, kaleleri, bombard towerlarıve adamlarla tam bir bölge tamponu görevi görürler).

Bu arada fillerden ne anlıyorsunuz anlamadım, Pers oynamayı hiçö sevmem. Çok da güçsüzlerdir kendileri, Bizans ile onları rahat rahat durduruyorum. Aynı zamanda iki-üç aztec askeri onların kellesini uçuruyor :)
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    Ben de bi hile buldum ! ev yaparken veya adam çıkartırken % işaretinin üstündeki resime ya da % işaretine hızla tıkla(ps2 de oynayanlar hızla X ya bassın!).Bak ta gör ne olduğunu sonra . EXTRA HIZ VERİO !!!!!
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    Türklerde Castle den janniary çıkarınca coşuyor bu türkler.Okçu çıkartılan yerden de cannon mudur nedir işte ondan da cıkartacan (tüfekli adam ) aralara .Kare şekline getirecen . ortaya 2 İmam koy (MONK) . B u i ş b u r d a b i t e rrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.