Şimdi Ara

Siyah SX-1 Stoklarda !!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
2.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Chenk

yaa arkadaşlar , eline siyah Sx-1 ulaşan biri resmini çekip siteye detaylı koyabilir mi..
    çok rica

elimde şu an.makine deli bişey.resmen ben burdayım diyo.fotoğraflarda göründüğünden daha asil ve daha gizemli duruyo.şu anda win98 kullanıyorum o yüzden bilg.aktaramıyom fotoları. ama şukadarını söliyim ben siyahı beklemiştim 1 aydır.ama değmiş.iyiki beklemişim. walla telefonu babam annem kardeşim paylaşamadılar.babam bana diyo boşver sen ver bunu bana sana gri alalım.olduuuuuu.radyo mükemmel. harika çekiyo. bana fw 15 tr yüklü geldi.abi makine dehset.arkadaşlar gördü adamlar aşık oldu.ama o benimdir vermem :)
  • nerden aldın?? desiya
  • ben düm akşam topkapı vatanbilgisayardan aldım siyah alet cidden çok ii card finans ile 6 ay taksitle 413 milyon 12 ay taksitle 439 milyon. 90 YTL'ye 512 mmc aldım yanına. Ellerinde epeyce varmış isteyen netten sipariş verebilir.
  • arkadaşlar yarın ben de ayırttığım yerden alıcam siyah sx1. acaba bütün siyah sx1 ler de fw 15 tr yüklü mü?
  • yüklüdür yeni gelenler yeni versiyonla geliyor ama yine de sormadan alma...
  • genpatech 435 e 12 taksit
  • quote:

Orjinalden alıntı: rolanddes

arkadaşlar yarın ben de ayırttığım yerden alıcam siyah sx1. acaba bütün siyah sx1 ler de fw 15 tr yüklü mü?

benim siyah sx1 fw 15 tr yüklü geldi
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: rolanddes

arkadaşlar yarın ben de ayırttığım yerden alıcam siyah sx1. acaba bütün siyah sx1 ler de fw 15 tr yüklü mü?

benim siyah sx1 fw 15 tr yüklü geldi

Ama hepsi mi öyle diye soruyorum?
  • kardeş bilmiyorum ama öyledir herhalde.öyle değilsede serviste ücretsiz fw 15 tr yüklüyolar
  • ne kadar sürüyor yüklenmesi fw'in. bir de mesela anadolu yakasında servis biliyor musun?
  • ben bursadayım dostum.ama burdaki arkadaşların anlattığına göre 20dakika sürmüyomuş.
  • ah birde stoklardan dükkanlara gelse ne güzel olacak neden hala vermezler telefonu piyasaya illaki kendileri para kazanacaklar bizleride bekletmeseler veya ben internet alışveriş sitelerine güvenebilsem of be of
  • yaw bu telefonun kapağı deişiyormu mesela o kırmızı siyah olan güzelmiş
  • serviste değişiyor, orjinal olan kapaklar..

Kapak değiştiriceğim diye zarar vermeyin telefonlara
  • aloo kapak falan değiştirmeyin.kapakları deiştireceğiniz paraya yeni siya sx1 alın daha mantıklı.çünkü kasa falan baya pahalı çıkıyo. ben bunu yaşamamak için zaten siyah sx1 aldım:) hadi size kolay gelsin
  • NOKİADAN ŞAŞMAM ABİ

• SX1 Dün aldım mükemmel bi şii!!!!Vede şansıma siyah çiktı
  • bence almak için daha 15 gün var biraz piyasada çoğalsın kullanan arkadaşlar herhangıbıbır sorunla karşılaşırsanız açıklayın çok kotuluyen var
  • yeni cıkanla eskileri arasında bi fark varmı yani arı yada eksi özellikleri varmı?
  • sx1 sx1 diye diye kafayı yedim
    ne bu ya kaşıkçı sx1 i mi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.