Şimdi Ara

Sivas 5. Piyade Er Eğitim Tugayı'na düşenler... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
11
Favori
413.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar ben 5.piyade tugayı na gidiyorum. antalya dan gidiyom.ocak 13 te teslim olacam görüşmek dileğiyle..allah a emanet olun... süleyman..
  • acaba dağıtımı nasıl?
  • bende aralık 5inde teslim olacam.
  • slm beyler 6 aralıkta sivas a teslim olucam.89/4 tertiplere slm...
  • dagıtım istanbul, ankara ve kıbrıs. allah herkese hayırlı teskereler
  • selam arkadaşlar 89/4 tertibindeyim anladım ki bizleri derin dondurucudan öte bir yer bekliyor allah yardımcımız olsun ne diyelim kaderde soguk varmış ben 25 yaşındayım yani 84 lüyüm hep askerlik konu oldugunda dilimden dökülen soguk olmasında neresi olursa olsundu meger boşunaymış memleketin en soguk yerine düştüm ne yapayım kader diyorum biliyorum ki sizlerde öyle diyorsunuz ve tek temennimiz kalıyor geriye usta birliğimiz güzel olsun bari... oda kader arkadaşlar memleketin hangi köşesi çıkarsa seve seve demekten başka çaremiz yok ...sivastaki o sogugu binlerce kişi çekti ve bizde insanız onlar gibi bizlerde görecez ve yaşıyacaz ...HEPİNİZE SELAMETLE YADA GÖRÜŞMEK ÜZERE ...
  • recoba26@hotmail.com tertip ekleyinde gitmeden bi görüşem orda en azından zorluk çekmeyiz
  • slm arkadaşlar anlaşılıyoku burdakı herkes sivas yolcusu bende 89/4 b tertip sivasa gdıyom bursadan gelecek olan varsa tanışalım msn adresim geceler377@hotmail.com
  • slm...bende 89/4 b gidiyorum tertiblerim gitmeden görüselm birkaç kişiyi ekledim ben şimdiden adresim brkbjk78@hotmail.com temeltepe yolcusu kalmasın:)
  • ya arkadaslar birşey soracaktım temeltepenin acemiligi 75 gün sürüyormus 'B' gidenler 30 günmü yapacak??*bilen arkadaslar cwplarsa sewinirim..tertiplerim görüsme dilegyle saglıcakla kalın...
  • ewet kardeş biz 30 gün yapacaz...
    şans işte.ama bizde sizden sonra terhis olacaz
    yapcak bişey yok
  • selam arkadaşlar ben (izmirden) sivas 5. er piyade tugayına gidiyorum ulaştırma olarak 15 ocakta teslim olacağım. gelecek arkadaşlarla tanışmak isterim. ve orada askerliğini yapmış kişilerle konuşmak isterim
    mkartal.21@hotmail.com
  • kardeş bende ulaştırma olarak gidiyorum.msn adresini aldım.konuşup tanışırız
  • sivasta askerlik yapmış olan kardeşlerim sizlere bi sorum olacak.ben oraya giderken yanımda nakit para götürmeyi
    düşünmüyorum.bankamatik kullanmayı düşünüyorum.acaba hangi bankaların bankamatikleri var...
  • slm herkeze bende bugün yola çıkıyorum benden önce gidenlere ve sonra gelcek olanlara slm . msn veren arkadaşları ekledim görüşmek üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ares2425 -- 7 Nisan 2011; 13:55:26 >
  • beyler artık askerlık konusu bıle nete dustu daha gıtmeden burda tanısıyoruz :D( ve gayet yararlı bılgıler alıyoruz) bende yarın sabah 9:10 ucagıyla bırlıge teslım olmaya gıdıyorum Endustrıyel elektronık teknıkerıyım(sivas cumuhurıyetten mezunum :D), istanbuldan gıdıyorum (kütük erzincanda fakat), 86lıyım, tecil bittiği icin yarın sabahtan teslim olucam ....benden once gıden ve sonra gelecek arkadaslarıma selamlar... orada görüşmek üzere arkadaslar... adım adem... ares2425 yarına yanındayım kardes....
  • teknoloji kardeş işte :) gece 12 de yola çıkcam sabaha ordayım inşallah 8 gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ares2425 -- 14 Şubat 2010; 13:04:41 >
  • arkadaşlar bende 9unda yani bu cumartesi 5'İNCİ P. EĞT.TUG.K.LIĞI SİVAS merkeze geliyorum yani 9 u cumartesi günü teslim olmuş olmak zorundayım.

malesef yoklama kaçağı devre kaybı durumunda geliyorum sivası zaten biliyorum o yüzden sorun olmayacak fakat soğuk ve dk ların oradaki durumu beni tırsıttırmıyor değil bakalım bonservisim işime yarayacakmı görüntülüme ve büro sistemleri üzerine bonservisim var ama hiç zannetmiyorum işime yarayacağını sonuçta acemiyiz

samsundan cumartesi günü sabah 7 de binip öğlen 1 de orada olacağım inş.

yeni giden arkadaşlarla belki tanışırız samsunluyum adım yusuf dh denmi dersiniz bende he derim.

tembeler@hotmail.com

merak edenler bir göz gözdirsin askerliğini yapmış-yapmakta olan arkadaşlar epey değerli bilgiler vermiş

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=5.%20piyade%20er%20e%C4%9Fitim%20tugay%C4%B1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembeler -- 7 Ocak 2010; 23:02:20 >

• Evet yavaş yavaş 90/1 ler yazsın bakalım.. :D

Bende buraya düştüm arkadaslar ..

okan_710@hotmail.com

ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0kan34 -- 9 Şubat 2010; 17:21:06 >
  • evet arkdaslar okan senınle baglantıyı kurduk yenı arkadasları beklıyoruz en azından orda zorluk cekmemek adına herkesı slmlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckther7 -- 10 Şubat 2010; 0:41:48 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.