Şimdi Ara

siteye giriş problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
79
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • valla bu 2. kez yazışım artık kafayı yiyeceğim sorun ne anlamıyorum 2 haftadır siteye giriş yaparken anormal sorun yaşıyorum.

normal donanım haber forum a girdim üstte kullanıcı adı şifre kısmına e-posta ve şifremi giriyorum ama beni başka bir sayfaya atıyor burada şifre yanlış diyor.

oradan tekrar giriyorum yine kabul etmiyor halbuki şifre de eposta da doğru

sonra şifremi unuttum kısmına geliyorum o 4 seçeneği seçmeden üstte oturum aç sağ üstte oraya tıklıyorum bir ana sayfa ve yine farklı bir giriş ekranı geliyor

DH GİRİŞ yazıyor oraya giriyorum ilk başta kabul etmiyor sonra sayfayı yeniliyorum ve sonra yenilenince önce biraz işlem yapıyor sonra hesabıma girebiliyorum.

denediklerim, CHROME, EXPLORER, EDGE

Hepsini reset de yaptım, tüm çerezleri de sildim yani genel temizleme de yaptım. hatta DNS Flush v.s herşeyi yaptım hiçbir sorun yok başka hiçbir sitede. ama size giriş yaparken
    resmen işkence çekiyorum. hesabım onaylı nedir bu anlamıyorum genel bir sorun değilse bana nasıl oluyor sadece?

lütfen bir yardım istiyorum artık.

• e mail yerine kullanıcı adı ile giriş yapmanız gerekmekte.@Strelok_
  • siteye giriş aşamalarım fotolarda hatta şimdi e-posta da kabul etmiyor kullanıcı ismini kabul ediyor.
    siteye giriş problemi
    siteye giriş problemi
    siteye giriş problemi
    siteye giriş problemi
    siteye giriş problemi
    siteye giriş problemi
    siteye giriş problemi
    siteye giriş problemi
    siteye giriş problemi
    siteye giriş problemi
    siteye giriş problemi

1.resimde ki üstte sık kullanılanlar tabından site kısayoldan giriyorum
    2. ve 3. resimde şifre ekranı üstte giriyorum
    4. de girdiğim eposta ve şifreyi kabul etmiyor
    5. de tekrar giriyorum yine kabul etmiyor
    6. da şifremi unuttum sayfasına giriyorum ve üstte oturumu aç kısmına tıklıyorum sağ üst
    7 ve 8 de e posta ve şifreyi giriyorum kabul etmiyor.
    9. da kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum şimdi bu yeni başladı önceden eposta ile giriyordum.
    10. bunu da kabul etmeyip bir hata sayfası çıkıyor
    11 üstte benim sık kullanılanlar kısayoluna tekrar basıyorum sayfa yeniden yükleniyor biraz sürüyor bu hemen açılmıyor ve sonunda hesabıma giriş yapabiliyorum.

ve her seferinde böyle girmek zorunda kalıyorum. bütün tarayıcılarda böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

e mail yerine kullanıcı adı ile giriş yapmanız gerekmekte.@Strelok_
    hey allahım ben ne diyim ya senelerdir e-posta ile girdiğim siteye şimdi kullanıcı adı olmuş yani ne biliyim konuyu silin gitsin. 2 haftadır format attıracaktınız bana en sonunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CC7626BB

hey allahım ben ne diyim ya senelerdir e-posta ile girdiğim siteye şimdi kullanıcı adı olmuş yani ne biliyim konuyu silin gitsin. 2 haftadır format attıracaktınız bana en sonunda.

Alıntıları Göster
    Keşke daha önce iletişime geçseydiniz hocam. Bundan sonra bi sorun yaşadığınızda pm veya mention atın yardımcı olalım. iyi forumlar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.