Şimdi Ara

Sitedeki içeriği değiştirmek istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
55
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Resimde gösterdiğim web sitesindeki bir alanı tamamını ile kaldırmak veya üzerindeki metini değiştirmek istiyorum. Siteyi hazır olarak satın aldım php hiç de anlamam f12 den girip konumunu bulup değiştirebilirim sanıyorum fakat ilgili dosyayı bi türlü bulamadım bir yolu var mıdır ? Örn ekran alıntısındaki sarı alanları değiştirmek istiyorum nasıl yaparım

Sitedeki içeriği değiştirmek istiyorum

• PHP'de sayfalar birden fazla alandan parça parça alınarak tek bir sayfa üzerinde toplanıp sunulabiliyor. Dolayısıyla URL'de görünen yapıyı takip etmek doğrudan çözüm sunamayabilir. Bunun için kaynak dosyalarında geriye doğru tarama yapmak lazım. Final dosyasında PHP çağrıları nereden, yapılmış gibisinden. Ayrıca terimleri her zaman dosya ya da klasör içerisinde aratmak da değiştirmeniz gereken kaynağı bulmanızı sağlamayabilir. Bazı durumlarda bu veriler veritabanından çekiliyor. Amacınız silmek yerine en azından metinleri değiştirmekse script paneli üzerinde bu imkanın sunulup sunulmadığını da kontrol etmelisiniz.

Script çok karışık ve bir türlü bulamıyorsanız CSS'ten yardım alın. İlgili alana display: none; atayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.