Şimdi Ara

Sitede oturuyorum bisikletim çalındı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sitede üç apartman var ve girişte sözde güvenlik var. Kameralara o kadar para ödüyoruz kimsenin afedersiniz şeyinde değil. Ne yapmam lazım yaşadığım belde büyük bir yer değil.

• Soğuk su

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soğuk ayran

• sıcak çikolata
  • Bisikleti dışarıda bırakmamak lazım.
  • git çat güvenlikçilere

• Kardeş bende merdiven altından çaldırdım kamera kayıtlarına polis de baktı tutanak tuttu bulunursa haber vercez dediler gitti gecen sene anında boyuyorlar , alüminyum kadrolu falan sa da parca parca satiyolar yaşadığım yerdeki bit pazarına git sabah 6-7 de bulursan artık kolaylık versin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozel35 -- 13 Eylül 2014; 18:27:42 >
  • Guvenlikciyi sikayet et zararimi karsila de

• quote:

Orijinalden alıntı: Akvaryum Suyu

Sitede üç apartman var ve girişte sözde güvenlik var. Kameralara o kadar para ödüyoruz kimsenin afedersiniz şeyinde değil. Ne yapmam lazım yaşadığım belde büyük bir yer değil.

bende sitede güvenliğim bilader bizimde burda çalıntı bisiklet gideceksin otomasyona kamera kayıtlarını istyeeceksin hangi tarih saatte çalındığını biliyorsan bakıyorlar hemen adam arkadaşına misafirliğe geliyor otoparkdan bisiklet alıp çıkıyor yapacak bişi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry006

quote:

Orijinalden alıntı: Akvaryum Suyu

Sitede üç apartman var ve girişte sözde güvenlik var. Kameralara o kadar para ödüyoruz kimsenin afedersiniz şeyinde değil. Ne yapmam lazım yaşadığım belde büyük bir yer değil.

bende sitede güvenliğim bilader bizimde burda çalıntı bisiklet gideceksin otomasyona kamera kayıtlarını istyeeceksin hangi tarih saatte çalındığını biliyorsan bakıyorlar hemen adam arkadaşına misafirliğe geliyor otoparkdan bisiklet alıp çıkıyor yapacak bişi yok

Tarihini bilmiyorum tatile gittiğim hafta çalınmış olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.