Şimdi Ara

Site Güvenilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
23
Cevap
1
Favori
33.272
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Site Güvenilir mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    161 Mesaj
    Ben de az daha alıyordum Allah'tan önce bir araştırmasını yapayım dedim :) Sitenin tasarımı ve resimleri o kadar güzel ki sizi resmen içine çekiyor, dikkat etmek lazım böyle durumlara.
    |
    |
    Hayır bu ülkede sahtekarlık neden legalleşti ben bunu anlayamıyorum. İnsanların bu kadar kolay kandırılmasına göz göre göre nasıl müsade edilebiliyor. 2 gram Adalet olsa böyle uluorta bu işler yapılabilir mi.
    Siteden alışveriş yapacaklar kredi kartı bilginizi falan vermeyin bari sakın.
    |
    |

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-
  • merhaba ben daha önce bu forumu görmemiştim ve sezonayakkabıları.com dan alışveriş yaptım :( ancak onaylamam için beni henüz aramadılar ve gönderdikleri onay mesajına da cevap vermedim. acaba yine de siparişi göderirler mi ? sizleri aramışlar mıydı? çok teşekkür ederim şimdiden cevaplar için.
    |
    |
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.