Şimdi Ara

Sistemimdeki Bazı Yenilikler Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar herkeze iyi forumlar benim sorum şöyle;

hali hazırda olan bi sistemim var 5 senedir kullanıyorum ve artık bazı oyun ve uygulamalarda sıkıntı yaşıyorum o yüzden donanımları değiştirmeye karar verdim şimdi eski sistemde 1 tek power kasa işlemci sogutusu kalıcak diğerleri değişecek bu arada power supply 1200W High Power kasa Cooler Master haf922 sogutucu ise Cooler Master Hyper 412s eski sistemim amd idi ben intel kurmayı düşünüyorum bütçe 4 bin tl yorumlarınız için teşekkürler...

• vatanın %25 indiriminden i7-3930k, ASUS GTX 680 DCU II TOP, MSI X79A-GD65 ve Corsair 8 GB Vengeance Low Profile dörtlüsünü alabilirsin.... HDD vb. de eski sisteminden takarsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enessezgin -- 22 Eylül 2012; 0:21:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enessezgin

vatanın %25 indiriminden i7-3930k, ASUS GTX 680 DCU II TOP, MSI X79A-GD65 ve Corsair 8 GB Vengeance Low Profile dörtlüsünü alabilirsin.... HDD vb. de eski sisteminden takarsın...

doğru bi tespit yaptınız gerçekten ama ram ve anakart ta degişiklikler yapıcam anakart asus rampage 4 extreme x79 ramlerde 8 degılde 16 gb olması daha güzel olmazmı? birde ekran kartından 1 tane daha alabilirim SLI için
  • quote:

Orijinalden alıntı: IBreak4LoveI

quote:

Orijinalden alıntı: enessezgin

vatanın %25 indiriminden i7-3930k, ASUS GTX 680 DCU II TOP, MSI X79A-GD65 ve Corsair 8 GB Vengeance Low Profile dörtlüsünü alabilirsin.... HDD vb. de eski sisteminden takarsın...

doğru bi tespit yaptınız gerçekten ama ram ve anakart ta degişiklikler yapıcam anakart asus rampage 4 extreme x79 ramlerde 8 degılde 16 gb olması daha güzel olmazmı? birde ekran kartından 1 tane daha alabilirim SLI için

Bütçe daha fazlaysa alabilirsin ekran kartının biri 1200 ikisi 2400 işlemci de 1200 senin dediğin anakart 900 yani 2 adet 680, 3930K ve Asus Rampage 4 Extreme 4500 TL ediyor. Ayrıca 2 adet 680 alacaksan GTX 690 a da bak derim. onun da fiyatı 2200 TL gibi birşey testlerde 680 SLI nin çok az gerisinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enessezgin -- 22 Eylül 2012; 0:41:36 >

• anladım öneriniz için sağolun iyi forumlar.
  • Ben teşekkür ederim iyi forumlar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.