Şimdi Ara

Sistemim hangi oyunları çalıştırır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar gönlümdeki biraz daha farklı olmasına rağmen,babamın da müdahaleleriyle şu sistemi kurdum;

gigabyte ep45-ds3l anakart
    intel e7400 core2duo 2.8 ghz işlemci
    2 gb kingston 800 mhz ram
    sapphire 4830 512 mb 256 bit ekran kartı
    320 gb hard disk
    asus 350 watt kasa

overclock yapmaksızın bu kasayla hangi oyunları max.seviyede oynarım?overclock bölümünü okudum,sanki gta4 ve crysis warhead ı en yüksek seviyede oynayamam gibi bi görüntü var?yardımlarınız için şimdiden sağolun

• Rahat oynarsın denedin mi peki oyunları kurup ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LEON-X

Rahat oynarsın denedin mi peki oyunları kurup ?

hayır leon dostum,bilg bugün yarın gelcek,elimde adam gibi oyun da yok dorusu xD bi pes2009 bi de dark messiah,onları zaten oynarım sanırım ama ya diğer güncel oyunlar?
  • Her oyunda tatmin edici performans verir ama dediğiniz gibi crysis gta gibi oyunlarda biraz ödün vermeniz lazım. Ama sistem fena değil güle güle kullanın. Düşününki birçok kullanıcı böyle bir sisteme sahip değil hala.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MÜŞAVİR

Her oyunda tatmin edici performans verir ama dediğiniz gibi crysis gta gibi oyunlarda biraz ödün vermeniz lazım. Ama sistem fena değil güle güle kullanın. Düşününki birçok kullanıcı böyle bir sisteme sahip değil hala.

tesekkürler,biraz olsun içim rahatladı peki overclockta sorun çıkarır mı böyle bi sistem? fan yok ekstra aldığım, kasa asus da olsa 350 watt olunca canımı sıkıyor biraz
  • quote:

Orjinalden alıntı: reach61

tesekkürler,biraz olsun içim rahatladı peki overclockta sorun çıkarır mı böyle bi sistem? fan yok ekstra aldığım, kasa asus da olsa 350 watt olunca canımı sıkıyor biraz

e7xxx serisi güzel o/c oluyor, ben stok fanla 2,53 ten 3,50 ye çıktım öyle kullanıyorum.
  • quote:

quote:

e7xxx serisi güzel o/c oluyor, ben stok fanla 2,53 ten 3,50 ye çıktım öyle kullanıyorum.

dostum ayıptır sorması,stok fan güç kaynağının kendi fanı mıdır?

• quote:

İşlemcinin üzerinde gelen orjinal fanı kastettim.
  • quote:

quote:

İşlemcinin üzerinde gelen orjinal fanı kastettim.

eyw saol dostum,bana da gelir aynısından zannımca simdi bi de overclock kısmından bu isi öğrenmem lazım,zira hicbi sey bilmiorm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.