Şimdi Ara

Sistemi yorumlar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba şöyle bir sistem toparladım ancak kasa ve güç kaynağı seçemiyorum sinerjiden hangi kasa güç kaynağını önerirsiniz gücü kaç watt olmalı kasanın ?
    Eğer şu daha iyi olur dediğiniz parça varsa önerilerinizi bekliyorum. fiyatta daha fazla aşma yapamam önerileriniz daha uygun olursa müthiş olur . şimdiden teşekkürler

• Dostum işlemci oc için uygun ama anakart uygun değil işlemci ve anakartı daha düşük bir model ile değiştirip ekran kartını gtx 970 yaparsanız oyun için daha iyi olur birde kasa güç kaynağı için bütçeniz ne kadar hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • işlemciyi i5-4460 yapabilirim ona uygun hangi anakartı almalıyım sizce?
    ayrıca kasa sitemi için max 2500 tl düşünüyorum çünkü monitör filanda almam gerekiyor. bildiğiniz uygun oyun monitörlerinden varsa tavsiye çok işime yarar
  • ayrıca işlemci ve anakartı bu şekilde alırsam msi da 75 lira geri iade var o yüzden bu işlemciyi seçtim. yani diğeriyle aynı fiyata bu işlemciyi almış oluyorum. ekran kartını gtx 970 yapınca hiç bi şeklde stabil güzel sistem toparlayamadım yani 280x en uygunu diye düşünüyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.