Şimdi Ara

Sistemi dün aldım DH uzmanlarının yorumlarını bekliyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar imzadaki sistemi dün topladım 1534 ytl 6 taksit sizce nasıl?
    seneye 1 tane daha 4850 alıp cf yaparım diye bu anakartı seçtim.
    yorumlarınızı bekliyorum
    teşekkürler....

• Hayırlı olsun. sistem güzel olmuş.
  • ben uzman değilim fakat fikrimi söyleyebilirim heraldesistem çok güzel hayırlı olsun.yanlız e8400 3.0 ghz orda sırıtıyo.onu bir 4.0 yaparsan tam süper olur.tekrar hayırlı olsun
  • fiyat konusunda bilgim yok ama sistem güzel olmuş

hayırlı olsun...
  • gktgys, Bulut_Taciri, aootahca kardeşler hepinize çok teşekkürler cevaplarınız için

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum burası yeri değil belki ama en hızlı cevap burda geliyor.

donanım sıcaklıklarını olçen bi program önerebilirmisiniz birde sistemi çok kasmayacak virüs programı Nod32 var şuan iyimidir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gktgys

ben uzman değilim fakat fikrimi söyleyebilirim heraldesistem çok güzel hayırlı olsun.yanlız e8400 3.0 ghz orda sırıtıyo.onu bir 4.0 yaparsan tam süper olur.tekrar hayırlı olsun

kardeş şu an oc yapabilecek sevide bilgim tecrübem yok ama seneye 600-700 w lık bi psu alıp yanına 1 tanedaha 4850 alıp cf yapmatyı düşünüyorum yanlarına iyi bide soğutucu ekleyip oc yapabilirim
    teşekkürler cevabın için
  • sistem güzel olmuş hayırlı olsun güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: demiray68

gktgys, Bulut_Taciri, aootahca kardeşler hepinize çok teşekkürler cevaplarınız için

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum burası yeri değil belki ama en hızlı cevap burda geliyor.

donanım sıcaklıklarını olçen bi program önerebilirmisiniz birde sistemi çok kasmayacak virüs programı Nod32 var şuan iyimidir?

HW monitör, everset, GPU-Z, CPU-Z proğramlarından birini yada birkaçını kullanabilirsin.
  • virüs programı olarak benim favorim kaspersky. hatta sürekli nette kullanılıyorsa pc kaspersky internet security...

sıcaklıkla ilgili cvb ı arkadaş vermiş zaten...
  • dostum bende uzman değilim 16 yıldır bu işin içindeyim ama daha uzmanım yada biliyorum diyemedim

fakat sıcaklık ve antivirüs sormuşsun

sıcaklık ve voltaj değerlerini görebileceğin program olarak Hardware Monitor Öneririm

Antivirüs içinse CA önerebilirim sana Nod32 kullanmadım sevmiyorum ve tavsiyede etmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: kızılejder

sistem güzel olmuş hayırlı olsun güle güle kullan

teşekkürler kızılejder kardeş daha iyileride sana nasip olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: aootahca

virüs programı olarak benim favorim kaspersky. hatta sürekli nette kullanılıyorsa pc kaspersky internet security...

sıcaklıkla ilgili cvb ı arkadaş vermiş zaten...

şu an nette bağlamadım ama 1-2 hafta içinde almayı düşünüyorum bu kaspersky çok ağırlaştırıyo diyolar doğru mudur?
  • Dostum sistem güzel ama o işlemci rahatça 4 Ghzye overclock olur.
    Birde HDDyide 2x320 GB yapıp RAIDleseydin daha hoş olurdu.
    Günlük kullanım performansın oldukça artardı.
  • kullanmayı bilmek lazım diyebilirim nod32 de hiç ağırlaştırmadığı gibi hiç korumuyor da aynı zamanda... kaspersky hele ki internet security yi kulanırsan çok fazla yerde karşına çıkar ama sonuçta kullanıcı tanımlı bir programdır. yani bi daha karşıma çıkma dedin mi çıkmaz o yüzden türkçesini kullanırsan en fazla bi kaç gün kasar ardından nerden ansıl davranacağına sen karar verirsin zaten... koruma konusunda üstüne tanımıyorum...

haa arada bir spyware doctor u kurup taratırsan fena da olmaz ardından hemen kaldırırsın...

• quote:

Orjinalden alıntı: AnseLmo82

dostum bende uzman değilim 16 yıldır bu işin içindeyim ama daha uzmanım yada biliyorum diyemedim

fakat sıcaklık ve antivirüs sormuşsun

sıcaklık ve voltaj değerlerini görebileceğin program olarak Hardware Monitor Öneririm

Antivirüs içinse CA önerebilirim sana Nod32 kullanmadım sevmiyorum ve tavsiyede etmiyorum

AnseLmo82 teşekkürler cevabın için ya o uzman kelimesi yanlış mı oldu acaba? silebiliyozmu acaba?

tavsiyelerin içinde teşekkürler
  • everest ultimate edetion ile bilgisayarın tüm özelliklerini görebileceğin gibi anakart işlemci,ekran kartı ve harddisk sıcaklıklarını görebilisin.
    bilgisayarını kastırtmıycak bir virüs programı ise Avira antivir clasic.Çoğu kişi iyi değil desede son 4 yıldır bunu kullanıyorum ve virüslerle başım derde hiç girmedi .hiçte kastırmıyor program..
  • quote:

Orjinalden alıntı: PriMe

Dostum sistem güzel ama o işlemci rahatça 4 Ghzye overclock olur.
    Birde HDDyide 2x320 GB yapıp RAIDleseydin daha hoş olurdu.
    Günlük kullanım performansın oldukça artardı.

PriMe kardeş dediklerinin aynısını yapmayı düşünüyorum ama şu anda oc yapacak seviyede değilim seneye inşallah dediklerini yapıp yanınada 1 tane daha 4850 eklemeyi düşünüyorum cevabın için teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetkep

everest ultimate edetion ile bilgisayarın tüm özelliklerini görebileceğin gibi anakart işlemci,ekran kartı ve harddisk sıcaklıklarını görebilisin.
    bilgisayarını kastırtmıycak bir virüs programı ise Avira antivir clasic.Çoğu kişi iyi değil desede son 4 yıldır bunu kullanıyorum ve virüslerle başım derde hiç girmedi .hiçte kastırmıyor program..

bu everest ultimate edetion tam aradığım program o zaman Avira antivir clasic bunuda bi araştırayım cevabın için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.