Şimdi Ara

SİSTEME VEDA! GOLDZİLLA DAHA SERT GELECEK VE GÖMECEKTİR. RAHAT OLUNUZ (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.426
Cevap
43
Favori
249.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumun en troll yorum barındıran konusu
  • @nallart hocam korkutuyorlar bunlar son bi durum yapistirsaniz.
  • Efsane dersem çık kestane dersem çıkma Efsane kestane olunca nallart konuyu terk etmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yıl aynı nane. Hiç de sıkılmıyor...
  • Merak etmeyin akşam saatlerinde kar göreceğiz sakın olalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

2 haftalık şubat tatili 4 haftaya uzamıştı vay be

Dün gibi hatırlıyorum. İlkokula gidiyordum o zamanlar...

Kar neredeyse1 metreye geliyordu. Kardan kaleler yapar ve onların içinde kartopu savaşları yapardık.Arabaların, apartmanların kilitleri buz tutmuştu. Anahtarlar ısıtılıp kapılar açılmaya çalışılırdı... Tabi o zamanlar doğalgaz yok. Hatta asansörlü kaloriferli evler bile lükstü... Her apartmanın bodrumunda kömür depoları vardı. Odun/kömür taşırdık evlere... Hey yavrum hey! O zorluğa rağmen yine hayat daha güzeldi ya da çocuğuz diye bize öyle geliyordu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liseliler şemsiyeleri hazırlayın yarın lazım olacak. Sağanak yağış altında okula gideceksiniz çünkü
  • Nallllllllaaaaaartttttttttt. Hadi masuklarina bir bak.
  • Valilik bir an önce toplanıp bu şiddetli yağmur için toplantı yapmalı. Fırtına üzerine gelecek olan şiddetli yağmur ulaşımda aksamalara neden olacaktır. Yağmurdan dolayı tatil edilebilir. Kar yok zaten.
  • Vallahi godzillayı size yedirmeyiz kimse godzillayı zaptedemez, niye GÖKLERDEN GELEN BİR KARAR VARDIRRRRR

bu arada mgm çoktan yola gelmiş bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WafenSS -- 29 Aralık 2016; 14:20:52 >
  • seni gidi yalannart senii
  • Buradakilerin %80-90'ı eğlence amaçlı takip ediyor konuyu. Herkes neyin ne olduğunun farkında. Milletin açtığı konu hoşunuza gitmiyorsa, konuya girmezsiniz, anasayfadan konunun üstüne gelip çarpıya basar konuyu listeden kaldırırsınız olur biter. Çocuğun konusunu baltalamayı neden kendinize görev bildiniz?

Not: Çalışıyorum. Okulla alakam yok.
  • @nallart aciklama bekliyoruz hocam. sesiniz solugunuz cikmiyor
  • Beyler Karamandan yazıyorum. son 1 haftayı nasıl atlattık bilmiyorum. şiddetli fırtına vardı biraz sakinledi ve güneş çıktı. akşamları don var.
  • Kar geliyor ikindi vakti öğrenci kardeşlerimiz istirahat edecek birgün Allah'ın izniyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NinJaus -- 29 Aralık 2016; 14:25:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaceDriver

Liseliler şemsiyeleri hazırlayın yarın lazım olacak. Sağanak yağış altında okula gideceksiniz çünkü

• kevzer K kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam hele hele Galatasaray meydaninin ve batti ciktinin halini gordukten sonra cok kotu oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkancanikli

quote:

Orijinalden alıntı: RaceDriver

Liseliler şemsiyeleri hazırlayın yarın lazım olacak. Sağanak yağış altında okula gideceksiniz çünkü

• Hocam cm tahmini gelecek mi ilçeler için.
  • volkancanikli kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.