Şimdi Ara

Sisteme karar verdim!! Ancak nerden satın alsam daha iyi olur fiyat ve güvenilirlik açısından???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 aylık araştırmalarım ve tabi DH üyeleri yani sizlerinde büyük katkılarıyla toplayacağım sisteme karar verdim ve sıra geldi bu sistemi satın almaya.. Ancak Sakarya da yaşadığım için satın alma opsiyonlarım çok sınırlı vatan computer var burda ona gittim nette çıkardığım fiyatın 700 tl fazlasını çıkardı sağolsun.. Şimdi arkadaşlar sizden istediğim sistemi nerden ve nasıl en güvenilir en uygun fiyatla alabileceğim konusunda tavsiye bekliyorum?? İstanbul-Eskişehir-Ankara bu üç şehire bizzat gidip alabilecek imkanlarım var ona göre tavsiye bekliyorum arkadaşlar şimdiden çok sağolun

• vatan çok kazık , gittigidiyorda güvenilir satıcılar bulabilirsiniz ve eğer satıcıdan elden teslim alırsanız kargo parası + gg'nin kırdığı %10 size kalır . Ayrıca exa.com.tr yi öneriyor'lar' ben daha yeni öğrendim siteyi . Karar size kalmış hayırlı olsun
  • Vatandan %25 indiirm olduğu zaman alınabilir yada hafta sonları %18 indirimle netten alınabilir
  • Eksen bilgisayari tavsiye ederim.
    netten 1 günde teslim ederler.
    kadikoy mecidiyeköy de şubeleri var.
    fiyatlar çokuygun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.