Şimdi Ara

Sistem topladım bakabilir misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir sistem topladım acaba parçalar uyumlu mu diye konu açtım ilk kez bir kasa topluyorum ve hangi kasa alacağıma karar veremedim,rica etsem eksik parçaları tamamlar mısınız?
    Intel Core i5-4670K
    Cooler Master Hyper 212 EVO
    MSI Z87-G45 Gaming ATX LGA1150 Motherboard
    G.Skill Ripjaws X Series 8GB (2 x 4GB) DDR3-1600
    Asus GeForce GTX 770 2GB DirectCU II Video Card
    Western Digital Caviar Black 1TB 3.5" 7200RPM Internal Hard Drive
    Samsung 840 Pro Series 128GB 2.5" Solid State Drive
    Dediğim gibi ilk kez kasa topluyorum ve bazı parçalar eksik olabilir tamamlarsanız sevinirim :)
    ve sistem hakkında yorumlarınızı bekliyorum :)

• anakartı z97 gaming 5 yaparsanız güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickboxer_18

anakartı z97 gaming 5 yaparsanız güzel olur

Cevabın için teşekkürler,aralarında fazla fiyat farkı yok eğer benim seçtiğim anakart tan daha iyi ise alacağım
    kasa hakkında da yardımcı olursan sevinirim :)
  • Beokros kullanıcısına yanıt
    rica ederim z97 tabiki daha iyi gaming serisi bi anakart bu arada tavan bütçeniz nedir?
  • quote:

rica ederim z97 tabiki daha iyi gaming serisi bi anakart bu arada tavan bütçeniz nedir?

Nasıl desem tam olarak belli bir sayı yok parçaları toplayıp babama listeyi göndereceğim ona göre para gönderecek fazla aşırıya kaçmakta istemiyorum bana göre bu sistem iyi pcpartpicker sitesinde toplam $982.90 ediyor ama ekran kartı indirimde galiba,2,057.66 tl ediyor 982.90 dolar ama burada alırsam 2 binden çok daha fazla olacak sanırım
    yurtdışındamı yaşıyosunuz? zira topladığınız sistem daha çok tutuyor
  • quote:

yurtdışındamı yaşıyosunuz? zira topladığınız sistem daha çok tutuyor

Hayır ben türkiye de yaşıyorum ama babam yurt dışında tahminen kaç TL yapar ?
    şimdi fark ettim kasada yazmamışsın onu ekleyince cooler master haf 912 3205 yapıyor
  • quote:

şimdi fark ettim kasada yazmamışsın onu ekleyince cooler master haf 912 3205 yapıyor

Evet kasa eksikti şimdi tam mı oldu sistem uyumlu mu?nasıl bir kasadır haf 912?
    güzel kasa geçenlerde arkadaşa topladık bi sistem bu kasa var gayet güzel sessiz kaltelidir
  • quote:

güzel kasa geçenlerde arkadaşa topladık bi sistem bu kasa var gayet güzel sessiz kaltelidir

Tamamdır o zaman kasayı da buldum biraz daha inceleyip karar vereceğim tekrar teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.