Şimdi Ara

Sistem Tavsiyesi Lütfen Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir iki haftadır arabama müzik sistemi kurmak istiyorum ama kafam iyice karıştı sonuçta bir kere alınacak pişman olmak istemiyorum yardım ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler...
    Arabam 2005 model ford connect

teyp : Pioneer 9650bt veya Alpine 183bt

Amfi : Sony XM-N1004 4/3/2 Kanal,1000 Watt Stereo Amplifikatör

Component : (2 takım önler ve arkalara) Wibe 5C 13cm 270W 90W RMS veya Morel Maximo 5.2 13cm 2 way 180W 90W RMS

Mono Amfi : Sony XM-GS100 1100W Mono Amplifikatör

Bass : Sony XS-GSW121D 520W RMS

Düşündüğüm sistem bu bu sistemle iyi müzik dinleyebilirmiyim sizce. Ayrıca model ve markalarla ilgili yorum yaparsanız sevinirim. Dediğim gibi bu işlerle pek bilgim yok bir iki haftalık araştırmamla buldum bunları internette yaptığım araştırmada connect in arka hoparlör yerleri 10 cm imiş ama 13cm de sığıyormuş sanırım arabanın orjinalliğinide bozmak istemiyorum yani orasını şurasını kesip delmeden.
    Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...

• daha önce konumda da yazmıştım, sisteminizi biraz şekillendirmiştik. ana ünite alpine 183bt olursa daha iyi olur tabi.
  • Evet alpinde karar kıldıkta. Yalnız componentler marka olarak ne düşünüyorsunuz. Wipe mi morelmi bide hangisi daha sağlamdır. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavey666

Evet alpinde karar kıldıkta. Yalnız componentler marka olarak ne düşünüyorsunuz. Wipe mi morelmi bide hangisi daha sağlamdır. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

bu modelleri kullanmadım, ama morel marka olarak daha iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.