Şimdi Ara

ATMOS Kurulumum = ( Denon AVR x2500h ) + ( Magnat MS 5.1.2 set ) + (Optoma HD142x ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
9
Favori
6.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorularınız çok göreceli. Benim için hem hoparlör takımım hem de x1300w avr yeterli ama bir başkası için yetersiz olabilir. Bence hem dinlemelisiniz. Böylece hem kulak dolgunluğunuzu hem de cebinizdeki paranızı optimize ederek bir karar verebilirsiniz.

İmkanınız varsa tabi ki x2300w avr daha iyidir. Ama hoparlör konusu tamamen göreceli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım demek istediğinizi. Peki genel olarak kule tipi olan hoparlörler daha mı başarılı ? Özellikle film ve oyun oynamak için kullanıcam ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zugo arkadasimiza cevap verecek yok mu soyle detayli bir selilde
  • zugo07 Z kullanıcısına yanıt
    Film ve oyun içinse kule tipine ihtiyacınız yok o zaman. Uydu ve ya raf tipi ve sub tam size göre olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zugo07 Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Merak ettiğiniz konu hakkında özel bir başlık açarsanız daha fazla kişi sizin sorunuzu okur ve daha fazla fikir alabilirsiniz diye düşünüyorum. İyi günler dilerim.

• Arkadaşlar merhaba;

Sistemde zaman içinde bazı değişiklikler yaptım. Detaylar için ilk mesaja bakabilirsiniz. İyi günler dilerim,
  • Pj ile sistemi birlestirince olay baska bir boyutu geçmiştir sizin icin keyif olarak hayirli olsun :) sub i cok iyi fiyata almissiniz ama 30m2 yi baya baya doyurur kuleler ile birlikte.

• merhaba

Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor diyor aMAzon . de avr icin ?

turkiye'de mediamark da satiliyor 3300 tl 'e , oradan almayi dusunuyorum ? :)

speaker ve subwoofer dan memnunsaniz aynilarini ben de alacagim.

tesekkurler
  • draedan D kullanıcısına yanıt
    Ben memnunum. Bütçem ile alabileceğim en makul seti topladım. Ama ses işi, zevk işi. Siz memnun kalır mısınız bilemiyorum..

• amazon de den su anda alinamiyor turkiye 'ye , zamaninda aliniyordu sanirim ?
  • draedan D kullanıcısına yanıt
    Evet, ben aldığımız zaman gönderiliyordu. Hatta 1 ay evvel projektör aldım. Geldi Türkiye'ye. Ama şimdi kapalı. Ara ara kontrol etmek lazım.

• turkiye ye siparis verdiginizde , gumruk sorunu yasadiniz mi , direk evinize getirdiler mi ? amazon.de de sanirim gumruk icin ek ucret oduyor ve bu dertten kurtuluyoruz ? cok tesekkur ederim cevaplariniz icin.

sizin arka 2 speaker iniz buyuk , ben ufak almak istiyorum. speaker karar verme asamasinda calisirken acaba begendiginiz ufak boy speaker sistemi var miydi ?
  • İlk mesaja Optoma HD142x model projektörümün yansıtmasına dair fotoğraflar eklendi..
  • Hocam Optoma HD142x ile Optoma HD143x arasında kaldım hangisini önerirsin amazondan alacağım

1- Optoma HD142Xhttps://www.amazon.com/dp/B01HQCF6R6?ref=emc_b_5_t
    2- Optoma HD143Xhttps://www.amazon.com/dp/B077C5FLJF?ref=emc_b_5_t
  • StartPy kullanıcısına yanıt
    Günaydın. 142'yi kullanıyorum ve çok memnunum. 143 hakkında malesef bilgim yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: kokanche

Günaydın. 142'yi kullanıyorum ve çok memnunum. 143 hakkında malesef bilgim yok..

143x alacağım büyük ihtimal 2 ay önce çıkmış lambası 45w daha güçlü ve 50 dolar daha ucuz ama asağıdaki fotoğraftaki gibi kenarda fazladan ısık çıkıyormuş tek olumsuz yanı bu umarım sıkıntı yaratmaz

ATMOS Kurulumum = ( Denon AVR x2500h ) + ( Magnat MS 5.1.2 set ) + (Optoma HD142x )ATMOS Kurulumum = ( Denon AVR x2500h ) + ( Magnat MS 5.1.2 set ) + (Optoma HD142x )

• StartPy kullanıcısına yanıt
    Bu arkadaş muhtemelen şunu yapmıştır. Projektör, perdeye uzaktır. Görüntü optik olarak büyük çıkmıştır. Perdeye sığsın diye digital olarak küçültmüstür.

Optimal uzaklığı seçerseniz, böyle bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: kokanche

Bu arkadaş muhtemelen şunu yapmıştır. Projektör, perdeye uzaktır. Görüntü optik olarak büyük çıkmıştır. Perdeye sığsın diye digital olarak küçültmüstür.

Optimal uzaklığı seçerseniz, böyle bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum..

Bunun nedenini soran kullanıcı yorumunun altına bu cevabı vermis yetkili firma

"HD143X'ten yansıtılan görüntünün etrafındaki gölge sınırı, kullanılan yeni DMD çipinin mimarisine özgüdür. Siyah çerçeveli bir projeksiyon ekranı ile kullanıldığında fark edilmez ve resim kalitesini etkilemez. Projektörler HD1080P çözünürlüğünü görüntüler ve beklendiği gibi performans gösterecektir. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin."

Orjinal hali
    "

The shadow border around the projected image from the HD143X is inherent to the architecture of the new DMD chip used. It is not noticeable when used with a projection screen with black frame and does not affect picture quality. The projectors display HD1080P resolution and will perform as expected. If you have any questions or concerns, please feel free to contact "

• Merhabalar,

İşinize karışmak gibi olmasın ama AVR'nin üstü çok kapalı kalmış gibi.
    Uzun vadede sorun yaşamamak için üstüne ilave 2 ince fan ile sıcak havayı atmanızı tavsiye ederim.
  • darkerdi kullanıcısına yanıt
    hazır konu hortlamışken bu pj ne tv mi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.