Şimdi Ara

sistem kurdum nasıldır...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dh den bi arkadaşın kurduğu sistemdir.yorumlarınızı alayım lütfen .yardımlarınızı bekliyorum...
    MSI 770-C45 AM3 DDR3 --- 120 TL
    AMD Athlon II X4 630 2.8GHZ 2MB --- 190 TL
    TEAM ELITE Serisi 2GB 1333MHZ DDR3 (Soğutuculu-Tek Modül) --- 110 TL
    SAPPHIRE HD5850 1GB 256BIT DDR5 PCI.EXP --- 550 TL
    SAMSUNG 500GB 16MB SATA II 7200RPM --- 80 TL
    SAMSUNG 22X SH-S223C SATA DVD-RW (Kutusuz) --- 30 TL
    XIGMATEK ASGARD-II PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA --- 160 TL

• psu 500w vermiyicektır onun için psu 550w çıkarılabılır. ve ramlerınız ne kadar ıyı bılmıyorum ama onun yerıne bılınen ve güvenılan marka olan KINGSTON alınabılır.
  • eğer o.c yapmasını bilmiyorsan Msi 785gm -e51 iki tane mandalı var kaldırıyosun kenid %30 stabil Fsb kaıyor ha biliyorum dersen bu anakartta işini görür

Msi785-e51 ile 770c45 arasında 20 tl fark var alacaksan 785gm-e51 i alabilrisin
  • İyi ama o Psuyu daha kaliteli ve yüksek bişey yap
  • pardon ben deiğini farkedip değiştirmiştim ramleri kingston la şimdi arkadaşın dediği yerden kopyala yapıştır yapınca öle oldu.ucuza bi kasa alıp psu mu eklesem yoksa içindeki psu güvenilir bi kasa tavsiye etseniz yada psusuz kasa+psu tavsiye etseniz çok hayrınız dokunur.
    bir de başka bi arkadaş da soruyodu gts250 için psu alması lazımmış ne yapayım diye ona da bi bakarsanız :D
  • çok saol un yardımınız oldu.
  • hem senin psu hd5850 ye yetmiyor ki sen o psu ya atıl w kalacak şekilde bi 600 w alman lazım ki ilerde ekleme ve upradelerde sorun olur

en iyisi bi tower kasa alıp ayrıca high power 600w al
  • Psu + Kasa tabiki daha mantıklıdır alacağınız site nedir ordan önerelim?
  • kardeş muhtemelen vatan dan alacam ama tam da belli değil
  • Her zaman Kasayı görüp seçin sonra psu alıp takın genelde psu'luların hepsi dandik oluyor.

• o/c yapacaksanız kasayı pencereli alın daha pratik olur sizin için ypamayacaksanız önerdiğiniz kasanın içine bakın alacaklarınız sığıyorsa alın ama galiba mid tower kasa

• valla ben sistemi kuzenlerim için bakyom onlara bilgisayarcı gts250 li sistem kuracaklardı dedim yapmayın intel yerine amd alın biraz da üste para verin böle bişi alın dedim.o üstüne biraz para bölümü belki biraz fazla oldu .en makul fiyatlar olsa çok daha ii olcak.
  • Şimdi 5850 Ekran kartı alıpta en makuL fiyatlı Psuyu alırsan Elinde patlar Almışken Kaliteli bişeyler alın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.