Şimdi Ara

Sistem İçin Ekran Kartı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Anakart : Intel D945PLRN
    İşlemci : Pentium 4 3.4 Ghz
    Ram : 2 GB DDR2 533 Mhz
    Psu : 300 W

Şuanki ekran kartım GeForce 6200 Turbo

Lcd tv den iyi görüntü alabilmek ve orta halli oyunları oynamak için nasıl bir ekran kartı almalıyım. İkinci el almayı düşünüyorum zira bir süre sonra yeni bir sistem toplayacağım için bütçeyi kabartmak istemiyorum.

Teşekkürler...

• Radeon HD 6670
    Benim ekran kartımdan ne kadar daha iyi diyorsan:
    http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-6670-vs-GeForce-6200-PCI
    Ya da Radeon HD 5670 alabilirsin.
  • p4 e göre 512mb idare eder bir şey bulabilirsen iyi olu zira yeni bilgisayar topladığın zaman nvidia GeForce serilerini incelemeni öneririrm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: myalperen

Radeon HD 6670
    Benim ekran kartımdan ne kadar daha iyi diyorsan:
    http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-6670-vs-GeForce-6200-PCI
    Ya da Radeon HD 5670 alabilirsin.

Sanırım, bu kartlar 100-150 Tl arasında. Peki, 300 W Psu yeterli gelir mi tavsiye ettiğin kartlar için?

Bütçem, bu işlem için 2. el 50 TL civarında :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircisumeyra

p4 e göre 512mb idare eder bir şey bulabilirsen iyi olu zira yeni bilgisayar topladığın zaman nvidia GeForce serilerini incelemeni öneririrm :)

Şuan ki mevcut ekran kartı 512 mb :/
  • kusura bakmayın dikkat etmemişim ben ona :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0me0

quote:

p4 e göre 512mb idare eder bir şey bulabilirsen iyi olu zira yeni bilgisayar topladığın zaman nvidia GeForce serilerini incelemeni öneririrm :)

bulabilirsen 5570 bulamassan 5450
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaGaNSaN

quote:

Orijinalden alıntı: r0me0

quote:

bulabilirsen 5570 bulamassan 5450

Hocam, Powercolor HD5450 minimum 350W Psu gerekli yazıyor :/
  • Bu sisteme yatırım yapma paranı biriktir 1 sene bekle komple değişim yap bana sorarsan en mantıklısı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theultimateforce -- 22 Ağustos 2013; 14:20:33 >
  • r0me0 kullanıcısına yanıt
    GTX titan bile taş çatlasın 300 w psu kullanıyor o sadece kasanda 350 w olsun diyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theultimateforce

GTX titan bile taş çatlasın 300 w psu kullanıyor o sadece kasanda 350 w olsun diyor .

Yani,300W Psu HD5450 için sorun teşkil etmez? @Theultimateforce
  • hiç bir şey olmaz 70 w kullanır yada taş çatlasa yük altın 100 w kullanır
  • Bence para biriktir bu sisteme para yatırmaya değmez.1500 filan toplayabilirsen topla sana orta seviye,kullanışlı bir sistem toplayalım.
  • yük altında 150 w kullanıyor ama 300w ta yeter fazladan psu koymak zaten fazla fark yaratmaz ama genede dediğim sana göre iyi fikir BU SİSTEMİ KOMPLE YENİLE...
  • Yeni sistem toplamayı düşünüyordum fakat aniden bir arkadaştan böyle bir sistem geldi. Ben de bir yıl bununla idare edeyim diye düşündüm ama idare ederken de kafayı yememek için az biraz performans alayım demiştim. Haklısınız aslında bu seviye bir karta vereceğim para ile yeni sistemdeki bir parçanın daha iyisini alabilirim.
  • aynen dediğin gibi yeni sisten al para hazır oluca mesaj felan buraya konu açarsın parça öneriririz
  • Aşağıdaki konuya da yorumarınızı beklerim :)

http://forum.donanimhaber.com/m_78283565/f_//tm.htm#78283565
  • HD6850
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.