Şimdi Ara

Sistem güncellemek mi yoksa PS4 mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PC güncellemeye karar verdim tekrar sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 24 Mayıs 2014; 1:25:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ezicioyuncu

imzamdaki Sisteme takviye olarak ;

bir adet 7870 Powercolor 2GB alıp crossfire yapmak
    akasa venom medusa soğutucu eklemek ve 2 tb wd hdd takviyesi
    ek olarak 8gb ddr3 1600mhz düşünüyorum

bana bunların maliyeti yaklaşık 1050 lira civarı olacak

ancak aklımda ps4'de var onuda aldido.com'dan 1249 civarında almayı düşünüyorum ancak hangisini alsam bilemiyorum bi tarafta pcnin fps oyunları bi tarafta driveclub gibi kaliteli exc. oyunlarını oynamak var sizce hangisi mantıklı olur

Eğer İmzandaki Sistemin Varsa 7870 Satıp En Güzeli Ya 1 Adet GTX 760 Al Yada 770 Al Ayrıca Ram Gerek Yok 8 GB"miş Zaten RAM Boşuna Para Harcamış Olursun Sadece Ekran Kartına Para Ver Derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilbox

quote:

Orijinalden alıntı: ezicioyuncu

imzamdaki Sisteme takviye olarak ;

bir adet 7870 Powercolor 2GB alıp crossfire yapmak
    akasa venom medusa soğutucu eklemek ve 2 tb wd hdd takviyesi
    ek olarak 8gb ddr3 1600mhz düşünüyorum

bana bunların maliyeti yaklaşık 1050 lira civarı olacak

ancak aklımda ps4'de var onuda aldido.com'dan 1249 civarında almayı düşünüyorum ancak hangisini alsam bilemiyorum bi tarafta pcnin fps oyunları bi tarafta driveclub gibi kaliteli exc. oyunlarını oynamak var sizce hangisi mantıklı olur

Eğer İmzandaki Sistemin Varsa 7870 Satıp En Güzeli Ya 1 Adet GTX 760 Al Yada 770 Al Ayrıca Ram Gerek Yok 8 GB"miş Zaten RAM Boşuna Para Harcamış Olursun Sadece Ekran Kartına Para Ver Derim

+760

• ezicioyuncu kullanıcısına yanıt
    İmzadaki sistem için yaoacak bişi yok önce anakartı sat 1155 soket bir anakart al mümkünse z77 yada işlemcyi sat 4670k falan al bi kullan bakalım bu şekişlde eksiklik hissedersen ekran kartını değiştirirsin bi tanede hdd al
  • oyun konsolda oynanır gamepad ayrı bir zevk bence kardeşlikle oyunlarıda 50 liradan alır sonra takaslarsın
  • aslında ps4 ile arasında ne gibi bi eksi veya artı yaşarım bunları merak ediyordum ama herkes pc üzerinde yorum yapmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.