Şimdi Ara

SİSTEM GEÇ AÇILIYOR:( YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle hepinize kolay gelsin benim sorunum şu asus p5b anakartım var ramim de kingston 1gb 667 sistem açılırken o gidip gelen çizgi varya 13-15 arası dolduktan sonra açılıo yani bu baya uzun işletim sistemim vista aygıt yöneticisine baktıgımda bilinmeyen aygıt olarak görünüyor ne oldugunu bulamadım raid yükledim olmadı yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler....

sistem özellikleri

ASUS P5B
    P4 3.2 800 MHZ
    KINGSTON DDR2 667 MHZ
    SAMSUNG 250GB SATA
    ATI X550 PCI EXP. VGA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet0948 -- 16 Ağustos 2007; 23:15:46 >

• Bir Yontem Söyleyeceğim Ara Ara denediğimiz Yöntemlerden.
    Raminizi Farklı Bi slota Takıp denermisiniz.
  • bilinmeyen aygıtı bir şekilde kurman şart o neden olabilir aslında sorunu sizde anlamışsınızı ama buradan birinin soruna müdeahale şansı pek yok. geçmiş olsun
  • gec acilmasinin bilinmeyen aygitla ilgisi yok. anakartin cd'sini takip arayuz ekranin kendiliginden acilmasini bekle kendisi yukler bilinmeyen aygit ibaresi kaybolur. anakart cd'si yoksa asus'un sitesindne pc probe'u indirip kurarsan yine olur. baya arastirdim ama ne ise yaradigini ben de bilmiyorum ama yuklemenin tek yolu bu

gec acilmanin sebebi entegre ses karti bununla ilgili bircok konu mevcut forumda bios'dan ses kartini disable yap duzelicektir. eger duzelirse yeni bi ses karti almak zorundasin yada bu sekilde kullanmak durumundasin malesef.

ben ayri ses karti ile kullaniyorum su an. daha once 9-10 kere donen cubuk su an en fazla 4 kere donuyor.
  • arkadaşlar driver genius ile denedim olmadı chipset driveri indirdi ama bi türlü gitmedi herkese teşekkürler...
  • pc de virüs olabilir tarama yap
  • quote:

Orjinalden alıntı: cezafather22

pc de virüs olabilir tarama yap

vista kurmuştum onda da aynı şimdi xp kullanıyorum yine aynı sorun nerde sizce?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.