Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

sıstem donuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1076 Mesaj
    cd roma herhangı bır cd koydugum zaten özellıkle dergı dclerı felan sıstem dırek donuyor cd rom okuma yapamıyor kararsız duruma dusuyor neden acaba bır fıkrı olan varmı arkadaslr

|
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    aynı sorun benim başım da geliyor bazı elimde bir dergi cdsi var bunu okumayı bırak görmüyor bile. cd yi taktıktan sonra bilgisayarımı açınca 10-15 dk kararsız kalıyor. ben bunun cd-romdaki tozlanmadan kaynaklandığını düşünüyorum. çünkü cdde sorun yok arkadaşımda çalışıyor. ama diğer cdlerde neden aynı olay olmadığı hakkında hiçbir fikrim yok. ben buna razıyım yeterki diğerlerini düzgün okusun:))
    |
    |
  • Teğmen
    235 Mesaj
    Mainboard'un sürücülerini yükleyin.
    Sistem yöneticisinden UDMA modunu açın.

(Umarım hem cdromu hemde Harddiski aynı kabloya bağlayıp ikisini de master yapmamışsınızdır.)

Çözülmezse bağlantıları ve jumperları kont. edersin. bye...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    740 Mesaj
    dün bu şikayetle gelen bir bilgisayarı yaptım onda sorunlar jumper lardı. yanlış takılmıştı düzelttim ve sorun kalmadı
    |
    |
  • Binbaşı
    1076 Mesaj
    DOSTUM JUMPER VE ANAKART AYARLARI HEPSI DOGRU HALA AYNI .DVD ROM MASTER CDRW SLAVE VE HDD SECONDARY MASTER BU ARADA
    |
    |
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    Ya ben jumperdan kaynaklandığını sanmıyorum.Benim eski mmx de o dergi cd lerini okutmaya çalıştığımda kitleniyordu.Cd romum LG 52X di.
    |
    |
  • Binbaşı
    1076 Mesaj
    abi kafayı yedrıcek yaw neden yapıoo acabaa
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj
    sanırım cdromlar ömürlerini dolduruyorlar, benim şu anda ne dvdrom nede writer doğrudüeüst çalışmıyo hep problem hep problem, eskiden canavarlardı ama şimdi sanırım toz
    |
    |
  • DH Yönetici
    5091 Mesaj
    Bende uyduruk bi markanın DVD Romu war. Aynı sorun benim de basımda war.
    Bi Surucu bu kadar mı cok medya secer ya?! Markadan sasmayacaksınız...
    |
    |
  • Teğmen
    101 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by maxpain</i>
    <br />Mainboard'un sürücülerini yükleyin.
    Sistem yöneticisinden UDMA modunu açın.

(Umarım hem cdromu hemde Harddiski aynı kabloya bağlayıp ikisini de master yapmamışsınızdır.)

Çözülmezse bağlantıları ve jumperları kont. edersin. bye...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

diski ve cd-rom 'u aynı kablodan master olarak takarsa zaten birinden birini görmez
    |
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Hdd ni secondary master da degil master da tut aynı sekilde cd ve dvd-romun yerini secondary e getir
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,403
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.