Şimdi Ara

Sis Mirage 3 Graphics Çözünürlük Sorunu.ÇÖZÜLDÜ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Casper ekran kartı olan sis mirange ekran kartı çözünürlüğü bildiğiniz gibi değişmiyordu 1366 px de sabitti ancak artık 800 ve 1024 olarak değiştirebilir ve istediğiniz oyunu çalıştırabilirsiniz.Bende bu ekran kartını kullanmaktayım ve büyük bir sıkıntıydı benım ıcın ınternette gırmedık sayfa bırakmadım bulamadım ama sonunda kendım sonuca ulaştım buda videosu elımden geldıgınce hazırladım.

Forumlarda bu durumdan cok rahatsız olan cok sayıda kullanıcı vardıve onlar ıcınde bılgısayar degıstırme masrafı olmaması ve bu sorunu gıdermelerı acısından paylaşmak ıstedım.

Ben suan bu sekılde kullanıyorum vıdeodada ekran cozunurlugumun degısebıldıgını gorebılırısnız bır sıkıntı yaşamadım.

Video:http://www.youtube.com/watch?v=nAciidjZBuA

Sorusu olan yada yardım ısteyen konuya mesaj bırakabılır PM atabılır.Sağlıcakla kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat_331 -- 12 Haziran 2014; 13:29:44 >

• Hocam dediklerini yaptım driveri kaldırım yeniden başlattım fakat açılınca mavi ekran hatası vermeye başladı sebebi ne olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.