Şimdi Ara

SIRT ÇANTASI ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk önce iyi günler bende bir dslr makinem var extra lensi de yok makinenin kendi lensi var hem kamerayı şarj cihazlarını ve kıyafetlerimi koyabileceğim bir çanta aradım bulamadım biri olunca diğeri eksik oluyor önerilerinizi bekliyorum :D

• Manfrotto active backpack 1 kullanıyorum. Memnunum, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Das Boot

Manfrotto active backpack 1 kullanıyorum. Memnunum, tavsiye ederim.

Hocam 400 lira civarı dedıgınız canta bende arıyorumda 100 lira gibi cüzi bir miktarda
  • şunu kullanıyorum tavsiye ederim. laptop bölmesi, tripod taşıyıcısı var. ancak biraz büyük gelebilir. EYE marka genelde hesaplı ve kalitelidir. araştırın derim.

http://www.refleksfoto.com/EYE-Laptop-Bolmeli-Sirt-Cantasi,PR-124078.html
  • tavsiyeler için teşekürler araştırayım biraz daha :D
  • Hocam selamlar. Ayırdığın bütçe ile aradığın türde bir çantayı sıfır olarak bulman neredeyse imkansız. Anca yurtdışından bulabilirdin ama döviz malum. Ben de 3-4 ay önce aynı arayıştaydım. Sahibindende 125 lraya şahane bir çanta buldum. Ayırdığın bütçeyle kullanışlı bir çanta arıyorsn ikinci el kovalamalısın bence. Zaten insanlar bir hevesle alıp kısa bir süre kullandıktan sonra bir kenara attıkları için çok temiz çantalar bulabilirsin. Yada aliexpresste lowepro falan bakabilirsin. Fastpack modeliydi sanırım gündelik için olanı. 30 dolar civarıydı bir aralar
  • lowepro flipside 400 aw kullanıyorum bende. 10 kilo yükü sırtına yayıyor ağırlık hissetmiyorsun. :)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.