Şimdi Ara

sırp - hırvat ortak kuponları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
9
Favori
8.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kader kısmet ;)
  • maç durdu 35den devam ediyor hadi ins

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

Randers yaktı / Yinede teşekkürler hocam. Sağlam kuponlardı akla yatkındı neyse ki 1 Önceki gün yaptığım hatayı yapıp 50 Basmamıştım...

Kuponum yattı fakat diğer maçları takip ediyorum. Maçların kaçı gelicek diye. İyi akşamlar devamını bekliyoruz yarına.

Böyle demiştim yarım saat önce ama maçlar çok zıt geldi... Maalesef... Bu gün çok güvenmiştim... bu sefer maçlar çok zıt geldi hocam... yazdıklarınızın tersi geldi... Hayırlısı olsun ne diyelim. Yinede devamını bekliyoruz...

• ghost_xxl kullanıcısına yanıt
    ARKADASLAR MAC KODLARI YANLIS GIRILMIS (MISAFIR TAKIMLARI EV SAHIBI GIBI YAZDIGI ICIN ARKADAS BENIM HATAM OLDU).... HER IKI MACTA 2/1 OLACAK....
  • ŞİKE MAÇLAR****

ARKADASLAR MAC KODLARI YANLIS GIRILMIS (MISAFIR TAKIMLARI EV SAHIBI GIBI YAZDIGI ICIN ARKADAS BENIM HATAM OLDU).... HER IKI MACTA 2/1 OLACAK.
  • Aaron Paul kullanıcısına yanıt
    Çok ters köşe oldu maçlar patladık kusura bakmayın... 1200 euro'luk kazanç bugün bize bir teselli oldu onu da zaten eriticez bundan sonra sistem yapıcaz yada daha misli giricez... ancak bugünkü maçlara cok guveniorduk fena patladık....

inş en kısa zamanda telafi yapıcaz....
  • sistem 7-8-9 yaptıgım tek kupon kaldı elde.... sonucları daha kesınlesmemıs 2 futbol , ve basketler kaldı... inş bunu tutturruz da kurtaririz biraz...
  • arkadaşlar maç paylaştığımı yaptığım zaman sizlerde maçlara , takımlara yorum yaparsanız sevinirimmm.. Gördüğünüz gibi bugün çok ters köşe oldu her taraftan...

bu hafta içi fotosu bulunan kupondan 57TL ve aynı kupona sistem 4-5 yaparak (60tl kupon tutarı) 1019,90 TL ve bugün Hırvat arkadaşın süpriz olarak bana yaptığı kupondan (İddaa da yayınlanmamış) kupon degeri 30euro , 1200 euro kazandık.... öle böyle gene de bir kazancımız oldu...

ancak ben bu paylaşımları yapıyorum ve kimi arkadaslar komple kuponlara , kimileri aralarından mac olarak oynuyor.. onlara hiçbirsey kazandıramadık...

bu yüzden sizlerden paylasılan maclara yorum ve ıstatıklerınızı sayfada paylasırsanız sevınırım.. ( ayrıca kendı yaptıgınız kuponları )
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost_xxl

arkadaşlar maç paylaştığımı yaptığım zaman sizlerde maçlara , takımlara yorum yaparsanız sevinirimmm.. Gördüğünüz gibi bugün çok ters köşe oldu her taraftan...

bu hafta içi fotosu bulunan kupondan 57TL ve aynı kupona sistem 4-5 yaparak (60tl kupon tutarı) 1019,90 TL ve bugün Hırvat arkadaşın süpriz olarak bana yaptığı kupondan (İddaa da yayınlanmamış) kupon degeri 30euro , 1200 euro kazandık.... öle böyle gene de bir kazancımız oldu...

ancak ben bu paylaşımları yapıyorum ve kimi arkadaslar komple kuponlara , kimileri aralarından mac olarak oynuyor.. onlara hiçbirsey kazandıramadık...

bu yüzden sizlerden paylasılan maclara yorum ve ıstatıklerınızı sayfada paylasırsanız sevınırım.. ( ayrıca kendı yaptıgınız kuponları )

Hocam ister istemez üzüldük. Ama hayırlısı olsun ... İns telefi ederiz hep beraber yorumlayarak bende bu gün güvendiğim basketten yattım oldumu oluyor... Yarında konuyu takipdeyim. Kolay gelsin. İyi aksamlar.

• Aaron Paul kullanıcısına yanıt
    eyw dostum inşallah telafi edicez maçları... tek hatamız oldu arkadasımın aldıgı Vip'lere güvenmek ve hiç bir maçı analiz yapmamak... Bundan sonra tüm macları analiz yapıcaz zaten kendi aramızda da konusyoruz simdi kendimiz yapmadıysak inceleyip kupon yapmıcaz....
  • quote:

son değerlendirmeler !!!

sırp - hırvat ortak kuponları

Şu kupon süper gitmiş.

Ilk beş maç,hepsi ILK YARI SONUCU 0...
  • Mesajim bulunsun. Hafta içi kupon veriyorsunuz sanirsam hafta içi maçlara oynayayim kasaya ihtiyacım var acilen...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunsun
  • Hocam kasa durumunuz çok iyiyse bir şeyler gönderin biz de yatalım.
  • PERSEPOLIS P kullanıcısına yanıt
    güzel maclardı da amkar sagolsun , bide 90 da horn - polten , köln ve diger macı da bileydik daha güzel olacaktı ;(
  • daha ben ne diyeyim yaaa !!! sansızlık mı kısmet mi bilemedim....

ilk yarı / mac sonucu

101 - 0-0 / 0-0
    102 - 0-1 / 2-2 (20. dakikada Amkar penaltı kazanmasaydı Tercih dogru olacaktı , yazık oldu)
    103 - 0-0 / 0-0
    104 - 0-0 / 3-3
    105- 0-0 / 0-1
    108 - 0-1 / 1-2
    110 - 0-0 / 1-0
    114 - 1-0 / 1-1 ( köln de mal gibi oynadı )

keşke ilk 5 maça 4 sistem yapaydım... yine de isabetli ve güzel maçları tutturdum..... şans...
     sırp - hırvat ortak kuponları

• kasa durumu o kadar iyi değil de ayakkabı kutuları full
  • quote:

kasa durumu o kadar iyi değil de ayakkabı kutuları full

Dünya kupasında iddaa oynamak için para biriktirmeye başlayacağım. Çok severim takip etmeyi.

• hehehehee en fazla 15 gün kadar daha kupon paylasabilirim.... deniz bizi çağırır
  • quote:

hehehehee en fazla 15 gün kadar daha kupon paylasabilirim.... deniz bizi çağırır

Sizin de bir kuponunuzu oynarız hocam.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.