Şimdi Ara

sıralı sistem lpg ile ilgili tüm sorularınız cevap bulacak (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.390
Cevap
17
Favori
323.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaşayacağınız sıkıntı ve memnuniyetleri paylaşırsanız sevinirim.selamlarımıda iletin.
    saygılarımla.
    quote:

Orijinalden alıntı: celikler05

ac oncel bey sızın yonlendırmenız uzere servısıme gıttım tıtreme sıkayetımı ılettım kalıbrasyon ayarlarını tekrar yaptılar
    hafta sonu adana ya olgunlarada gıdecegım sızın selamınızla bır gozden gecırsınler bakalım reıs oto lpg montaj ve ayarını becerebılıyormu

• selamunaleyküm ben ankarada oturuyorum 98 model 3.20 ci bmw var 156 beygir m 52 motor aracıma tüp taktırmak istiyorum hangi marka uyum sağlar sorun açmaz birde fiyatları nedir nerde taktırabilirim yardımcı olursanız memnun olurum
  • aleykümselam
    bir çok marka uyum sağlar ancak şahsi tavsiyem landi renzo yada prins ten yana olacak.landirenzo için 2400 tl prins içinse 3000 tl civarında fiyatlar bulabilirsiniz.landi renzo için ankara olgun oto tel 0 312 38752 63 (hilmi bey) prins için 0 312 267 42 22 ( ufuk bey) selamlarımı iletin.
    saygılarımla.
    quote:

Orijinalden alıntı: M-5587

selamunaleyküm ben ankarada oturuyorum 98 model 3.20 ci bmw var 156 beygir m 52 motor aracıma tüp taktırmak istiyorum hangi marka uyum sağlar sorun açmaz birde fiyatları nedir nerde taktırabilirim yardımcı olursanız memnun olurum
  • merhaba
    aracım çalışırken lpg ışığı benzin ve lpg ışığı aynı anda yanıp sönüyor (araçta benzinde lpg olduğu halde ) yardımlarınızı bekliyorum. Aracım opel meriva nlp marka bi lpg var aldığım kişi taktırmış. Üç aydır arızalarıyla uğraşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • Sayın Ac Öncel

LPG satın alırken
    1. Hangi sıralı otogaz sistemi
    2. Hangi gaz

Buna dikkat edilecek sanırım. İlave olarak takılacak sıralı otogaz sistemi hangi teknik özelliklere sahip olmalı. O konuda öneriniz olan var mı? 3mm - 5mm gibi şeyler okudum.

Karşılaştırma var mı? Marka - model öneriniz nedir?

- A sıralı otogaz sistemi daha az yakar, B otogaz sistemi daha güvenlidir şeklinde.
    - Aracım için maksimum kaç litrelik tank kullanımı önerirsiniz.

Araç: Vectra 1.6 Design Edition 64.000 - 2005

Not: Otogaz için Petrol Ofisi önerir misiniz?
  • Merhaba ac öncel beyfendi. Yorumlarınızı takip ediyorum ilginiz için teşekkür ederiz. benim de sorum olacaktı. ben yarın sabah kayserıye gıdıp aracıma tup taktıracagım. randevuyu aldım yarın ıcın . aracım ise opel astra 1.6 enjoy 2008 model.(sedan) blue ve omegas denılen seylerı duyuyorum ve blue denılen parca 1,6 motorlara omegas denılen ıse 200 motorlara takılıyor denılıyordu. ben cok kararsızım omega mı taktırıyım yoksa blue mı? bana nevsehırdekı olgunların subesı demıstı kı omegas taktırırsan yuzde 4 daha yakıt tasarrufu yaparsın dedı boyle bısey varmı gercekten? kayserıyı aradıgımda hıc omegastan bahsetmedıler bıle. 2000 motor uzerı olanlar ıcın tavsıye edıyoruz dedı ama gene de sızın bılgınız dahılınde bı cevap almak ıstedım. omegas bıraz daha pahalı ama ben o blue den taktırırsam ne gıbı eksıklerle karsılasırım blue ye gore? yada karsılasmam mı ? sımdıden cok tesekkur ederım cvbınız ıcın
  • 99 model reno 19 aracımız var. 1.4 motor. 4-5 yıldır lpg li kullanıyoruz ve uzun zamandır da benzinde sorunlu çalışıyor.
    sorun şu:

benzinde giderken 2000 devirin üzerinde gaza bastığımızda araç aşırı derecede silkeleniyor, gaz yemiyor.
    sadece gaza sonuna kadar basılı tutarsam teklemiyor. lpg'de olmuyor. sebebi ne olabilir. teşekkürler.
  • hyundai 1.5 accent gls aracım aatiker sıralı sistem gaz taktırdım araç düşük viteste kafa sallıyor servise gittim ayarlarını tekrar yaptırdı fakat şimdi eskisinden daha fazla yapıyor devir biraz düşünce veya rampada daha çok yapıyor neden acaba yardım bekliyorum.
  • Öncelikle ac öncel hocama teşekkür ederim. Hocam öneriniz üzere Landi renzo blue kiti taktırdım.Memnunum. Bu simit depo doluluk göstergesi tam olarak zannımca doğru göstermiyor. Ustalarda zaten ordaki gösterge tam olarak doğruları yansıtmaz. Fazla aldırış etmeyin dedi. Birde birkez başıma bir olay geldi.Takıldıktan sonra aksam depoyu fullettim ertesi sabah işe giderken birden depoyu boş olarak algıladı ve benzine geçip ötmeye başladı. Aracı kenara çekip kontağı kapayıp geri çalıştırdığımda düzeldi. Bu hatayı bir kez yaptı. Umarım süreklilik doğuracak bi hata değildir.Servise götürdüm ne olur ne olmaz diye. İlk depo dolumlarda bu tür hatanın bir iki kez olduğunu bir sorun olmadığını söylediler. Şu an 1 aydır herhangi bir sorunum yok ve gayet memnunum. Gözlemlerimi aşağıda yazdım.

LANDİ REZO BLUE / Corsa 1.2 Essentia HP 4 Kapı Aracıma Uygulandıktan sonra gözlemlerim :

2005 Model Opel Corsa 1.2 Essentia HP 4 kapı aracıma tavsiyeniz üzere Landi Renzo Blue kit taktırdım. Depoyu istepnenin yerine takılan 40lt.lik simit depolardan tercih ettim.Lpg den önce aracım yaklaşık şehir içi 250 kuruş yakıyordu(Ankara/Keçiören trafiğini bilen anlar). İlk aldığım zaman simit depoyu fulledim. Sonra km yi sıfırladım. 432 km. yol yaptım. Depo bitince tekrar full dolum yaptırdım 66.84 kurusa depoyu fullettim. 22 km sini ilk çalıştırma benzin kullanma olarak sayarsak şayet 410 km bir simit depoyla yol katetmişim. Buda LPG ile kmde 160 kuruşa tekabül etmektedir. Yeni taktırdığım için ikinci depoyu bitirip taktırdığım yerde son bir gaz ayarı çektirmem gerekiyor. Bu depoda bitince gaz ayarı çektirmeye gideceğim. Tahminim km de 145 kuruşa düşebilir.

Ayrıca araç vites aralığım biraz daha iyileşmiş.Bunu samimiyetle söylüyorum 1.2 motor araç kullanan arkadaşlar bilirler. 1 den 2 ye atma mesafesi çok düşüktür. Ayrıca aracımı serileşmiş hissettim. Çok enteresan. Zaten atik bir arabaydı şimdi daha bir hoşuma gitti.

Taktırdığım Yer Opelin kendi servisi olup daha önce lpg taktırmıs olan arkadaşlar ve ailemden fertlerim işçiliği çok kaliteli buldular. Hakikatende pırıl pırıl bir işçilik çıkardılar. Ne sızdırmazlıkta ne Muayenede bir sıkıntı çıktı. Bu sebeble buraya taktırdığım yeri yazmayı bir borç bilirim.

Opis
    Turgut Özal Bulvarı Seçim Sokak No:2-4
    İskitler / ANKARA
    0312 342 10 20

• merhabalar.
    göstermiş olduğunuz ilgiden ve duyduğunuz güvenden dolayı ben size teşekkür ederim.
    hayırlı günlerde kullanmanız dileğimle.
    quote:

Orijinalden alıntı: blackjuans

Öncelikle ac öncel hocama teşekkür ederim. Hocam öneriniz üzere Landi renzo blue kiti taktırdım.Memnunum. Bu simit depo doluluk göstergesi tam olarak zannımca doğru göstermiyor. Ustalarda zaten ordaki gösterge tam olarak doğruları yansıtmaz. Fazla aldırış etmeyin dedi. Birde birkez başıma bir olay geldi.Takıldıktan sonra aksam depoyu fullettim ertesi sabah işe giderken birden depoyu boş olarak algıladı ve benzine geçip ötmeye başladı. Aracı kenara çekip kontağı kapayıp geri çalıştırdığımda düzeldi. Bu hatayı bir kez yaptı. Umarım süreklilik doğuracak bi hata değildir.Servise götürdüm ne olur ne olmaz diye. İlk depo dolumlarda bu tür hatanın bir iki kez olduğunu bir sorun olmadığını söylediler. Şu an 1 aydır herhangi bir sorunum yok ve gayet memnunum. Gözlemlerimi aşağıda yazdım.

LANDİ REZO BLUE / Corsa 1.2 Essentia HP 4 Kapı Aracıma Uygulandıktan sonra gözlemlerim :

2005 Model Opel Corsa 1.2 Essentia HP 4 kapı aracıma tavsiyeniz üzere Landi Renzo Blue kit taktırdım. Depoyu istepnenin yerine takılan 40lt.lik simit depolardan tercih ettim.Lpg den önce aracım yaklaşık şehir içi 250 kuruş yakıyordu(Ankara/Keçiören trafiğini bilen anlar). İlk aldığım zaman simit depoyu fulledim. Sonra km yi sıfırladım. 432 km. yol yaptım. Depo bitince tekrar full dolum yaptırdım 66.84 kurusa depoyu fullettim. 22 km sini ilk çalıştırma benzin kullanma olarak sayarsak şayet 410 km bir simit depoyla yol katetmişim. Buda LPG ile kmde 160 kuruşa tekabül etmektedir. Yeni taktırdığım için ikinci depoyu bitirip taktırdığım yerde son bir gaz ayarı çektirmem gerekiyor. Bu depoda bitince gaz ayarı çektirmeye gideceğim. Tahminim km de 145 kuruşa düşebilir.

Ayrıca araç vites aralığım biraz daha iyileşmiş.Bunu samimiyetle söylüyorum 1.2 motor araç kullanan arkadaşlar bilirler. 1 den 2 ye atma mesafesi çok düşüktür. Ayrıca aracımı serileşmiş hissettim. Çok enteresan. Zaten atik bir arabaydı şimdi daha bir hoşuma gitti.

Taktırdığım Yer Opelin kendi servisi olup daha önce lpg taktırmıs olan arkadaşlar ve ailemden fertlerim işçiliği çok kaliteli buldular. Hakikatende pırıl pırıl bir işçilik çıkardılar. Ne sızdırmazlıkta ne Muayenede bir sıkıntı çıktı. Bu sebeble buraya taktırdığım yeri yazmayı bir borç bilirim.

Opis
    Turgut Özal Bulvarı Seçim Sokak No:2-4
    İskitler / ANKARA
    0312 342 10 20

• merhaba..

kafamdaki sorulara cevap alamıyorum bir turlu yardımcı olursanız sevinirim..

benim citroen saxo 1.4i aracım var.. tum bakımları eksiksiz yapılmıs tıkır tıkır tertemiz calısıyor full orjinal.
    malum istanbulda full trafik trafik olmadıgındada basıyoruz ve 300kr civarı yakıyor hatta basmayı abartırsak bu cokta yukseliyor..

ben lpg taktırmayı dusunuyorum ama içime sinmiyor bukadar arıza duydukça.

saat gibi çalısan arabayı 1bucuk milyar para vererek kendi elimle bozdurup bide onu tamiri için para harcicakmısım gibi geliyor..

şehir içi nekadara duser saxo 1.4 de yakıt. yani motorun içinde onca farklı kablolamaya bi suru delik acılıp oynaşılması ve buyuk ihtimalle cıkarıcak sorunlara degicek ve 1 1.5 milyar para harcayacak bir amorti gercekleşirmi..

teşekkurler
  • merhaba
    ne yazıkki konu ile ilgili size çok yardımcı olamayacağım.montajcı servisinize baş vurmanız eğer bir sonuç alamıyor isenizde atikerin müşteri hizmetlerine baş vurarak yardım istemenizi tavsiye edebilirim.
    saygılarımla.
    quote:

Orijinalden alıntı: CEASİ

hyundai 1.5 accent gls aracım aatiker sıralı sistem gaz taktırdım araç düşük viteste kafa sallıyor servise gittim ayarlarını tekrar yaptırdı fakat şimdi eskisinden daha fazla yapıyor devir biraz düşünce veya rampada daha çok yapıyor neden acaba yardım bekliyorum.
  • merhaba.
    lpg ve araç üzerindeki etkilerine dair bir çok yazılarım var bunun yanı sıra sanyi bakanlığının ve ya makmüh odasınında konu ile ilgili lpg-benzin mukayeseleri mevcut.araştırırsanız lpg nin benzine gre daha kaliteli bir yakıt olduğunu greceksiniz.sorunların kaynağı lpg nin kendisi değil tercih edilen markaların zaafiyetleridir.
    bu gün dünyaca ünlü araç üreticileri bile lpg yi tercih etmekte ve tavsiyede etmektedirler. servisimizde de bu güne kadar yüzlerce lüx diye nitelendirilen araçlara montaj yaptık.daha iki gün önce 2006 model mercedes 350 cls ye bile hiç terettütsüz montaj yaptık.
    şartlar ve teknik imkanlar böyleyken siz aracınız için hala terettüt yaşıyorsanız tercih ve taktir sizin.malum bir de atasözümüz var ''sakınılan göze çomak batarmış'' ufak tefekte olsa zaman zaman sorunlar olabiliyor ve bu sorunların çoğunluğuda ataszündeki tarzda müşterilerde yaşanıyor :)

prins, landi renzo, teleflex gibi kaliteli ürünleri tercih etmeniz durumunda sorunsuz bir şekilde lpg nin keyfini yaşayabilirsiniz.
    saygılarımla.
    quote:

Orijinalden alıntı: tolgacem

merhaba..

kafamdaki sorulara cevap alamıyorum bir turlu yardımcı olursanız sevinirim..

benim citroen saxo 1.4i aracım var.. tum bakımları eksiksiz yapılmıs tıkır tıkır tertemiz calısıyor full orjinal.
    malum istanbulda full trafik trafik olmadıgındada basıyoruz ve 300kr civarı yakıyor hatta basmayı abartırsak bu cokta yukseliyor..

ben lpg taktırmayı dusunuyorum ama içime sinmiyor bukadar arıza duydukça.

saat gibi çalısan arabayı 1bucuk milyar para vererek kendi elimle bozdurup bide onu tamiri için para harcicakmısım gibi geliyor..

şehir içi nekadara duser saxo 1.4 de yakıt. yani motorun içinde onca farklı kablolamaya bi suru delik acılıp oynaşılması ve buyuk ihtimalle cıkarıcak sorunlara degicek ve 1 1.5 milyar para harcayacak bir amorti gercekleşirmi..

teşekkurler

• merhabalar
    omegasmı blue mu sorusunun cevabı kesinlikle omegas.
    blue omegasın sonuç itibari ile bir alt versiyonu.ve kapasitesi sınırlı 110 kw ya kadar olan araçlara hitab ediyor ancak omegasda herhangi bir alt yada üst sınır yok.bunun yanı sıra iki ürün arasında 300 tl lik bir fark mevcut buda blue nun maliyetini dolayısi ile de omegasa gre kalite farkını ortaya koyuyor.
    blue yu omegasla değil fiyatı düşük olan ancak sorunları bitmeyen ürünlere mukayese ediniz. blue daha ekonomik cihaz isteyen müşteriler için landi renzo güvencesi ile üretilmiş sorunsuz bir cihazdır. aracına omegasın pahalı geldiğini düşünen müşterilere iyi vede güzel bir alternatif bence.
    saygılarımla.
    quote:

Orijinalden alıntı: oztos61

Merhaba ac öncel beyfendi. Yorumlarınızı takip ediyorum ilginiz için teşekkür ederiz. benim de sorum olacaktı. ben yarın sabah kayserıye gıdıp aracıma tup taktıracagım. randevuyu aldım yarın ıcın . aracım ise opel astra 1.6 enjoy 2008 model.(sedan) blue ve omegas denılen seylerı duyuyorum ve blue denılen parca 1,6 motorlara omegas denılen ıse 200 motorlara takılıyor denılıyordu. ben cok kararsızım omega mı taktırıyım yoksa blue mı? bana nevsehırdekı olgunların subesı demıstı kı omegas taktırırsan yuzde 4 daha yakıt tasarrufu yaparsın dedı boyle bısey varmı gercekten? kayserıyı aradıgımda hıc omegastan bahsetmedıler bıle. 2000 motor uzerı olanlar ıcın tavsıye edıyoruz dedı ama gene de sızın bılgınız dahılınde bı cevap almak ıstedım. omegas bıraz daha pahalı ama ben o blue den taktırırsam ne gıbı eksıklerle karsılasırım blue ye gore? yada karsılasmam mı ? sımdıden cok tesekkur ederım cvbınız ıcın

• AC ÖNCEL Bey. Ben de soruma yardım rica edebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ac öncel

yaşayacağınız sıkıntı ve memnuniyetleri paylaşırsanız sevinirim.selamlarımıda iletin.
    saygılarımla.
    quote:

ac oncel bey sızın yonlendırmenız uzere servısıme gıttım tıtreme sıkayetımı ılettım kalıbrasyon ayarlarını tekrar yaptılar
    hafta sonu adana ya olgunlarada gıdecegım sızın selamınızla bır gozden gecırsınler bakalım reıs oto lpg montaj ve ayarını becerebılıyormu

slm sevgılı ac oncel bey adana olgunlara selamınızı ılettım sızı cok sevıyor ve sayıyorlar ınanın sankı yıllardır onların musterısıymısım gıbı benımle ılgılendıler sıstemın montajını kontrol ettıler hereangı bır eksıklık gormedıklerını bu ıste cok da ıddalı olduklarını bastıra bastıra soyledıler memnunıyetımı sordular mukemmel dedım cunku hem cekısde eksıklık yokdu hemde aracım cok az yakıyordu 185 kr o zamn ayarlarla hıc ellesmıyelım boylece kullanın herangı bır sorununmda cekınmeden ugrayabılecegımı soyledıler sagolsunlar hatta bır yakınımla beraber gıttık onun aracına da bakım ayar yaptılar ıscılk masrafıda almadılar sadece fılıtre ucretı odedı garantısı bıttıgı halde ıscılık 0 tl

yanlız donus yolunda bır sorunum oldu bır depo lpg ıle 330 km gıdıyordum 270 km de 120 km hızla gıderken bır sarsılma oldu aracda anlam veremedım ve benzıne aldım benzınde yapmadı ılerıde yavasladım tekrar lpg ye aldım 2 dk sonra gene aynısını yaptı hızı azalttıgımda sorun yokdu hızlandıgımda sozun tekrar ettı tekra depoyu doldurdum suan sorun yok ınsaallah da olmas aklıma takıntı yaptı genede cunku onceden lpg bıtınce yada azalınca dırek kendı benzıne gecıyordu dugmeden ıkaz verıyordu hıc ıkaz vermeden tıtremesı canımı sıktı yanı bakalım gene denıyorum yaparsa bılgılerınıze ıhtıyacımıs olacak
    tekrar tesekkkur edıyorum

• ac öncel bey. Dün Hatay Dörtyol landi renzo bayii nden 2002 1.2 corsa aracıma lpg kiti taktırdım. Aynı gün ilk kalkışlarda araba gaz yemiyordu hatta stop bile ediyordu. hatta trafikte bile 5-6 saniye gaza basmazsan gaza bastığında hemen gaz yemiyordu. bugün taktırdığım yere gidip gösterdim ayar yaptılar o an düzeldi sonra arabayı park edip 3-4 saat bekledikten sonra eskisi kadar fazka olmasa da aynı sorun devam etmeye başladı. Acaba motor soğukken mi yapıyor hatayı. Yeni takıldı düzene biner mi daha? yoksa kit arabaya uymadı mı? işçilik mi kötü?
    son sorum egzosdan su gelmesi normal mi(usta normal olduğunu söyledi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mriza -- 28 Nisan 2010; 17:38:01 >
  • merhaba.
    memnuniyetinize sevindim.bizim görevimiz ve işimiz müşterilerimizin sorunlarına ve önerilerine cevap vermek.yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.
    yaşadığınız probleme gelince;
    sorun aldığınız yakıt kaynaklı bile olmuş olabilir sistem kaynaklı olmuş olsaydı devamlılık arazederdi.tekrar yaşanması durumunda servisinize başvurun.
    SAYGILARIMLA.
    quote:

quote:

yaşayacağınız sıkıntı ve memnuniyetleri paylaşırsanız sevinirim.selamlarımıda iletin.
    saygılarımla.
    quote:

slm sevgılı ac oncel bey adana olgunlara selamınızı ılettım sızı cok sevıyor ve sayıyorlar ınanın sankı yıllardır onların musterısıymısım gıbı benımle ılgılendıler sıstemın montajını kontrol ettıler hereangı bır eksıklık gormedıklerını bu ıste cok da ıddalı olduklarını bastıra bastıra soyledıler memnunıyetımı sordular mukemmel dedım cunku hem cekısde eksıklık yokdu hemde aracım cok az yakıyordu 185 kr o zamn ayarlarla hıc ellesmıyelım boylece kullanın herangı bır sorununmda cekınmeden ugrayabılecegımı soyledıler sagolsunlar hatta bır yakınımla beraber gıttık onun aracına da bakım ayar yaptılar ıscılk masrafıda almadılar sadece fılıtre ucretı odedı garantısı bıttıgı halde ıscılık 0 tl

yanlız donus yolunda bır sorunum oldu bır depo lpg ıle 330 km gıdıyordum 270 km de 120 km hızla gıderken bır sarsılma oldu aracda anlam veremedım ve benzıne aldım benzınde yapmadı ılerıde yavasladım tekrar lpg ye aldım 2 dk sonra gene aynısını yaptı hızı azalttıgımda sorun yokdu hızlandıgımda sozun tekrar ettı tekra depoyu doldurdum suan sorun yok ınsaallah da olmas aklıma takıntı yaptı genede cunku onceden lpg bıtınce yada azalınca dırek kendı benzıne gecıyordu dugmeden ıkaz verıyordu hıc ıkaz vermeden tıtremesı canımı sıktı yanı bakalım gene denıyorum yaparsa bılgılerınıze ıhtıyacımıs olacak
    tekrar tesekkkur edıyorum

• tekrar merhaba.
    cihaz ile aracın hiç bir şekilde bir uyum sorunu yok bu konuda içiniz rahat olsun.ancak ya montajcı ustalarımızın bir hatası var yada araç ile ilgi bir sorun gözden kaçırılıyor sanıyorum.servise tekrar durumu iletin bir sonuca ulaşamaz ve kaynağının lpg sistemi olduğunu düşünürseniz de
    adana olgun lpg ile temasa geçip konu hakkında bilgi verin. adana olgun lpg tel 0 3223 429 44 45.
    gelişmelerden bilgi verirseniz memnun olurum.
    saygılarımla.
    quote:

Orijinalden alıntı: mriza

ac öncel bey. Dün Hatay Dörtyol landi renzo bayii nden 2002 1.2 corsa aracıma lpg kiti taktırdım. Aynı gün ilk kalkışlarda araba gaz yemiyordu hatta stop bile ediyordu. hatta trafikte bile 5-6 saniye gaza basmazsan gaza bastığında hemen gaz yemiyordu. bugün taktırdığım yere gidip gösterdim ayar yaptılar o an düzeldi sonra arabayı park edip 3-4 saat bekledikten sonra eskisi kadar fazka olmasa da aynı sorun devam etmeye başladı. Acaba motor soğukken mi yapıyor hatayı. Yeni takıldı düzene biner mi daha? yoksa kit arabaya uymadı mı? işçilik mi kötü?

• quote:

tekrar merhaba.
    cihaz ile aracın hiç bir şekilde bir uyum sorunu yok bu konuda içiniz rahat olsun.ancak ya montajcı ustalarımızın bir hatası var yada araç ile ilgi bir sorun gözden kaçırılıyor sanıyorum.servise tekrar durumu iletin bir sonuca ulaşamaz ve kaynağının lpg sistemi olduğunu düşünürseniz de
    adana olgun lpg ile temasa geçip konu hakkında bilgi verin. adana olgun lpg tel 0 3223 429 44 45.
    gelişmelerden bilgi verirseniz memnun olurum.
    saygılarımla.
    quote:

Orijinalden alıntı: mriza

ac öncel bey. Dün Hatay Dörtyol landi renzo bayii nden 2002 1.2 corsa aracıma lpg kiti taktırdım. Aynı gün ilk kalkışlarda araba gaz yemiyordu hatta stop bile ediyordu. hatta trafikte bile 5-6 saniye gaza basmazsan gaza bastığında hemen gaz yemiyordu. bugün taktırdığım yere gidip gösterdim ayar yaptılar o an düzeldi sonra arabayı park edip 3-4 saat bekledikten sonra eskisi kadar fazka olmasa da aynı sorun devam etmeye başladı. Acaba motor soğukken mi yapıyor hatayı. Yeni takıldı düzene biner mi daha? yoksa kit arabaya uymadı mı? işçilik mi kötü?

ustaya gittim durumu anlattım ayar yaptılar ancak tüpe ilk geçişte yani motor soğukken yine yapıyor aynısını
    depodaki gazın bitmesini bekliyorum bitsin gidip tekrar gösterecem sağolun ilginiz için

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.