Şimdi Ara

Sıralama tahmini (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Rica ederim hocam geçen sene sanırım 33k imiş bu sene taş çatlasa 40 gelir kafanıza takmayın sınav bitmiş tadını çıkarın :)
  • Laralala L kullanıcısına yanıt
    Anlaşılmayan şu yapılabilirlik falan artmıyor bu çöo bir argüman 2019 da ilk defa tyt kullanıldı 2018 ile aradaki fark o yüzden bu sene 2019 dan kötü gelmez gelse bile yüzde 10 hadi yığılma yeri diyelim yüzde 20 daha kötüsü imkansız seneyi göz önünde bulundurursak 2019 dan iyi beklemek lazım ayriyetten dökülen çok kişi tanıyorum 20k isteyip 50k dan kalan size yakın yapan çok var forumdaki 20 kişiden ibaret değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dereceiçinomuzomuza D kullanıcısına yanıt
    Yaa çok haklısınız. Tyt kullanımından öyle oldu. Bekir avşar yapılabilirlik artıyor diye diye beynime kazımış hiç düşünemedim onu. Ama gördüğüm herkes çok iyiydi. Bizim kursta sırf fen lisesi var o yüzden mi diyorum ama. Size de dedim ya geçen sene zerre çalışmamıştım mattan 23 net yapmıştım bu sene bir sürü dikkatsizlik yaptım ağlaya zırlaya girip 30.5 yaptım ama hiç çalışmasam bu sene yine aynı neti yapardım gibime geliyor bu yüzden bu sene 2019 ile aynı gibi olur diye hiç düşünemiyorum. Ama bi nebze rahatladım yorum için çok teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fightforlive kullanıcısına yanıt
    Hiç ihtimal vermesem de inşallah dediğiniz gibi olur çok sevinirim. Tavsiyelerinizde de çok haklısınız. Şimdi kendimi yiyip bitirsem de mutlu da olsam sonucum değişmeyecek o yüzden en iyisi mutlu olmak ama duygular işte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Laralala L kullanıcısına yanıt
    Herkes dikkatsizlik yaptı siz değil sadece şöyle düşünün o kadar çalıştınız 30 oldu sadece 7 net artmış fen de mat ta geçen senelerden kolay değildi fizik biyo tokatlardı önceki yılları ilk 1000 yapan çoğu öğrenci tekrar girince yorumlar çeldirici olduğu yönünde Tekirdağ boşverin sallıyor yapılabilirlik artıyormuş dünyanın en saçma argümanı hadi diyelim mat kolay Ama tyt zor hem fikiriz bunda ee fen de daha eleyiciydi dikkat hataları uçuşuyor yani yüzde 30luk kısım kolay yüzde 70 zor bunlar birbirini denegeleyemez diyen sallıyordur önemli değil hocam bu arada

• 40dan dusuk gelecegini sanmiyorum

• Peki geçen senenin 12 k sı 99 obp ile 15 bin içinde kalırmıyım
  • Ama ben sahiden inanılmaz etkilendim. Salak gibi ağlaya ağlaya girdim. Bir sürü değişken de oldu ya bu sene. Herkesin üç ay evde kalması gibi. Normalde insanların eksik konuları kalıyordu bu sene kalmadı pek mesela. Bunun gibi şeyler. Artık konu açmadığımdan pek girmiyorum ama ss aldığım yorumunuzu okuyorum ara ara içim rahatlıyor. Sonra aklıma ilk elli binde olmamam için bir sürü neden daha geliyor. İçim tam rahatladığı zamanlarda da bu kadar rahatlama ya yanlış işarediklerin varsa kurs sınavlarında beklediğinden birkaç net eksik geldiği oluyordu topluca işaretlediğin için bu sefer de iki seferde işaretledin mesela, öyle şeyler olduysa giremezsen ya da olmadıysa bile giremezsen çok daha üzülürsün diyorum. Ben bu gidişle bakırköye yerleşeceğim bu sene

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.