Şimdi Ara

Sıradaki Popüler Server => ELAMIDAS! (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.141
Cevap
7
Favori
78.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lastthiefin serveri olduğu için soruyorum belki bilen vardır, elamidasın bu yaz geri döneceği konusunda söylentiler var doğru mu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badibatu

Arkadaşlar lastthiefin serveri olduğu için soruyorum belki bilen vardır, elamidasın bu yaz geri döneceği konusunda söylentiler var doğru mu bilen var mı?

Açtığı swlerin sayısını bile unuttum senede 2-3 sw açılıp kapanır olmuş dediginiz gbi olursa heralde bu sw kapanır sonra o açılır zaten hep bu şekilde oluyor kalıcı olmadığından şahsen vazgeçtim artk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bandidas22

quote:

Arkadaşlar lastthiefin serveri olduğu için soruyorum belki bilen vardır, elamidasın bu yaz geri döneceği konusunda söylentiler var doğru mu bilen var mı?

Açtığı swlerin sayısını bile unuttum senede 2-3 sw açılıp kapanır olmuş dediginiz gbi olursa heralde bu sw kapanır sonra o açılır zaten hep bu şekilde oluyor kalıcı olmadığından şahsen vazgeçtim artk

Serveri açacak olan kişi lasttief değil, akasch'tan bahsediyorum, onlar eskiden ortaktı sonra lastthief electusu açtı tek başına diye biliyorum, sadece bu server konusunu açan kişi belki onlara yakın olduğu için biliyodur diye sordum.

• quote:

quote:

quote:

Serveri açacak olan kişi lasttief değil, akasch'tan bahsediyorum, onlar eskiden ortaktı sonra lastthief electusu açtı tek başına diye biliyorum, sadece bu server konusunu açan kişi belki onlara yakın olduğu için biliyodur diye sordum.

Açsa da başlasam hazır moonu yok ettim immo basmayı unutup

• quote:

Orijinalden alıntı: MalıArapFaiktenAlıyoduk

quote:

quote:

quote:

electus tamamen boşalmadan açmaz bence, daha en az 2-3 ayı var yani

• electus ta moon silhlı char arıyorum. satmak isteyenler pm atın konuşalım
  • oynayan özel mesaj göndersin beraber oynayalım şuan oyunu indiriyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MalıArapFaiktenAlıyoduk

quote:

quote:

quote:

electus tamamen boşalmadan açmaz bence, daha en az 2-3 ayı var yani

Bencede bu yaz sezonunu bu oyunla sürdürür sonra başka bir sw yaparlar gibime geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• badibatu kullanıcısına yanıt
    Bilgilendireyim. Akasch şu anda Elamidas'ı tekrar açmak istiyor ama yaptığı bir çalışma yok server için (2 hafta önce evindeydim). Kafasında yeni birşeyler ekleyerek açılış yapmak istiyor o da sıfırdan hareketle tamamlaması Ekim sonuna kadar bitiremeyeceğini düşünüyorum. Yani Elamidas ekim-kasım-aralık'ta açılabilir tekrar.

Electus'u açan lastthief'ti muhab ile reborn'uda prox ile açtılar. LastThief ilk server'dan sonra saldı veya bilmiyorum sağlık problemleri falan var galiba şu an server'ı pr0x yönetiyor. İkiside Elamidas ile bağlantılı olabilir tekrar. Silkroad bu 2-3 kişi üzerinden gidiyor şu sıra zaten.

Bekliyoruz
  • Dubforvet kullanıcısına yanıt
    Valla bir çalışma yapmasına gerek yok, aynı serverı açsa yeter zaten önemli olan o kadar çok oyuncunun serverda oynaması ve bir rekabet ortamı oluşturması server özellikleri o kadar önemli değil bence zaten silkroad oynuyoruz kale savaşı job ve pvpden başka endgame'de çokta yapılabilecek bir şey yok ısrar edin bu yaz açsın

• Bu hatayı alıyorum yardımcı olabilicek biri varmı ?
  • Merhaba beyler,

86 yıldır beklediğimiz Elamidas 2 yakında geliyor haberini herkesle paylaşmak istedim.

Akasch 2016 sonu ya da Ocak ayında serverı yayınlayacağını söyledi. Bu demek oluyorki 2018 Ocak Elamidas 2 geliyor

Şaka bir yana, yıl sonuna yetişmese de Ocak veya en kötü Şubat ayına oyunu bekliyoruz. Herifin manyak olduğunu hepimiz biliyoruz ki yine acayip özellikler eklemek isteyecek oyuna bu da çok zaman alacak testleri vesaire o yüzden ikna edici bi konuşma yaptım (yaptığımı düşünüyorum) çok fazla kıllatmadan eski Elamidas kıvamında aşırı detaysız bi server istiyoruz diğer guildlerle dedim okeyi verdi. Velhasıl, haberler bunlar.

Somut bilgi (tarih-içerik) olduğu zaman buraya yazacağım (yorum - son sayfa).

Görüşmek üzere.

Choco / Experts

• Allahın izniyle yakın bir zamanda açılır inş cnm . Serversızlıktan evlenen , sevgili yapan arkadaşlar olmuş duyduğum kadarıyla. Umarım tekrardan asosyal ortamımıza döner telefonları kapatır ot gibi yaşar +15 spear basmaya çalışırız ^_^

TaM_1_TuRK (tR_DeSaLaToR_Tr) /Experts

@DubForvet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWall -- 26 Kasım 2016; 13:16:51 >
  • DeathWall D kullanıcısına yanıt
    Hahahaha sorma. 1 Asker, 1 Evli verdik son server'dan beri. Durum vahim
  • Elamidas 2 Hakkında kaç cap olacağı yönünde bir bilgi varmıdır Europe olacağı söylentileri vardı bir ara.
  • Mariehamn M kullanıcısına yanıt
    Cap 100 EU-CH
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dubforvet

Cap 100 EU-CH

Eu olmayacak denmişti facebook sayfasında emin misin ?
  • Bu sene bitmeden açılacak mı?
  • gonlüm hep seni arıyor neredesin sen
  • ip limit 2 ve 3000 online olan jollygame varken başlanmaz adamlar çok editliyor ve zevki kaçıyor
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.