Şimdi Ara

Sipay [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
100
Favori
72.103
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gelen cashbacki çektirmiyor hiçbir türlü atabileceğimiz bi yer bilen varmı ? iyzicoya denedim red yedi direk.

• quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

gelen cashbacki çektirmiyor hiçbir türlü atabileceğimiz bi yer bilen varmı ? iyzicoya denedim red yedi direk.

Ben bir sonraki ayın üzerine ekliyorum siz de öyle yapabilirsiniz en kolay yolu bu şimdilik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2-3 ay öncesine kadar hep iyzicoya aktarıp hesabıma aktarıyordum şimdilik dursun bari dediğiniz gibi.

• hesabımda 40 tl nakit, 40 tl'de cashbackten gelen bakiye var. iki gün sonra youtube aboneliğimin ödemesi var, 60 tl çekecek ama cashbackten gelen para ile ödeme yapılabiliyor mu ?

• Yapılıyor tabii ki.

• harcama yaparken önce çekemediğiniz bakiyeden harcıyor kalanı nakit bakiyeden.

40 tl nakit, 40 tl harcama bakiyesi varken 60 tl lik harcamanın 40 tl si harcamadan 20 tl si nakitten gider. 20 tl yi çekebilirsin.

• kayganz kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim bilgilendirme için.

• Açık bankacılık Sipay'de başlamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: shutterbug

Açık bankacılık Sipay'de başlamış.

Ve ön ödemeliler arasında ilk olarak

• Dün fast ile para yolladım hesabıma geçmedi. Mail attım paraya ne oldu diye. Bugün iade ettiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiziksel kartı nerden alabilirim sozlesmesiz olarak magazlarda var mıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hhd82 H kullanıcısına yanıt
    trendyol.com
    Sipay Ön Ödemeli Kart Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    https://www.trendyol.com/sipay/on-odemeli-kart-p-635575148
  • shutterbug kullanıcısına yanıt
    Tesekurler orda gordum direk teslim alacagım bir yer varmı dr ptt teknosa vb.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube premium ödemesi az önce aldı ancak cashback gelmedi, aynı sorunu yaşayan var mı ? Daha evvel sorunsuz kullanıyordum ilk defa cashback gelmedi çok tuhaf. (Sadece youtube ve spotify kullanıyorum limitim var )

• nier kullanıcısına yanıt
    8 Haziran da Youtube Premium ödemesi için aynı anda geri ödeme aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

Youtube premium ödemesi az önce aldı ancak cashback gelmedi, aynı sorunu yaşayan var mı ? Daha evvel sorunsuz kullanıyordum ilk defa cashback gelmedi çok tuhaf. (Sadece youtube ve spotify kullanıyorum limitim var )

Var benim başıma geldi hatta yukarılarda bilgilendirme de yaptım diye hatırlıyorum Sipay mh arayın 1 hafta içinde yatiriyorlar hatta arayıp haber de veriyorlar yatırdık diye

• abgore A kullanıcısına yanıt

Ben de gelmedi cahsback, daha önce sorun yaşamıyordum. İnstagram üzerinden iletişime geçip numaramı bıraktım bakalım ne olacak.

• İnstagramdan numaramı aldılar aradığımda telefon çalmıyor Mh. Eğer yatmazsa iade goodbye derim bu kadar basit. Paycell dijital platform iade de uygulamadan kalkmış alternatif arayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

İnstagramdan numaramı aldılar aradığımda telefon çalmıyor Mh. Eğer yatmazsa iade goodbye derim bu kadar basit. Paycell dijital platform iade de uygulamadan kalkmış alternatif arayacağım.

0216 706 22 66 şimdi aradım denemelik sorun yok isterseniz tekrar deneyin

• Ben uygulama içindeki yazılan +850 ile başlayan numarayı aramıştım bu numaradan haberim yok. İnstagtam üzerinden numara ilettim geri dönüş sağlayacağız dediler, sanırım şimdilik aramaya gerek yok. 2 gün içerisinde yatmazsa ararım. Numara için sağ ol.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.