Şimdi Ara

Sınırları zorlayan televizyon | 98-inç 8K QLED (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Konsollarda 2 nesil sonra hocam belki.. :D
  • Telefon,Televizyon vb elektronik segmentlerinde firmaların son model, üst sınıf ürünlerinin tanıtım,haber içeriklerin de Amiral gemisi vb klişe terimler,basma kalıplar da sıkmaya başladı.Bırak Amiral gemisi, kruvazör olsa ne yazar,paranın alım gücü olmadıktan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 21 Ocak 2019; 20:26:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyrim

Konsollarda 2 nesil sonra hocam belki.. :D
    2 nesle konsol kalırsa tabi
    şaka bir yana konsolların gelişme hızı artmazsa konsol tarafında iş tamamen stream sistemlere dönebilir 2 nesil sonrasına.
  • 8K yayın yok. İçerik desen 4K içerikler bile daha yeni yeni yaygınlaşıyor. 8K şu an için gereksiz. İşin kötüsü LCD’nin makyajlanmış versiyonu olan QLED kullanılmış. microLED gelene kadar en iyisi OLED.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dur aga biz daha 4k geçemedik
  • Gt95 G kullanıcısına yanıt
    70 bin çok komik kalır hocam en az 250 bin civarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 32k bekliyorum. öncesinde almam...

• Bana 8K nın resmini çizebilir misin erdi?

• bu görüntü tamamen gerçek dısı dogallık yok contras bu kadar fazla olması dezavantaj samsung qled ısı ıyıcı abarttı renkler dogallık dısında en ıyısı lcd projeksıyon gercek dogal renklere devam

• Uzun zamandır tv araştıran ve alan biri olarak naçizane fikrim, bu sefer öyle yapamadım ama 100 hz panele sahip iyi bir FHD tv 100 kişiden 99'unun işini gördüğü gibi piyasadaki 100 4k tv'nin 95'inden daha kaliteli ve akıcı görüntü sunar. Bizzat tecrübe etmişliğim var.

Dünya hali ve bütçe meselesi, olur ya alamayan bir şekilde imrenen arkadaşlar varsa kesinlikle kendilerini üzmesinler. 8k falan bana göre zaten hikayede, 4k için konuşuyorum.

• teknoloji marketlerinde ne zaman samsung bir tv görsem bana çok yapay geliyor. 0 doğallık. abartı parlaklık ve kontranst. film seyredeyim de 60 yaşındaki aktör yüzlerce ampul yutmuş gibi parıl parıl ortalarda dolaşıyor. teknoloji doğallıkdan uzaklaşıyorsa hiç bir avantajı yok

• guguk kullanıcısına yanıt
    Trt 4K bile 4K yayın yapmıyor ki

• Billboard olmuş bu.
  • HAYAT, PARASI OLANA GÜZEL

• Güncel üretimlerde olan kaliteyle , devasa ışık sızmaları buna para gömecek zenginleri bekliyor. Teknoloji uçuyor gerçekten ama maalesef kalite yerlerde.
  • biz daha 4k yı alamadık adamlar 8 k yapmış bide 98 inç yapmış . eminim ki çok güzeldir ama türkiyeye muhtemelen gelmicek bile , 5 yıldan önce. bu arada parlaklığına yada aşırı canlı renklerine laf atanlar var. arkadaşlar o renkleri yada canlılığı ayarlayabiliyorsunuz. keyfinize göre matlaştırırsını ya da kısarsınız.sonuçta telefon ekranlarıda aynı şekilde çektiği fotoğrafı ekstra parlatıyor göze hoş gelsin diye ama baskısını alıdığınızda asıl kalite çıkıyor ortaya :)

• Tvnin de amirali var yav. Ama bizde fiyatlar da amiral. 4K açlığımıza daha bir lokma koyamadık 8K ağzımızı açık bıraktı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.