Şimdi Ara

Sınıftakiler karışıyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sınıftakiler garip şakalar yapıyor karışıyorlar tavsiye verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Umursama, şakaları seni etkilemiyormuş gibi davran.
  • Oturacağı yere kalem koy sonra zaaaa xd dersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Straw Hat

Umursama, şakaları seni etkilemiyormuş gibi davran.

Hocam fayda etmiyor gene devam ediyorlar

• Tahminim sessiz içine kapanık birisin.Eğer böyle sulu şaka felan yoksa seni canlandırmaya çalışıyorlar.Sende onlarla iyi geçin biraz ilgi göster yada tipleri hoşuna gitmiyorsa benle uğraşmayın diye giriş daha ses etmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayGlock

Tahminim sessiz içine kapanık birisin.Eğer böyle sulu şaka felan yoksa seni canlandırmaya çalışıyorlar.Sende onlarla iyi geçin biraz ilgi göster yada tipleri hoşuna gitmiyorsa benle uğraşmayın diye giriş daha ses etmezler.

Yok nafile sıraya su atmalar sırayı ters çevirmeler vb hareketler uyardım ama fayda etmedi

• sert çık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

sert çık

İçlerinde biriyle kavga bile ettim hocalar ayırdı o kişi yapmıyor diğerleri devam ediyor

• İnsanlar sana zarar veriyorlarsa bunu engellemelisin. Nasıl mı? Tabi ki bunu sen biliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayRealist -- 16 Aralık 2015; 17:08:40 >
  • dostum içine kapanma hakkını her zaman ara hocaya falan söyleme ama kavga da etme arada birşeyler yap normal davran hani walter white gibi this is not meth deyip sınıfı havaya uçur demiyorum adam gibi konuş çocuklarla daha da yaparlarsa iyice kafana tak ederse git müdüre yardımcısına falan söyle ilgilenirler, ki bunun çocuk olmakla bir ilgisi yoktur hakkını aramaktır bu hadi bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamtyca

dostum içine kapanma hakkını her zaman ara hocaya falan söyleme ama kavga da etme arada birşeyler yap normal davran hani walter white gibi this is not meth deyip sınıfı havaya uçur demiyorum adam gibi konuş çocuklarla daha da yaparlarsa iyice kafana tak ederse git müdüre yardımcısına falan söyle ilgilenirler, ki bunun çocuk olmakla bir ilgisi yoktur hakkını aramaktır bu hadi bakalım.

Konuştum sonra araya mesafe koydum fayda etmedi

• Çıkaracaksın malını koyacaksın masaya göstereceksin o iş nasıl yapılır.
  • Sana yapana sende yapacaksın yada bitane kurban bulup ona yukleneceksınız yoksa kurtulamazsın :D he birde dayak da iyi çözüm olabilir
  • darkblade36 kullanıcısına yanıt
    Kavga fayda etmedi bana yüklenen birisiyle ettim o karışmıyor artık ama diğerleri devam hepsiyle de kavga edemem

• Hocam bende aynı durumdayım.Biraz onlar gibi olmaya çalış yani nasıl desem yanlarinda takıl zaten onlar seni benimsediklerin de yapmayı keserler ya da çok az yaparlar.

• Onlara bu yaptıklarının onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle

• Anlakgun007 kullanıcısına yanıt
    Çocuk gibi davranıyorlar ben biraz olgun kalıyorum o yüzden pek takılmıyorum ki birbirlerine de yapıyorlar

• Elektrikli taser al . Gözünü kestirdiğine tuvalette akımı ver

• Mesela bana kimse o şekilde bir şey yapamaz. Sönük bir kişilik gostermişsin. Şu an düzeltmen zor.

• sınıftakiler kaşınıyorlar diye okudum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.