Şimdi Ara

Sınıfında ilk %10 luk dilime giren 2. öğretim öğrencileri normal katkı payı mı öder? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
41.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bende bu dilime girdim , üniversite bitti sonra bu paraları bizden almazlar dimi daha az ödedik diye
  • %10 olayı genelde seneliktir. Yaz sonunda açıklanır girdiysen 1.öğretim parası ödersin 2 dönem boyunca... Diğer olayda oluyor diyorlarda ben karşılaşmadım... İnsanın okula sabah gitmek için fazla para ödemesi için deli olması gerekir...:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pretender

%10 olayı genelde seneliktir. Yaz sonunda açıklanır girdiysen 1.öğretim parası ödersin 2 dönem boyunca... Diğer olayda oluyor diyorlarda ben karşılaşmadım... İnsanın okula sabah gitmek için fazla para ödemesi için deli olması gerekir...:D

artik senelik degil dönemlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

quote:

%10 olayı genelde seneliktir. Yaz sonunda açıklanır girdiysen 1.öğretim parası ödersin 2 dönem boyunca... Diğer olayda oluyor diyorlarda ben karşılaşmadım... İnsanın okula sabah gitmek için fazla para ödemesi için deli olması gerekir...:D

Okuldan okula değişir o... Bizde seneliktir... Ama değişmişte olabilir tam bilmiyorum... Kaç senedir senelik ödüyorum ben... Bu dönemde 1.ö ödedim.. Bekleyip görecez...
  • quote:

quote:

quote:

Okuldan okula değişir o... Bizde seneliktir... Ama değişmişte olabilir tam bilmiyorum... Kaç senedir senelik ödüyorum ben... Bu dönemde 1.ö ödedim.. Bekleyip görecez...

bizim okulda gecen senelerde senelik normal ödüyorduk.bu sene degisti.ilk dönem normal ögretim ödedik bu dönem yeniden hesaplanacakmis.sizin okulda degismediyse iyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 31 Ocak 2012; 23:30:17 >

• quote:

quote:

Alıntıları Göster

peki bununla ilgili herhangi bir Resmi yazı yada belge varmıdır biryerlerde...

• quote:

quote:

peki bununla ilgili herhangi bir Resmi yazı yada belge varmıdır biryerlerde...
  • ben bu dönem tek bir dersten kaldım ama bu dersi yaz okulunda verirsem %10 luk dlime girme şansım var mı ?
  • arkadaşlar bildiğim şeyleri sizlerle paylasmak istedim... Bildiğiniz gibi gecen güz döneminden itibaren gündüzcüler para yatırmıyorlar... onlar %10luğa girince ne oluyor bilmıyorum. Fakat i.ö ler gündüzcülerin para yatırırken ödediği miktar kadar para yatırıyor. 600 tl yatırıyorsa %10luğa girince 150tl civarı yatırıyor.
  • okuldan yazı falan gelmedi girdiğimi düşünüyorum , bu ne zaman açıklanır dönem bitti 2. dönem başlıyor pazartesi günü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

okuldan yazı falan gelmedi girdiğimi düşünüyorum , bu ne zaman açıklanır dönem bitti 2. dönem başlıyor pazartesi günü.

okula göre degisir.bizim okul harclar yatmadan önce acikliyor.bazi okullar harc yattiktan sonra acikliyor.ücretleri iade ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

okuldan yazı falan gelmedi girdiğimi düşünüyorum , bu ne zaman açıklanır dönem bitti 2. dönem başlıyor pazartesi günü.

hocam harç yatırma tarihleri belirlenmiştir önceden... akademik takvimden bakabilirsin hangi tarihler olduğuna... Genelde harç yatırma tarihlerinin başladığı ilk gün haber ve duyurular bölümünde açıklanması gerekiyor...
  • hocalar peki size şöyle bir soru sorayım. ben şimdi 2. sınıfım ve 3. sınıftan da bir ders alıcam, normalde 2. sınıfta aldığım tüm derslerin ortalaması 3 küsür diyelim ve bu ortalama ile %10 luk dilime giriyorum, ancak sadece üstten aldığım yani 3. sınıf dersinden FF ile kaldım diyelim, fakat ortalama yine %10 luk dilime yetiyor. Bu şekilde %10 a girebilir miyim, yoksa FF var diye giremez miyim? sonuçta üstten alınan ders sadece FF?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LynXMaSTeR

hocalar peki size şöyle bir soru sorayım. ben şimdi 2. sınıfım ve 3. sınıftan da bir ders alıcam, normalde 2. sınıfta aldığım tüm derslerin ortalaması 3 küsür diyelim ve bu ortalama ile %10 luk dilime giriyorum, ancak sadece üstten aldığım yani 3. sınıf dersinden FF ile kaldım diyelim, fakat ortalama yine %10 luk dilime yetiyor. Bu şekilde %10 a girebilir miyim, yoksa FF var diye giremez miyim? sonuçta üstten alınan ders sadece FF?

giremezsin dönem içinde aldigin tüm dersleri gecmek zorundasin.

• Benim bildiğim %10'luk dilime giren arkadaşlarımın yani kendi sınıfımdakilerin 142 tl ödendi gibi bir yazı çıkıyormuş sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.