Şimdi Ara

Sinerji pc toplamış bana uygun gibi geldi. Alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sinerji.gen.tr/sinerji-dck980-i5-6600-8gb-1tb-gtx980-pmu68227

Linkteki pcmi yoksa,

Yine sinerjiden kendim topladıgım cevre birimleride dahil olan bu sistem mi ?

Sinerji pc toplamış bana uygun gibi geldi.  Alınır mı ?

Not: Elimde harddisk var o yüzden tek ssd var sistemde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eufrat -- 29 Şubat 2016; 12:02:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Renderde yapacaksaniz sizinki yoksa 980li sistem daha iyi

• Hazır sistemde SSD felan varmı acaba, GTX980 sistem iyi gibi gözüküyor fiyat olarak 4000 niye ucuz anlamadım

• 2000 TL zaten sade ekran kartı bende işkillenmedim değil açıklamada ssd var yada yok diye bilgi vermediğine göre yoktur büyük ihtimal.

Acaba iade gelen coil while kartlari satiyor olabilirler mi diye insan düşünmeden edemiyor açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eufrat -- 29 Şubat 2016; 12:36:37 >
  • fiyat normal sistemde ssd'de yok
  • Pusulasız Adam P kullanıcısına yanıt
    Dreamweaver, Photoshop, Autocad gibi programlarda kullanıcam ve tabiki oyunda oynucam o zaman kendi topladım daha iyi gibi.

• Sistemi kendin toplasan aynı parçalarla bu fiyat çıkıyor.

Sinerji pc toplamış bana uygun gibi geldi.  Alınır mı ?
  • overclock için harcayacağınız masrafı ekran kartında kullanmak daha mantıklı geliyor bana...
    ha 980 aldınız hala bütçeniz kaldı ise i7 6700k +z170 alınır.
  • SSD sonradan eklenebilir ama bilmiyorum ya,internetten toplamak işine bir türlü ısınamıyorum parçayı gözümle görüp almak isterim, yoksa sistem çok güzel yani 980 den bahsediyoruz sonuçta.

• Parçaları gözle görmen neyi değiştiriyor ki. Atıyorum ekran kartını gördün devasa mükemmel diyorsun sonra gidiyorsun kasaya takıyorsun olay bitiyor. Şeklinin hiç bir önemi kalmıyor sonra. Kasa ve monitör olsa neyse bu iki parçayı görmeden almamak gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.