Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: conqierors

çalışıyorsan ve maaş gelirin varsa bence alınır. Ama kullanırken çok dikkat etmelisin. sinemaya sık gidersen senden bilet fotoğrafını yüklemeni istiyor. Bilet fotoğrafını yüklediğinde ekran resmi al ki elinde delil olsun, yoksa en ufak bir aksilikte müşteri memnuniyeti gözetmiyorlar, direk üyeliği iptal ediyorlar. ben 1 yıllık üyeliğimi kaybettim bu nedenle. ayda bir kere 4dx, imax hakkın oluyor. Bence bu hakkı 4dx vb gibi farklı salonlarda kullanmalısın. imax çok ayrıcalıklı bir salon değil. 2D-3D sınırsız ve gözlükler ücretsiz. Ayrıca bazı salonlarda indirimli mısır seçeneği var küçük boy mısırı 1 tl den almıştım.

Alıntıları Göster
    daha önce 1 sene sorunsuz kullanmıştım. Şimdi aylık 28 tl olunca kaçırmak istemedim. Umarım sıkıntı yaşamam :) sebepsiz iptal vs olursa bu işin içindeyim mutlaka çözmeye çalışırım. Teşekkürler :)

• Sinemiaya sabah bi soru sordum kaç saat oldu hala cevap Yok. Uygulama içerisinden müşteri hizmetlerine bağlanmayı da kaldırmışlar. Bakalım ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

2 senelik üyeliğimi iptal etmiş bulunmaktayim. Son 5 ayda 2 sefer sinemaya gitmişim. Doğru düzgün film gelmiyor gelse de vakit bulamıyorum. Sinemianin bir avantajı olmuyor artık benim için. Sizlere iyi seyirler :)
    Sizin için daha mantıklı olmuş. Ben de biraz o durumdayım. 2 senelik üyeyim ancak fiyat avantajlı gelmediği için iptal etmeyi düşünüyorum. Siz iptal ettikten sonra siteden giriş yapınca paket yenileme için indirimli bir paket sunuyor mu yoksa yine aynı paket ve fiyat mı çıkıyor bir bakabilirseniz sevinirim. Bu arada paketiniz sınırsız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: breakerman

Sizin için daha mantıklı olmuş. Ben de biraz o durumdayım. 2 senelik üyeyim ancak fiyat avantajlı gelmediği için iptal etmeyi düşünüyorum. Siz iptal ettikten sonra siteden giriş yapınca paket yenileme için indirimli bir paket sunuyor mu yoksa yine aynı paket ve fiyat mı çıkıyor bir bakabilirseniz sevinirim. Bu arada paketiniz sınırsız mı ?

Alıntıları Göster
    İndirimli bir paket çıkmıyor şu an. Ben ayda 3 gun sinema18 liraya kullanıyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BYYUNUSX

kart kaç günde geliyor? üye odluk ama hayırlısı bakalım.
    A ve C arası koltuklarda mı izleniyor artık sadece?
    A ve C yi bildiğiniz halde mi aldınız hocam genelde insanlar onu öğrenince soğuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

A ve C yi bildiğiniz halde mi aldınız hocam genelde insanlar onu öğrenince soğuyor

Alıntıları Göster
    yok hocam, üye olduktan sonra konuyu gördüm
  • Beni bugün sinemia dan aradılar, memnuniyet kapsamında aramışlar. Birkaç konudan bahsettim. İlk 3 sıra olayını sordum. Bu bizden kaynaklanmıyor bazı sinema salonlarında sinemia pnr numarası kullanıldığında böyle bir uygulama söz konusu olmuş dedi temsilci. Ama böyle bir durumda karşılaşırsanız onlara durumu ilettiğimiz zaman karta bakiye yüklemesi yaparak istediğiniz yerden bilet alımı sağlanıyormuş. Pnr kodu kullanmaya gerek kalmıyor bu durumda. Dedim dönüş hemen olmuyor 1-2 saat sonra dönüş olabiliyor dediğimde mağduriyet mutlaka giderilir dedi. Şayet hemen ulaşım sağlayamazsanız bu durumu bize iletin değerlendirilecektir dedi.
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetleri çok kötü şuanda. Site üzerinden talep yazdım hala geri dönüş yapmadılar..
  • Sinemia ile ileri tarihli olarak Cinemaximum 4dx bilet aldım, bilete 3d gözlük bedeli dahil değilmiş, gözlük ücretini sinemia karşılıyor mu?

• Arkadaşlar artık 3d gözlük ücretli bilginize bugün 4dx bilet almaya çalıştım yetersiz bakiye hatası verdi sonra müşteri hizmetleriyle konuşunca 18.11 tarihinden itibaren gözlük ücreti sinemia tarafından karşılanmıyormuş hay yapacağınız işe

• gözlük bundan sonra ücretli olacaksa enparanın kampanyasının son ayı olması iyi oldu. bitirir bidaha almayız olur biter.
  • Dün ve bugğn ileri tarihli bilet alan var mı? Deniyorum verdikleri kodu Avantajlı ve Standart olarak iki seçenek çıkıyor bunların ikisini de denedim bir türlü koltuk seçim ekranına yönlendirmiyor Cinemaximum. Gideceğim film 3D gözlük ücretleriyle bir ilgisi olabilir mi?
  • enparayla son ayım

valla bu zamana kadar hiç problem yaşamadan 7-8 filme gittim. Hiçte eksta para falan ödemedim hiç bir şeye. İstediğim yere de hep oturdum. Galiba problem yaşamayan şanslı kesimdenim. Zira burada ve ekşide falan problem yaşayanları görünce gerçekten şanslı olduğumu anladım

enpara bitince fiyat 40 tl oluyor , o zaman kullanmam ama tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feedyourhead.

Dün ve bugğn ileri tarihli bilet alan var mı? Deniyorum verdikleri kodu Avantajlı ve Standart olarak iki seçenek çıkıyor bunların ikisini de denedim bir türlü koltuk seçim ekranına yönlendirmiyor Cinemaximum. Gideceğim film 3D gözlük ücretleriyle bir ilgisi olabilir mi?
    aldım az önce bir sıkıntı çıkmadı

gözlük para istiyorlarmış artık sanırım

ben 2-3 ay evvel 3d filme gitmiştim onu da sinemia karşılamıştı ama kalkmış galiba o olay artık
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    PNR koduyla aldınız değil mi? Öyleyse hangi tarayıcıda yaptınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

PNR koduyla aldınız değil mi? Öyleyse hangi tarayıcıda yaptınız
    yok bana hiç öyle pnr falan olmuyor.

kartınızı aktif ettik diyorlar , direk kredi kartı kullanır gibi cinemaximum üzerinden işlemleri yapıyorum sinemia kartıyla.

pnr kodunu sizde kabul etmiyor mu ? Orada pnr girme bölümü de var çünkü
  • Ben de daha önceden öyle alıyordum bu sefer PNR verdi. Ekliyorum kodu hemen Avantajlı ve Standart olarak 2 seçim sunuyor. Standart diyorum koltuk seçim ekranına yönlendirmiyor, Avantajlıtı seçiyorum yine aynı. Temsilciye bağlanıp yazdım, aynı kodla gişeden de alınabiliyormuş deneyeceğim bakalım olmazsa sonuna kadar gidip 1 hakkımı geri alırım. Sorun muhtemelen Sinemia kaynaklı da kabul etmiyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ben de daha önceden öyle alıyordum bu sefer PNR verdi. Ekliyorum kodu hemen Avantajlı ve Standart olarak 2 seçim sunuyor. Standart diyorum koltuk seçim ekranına yönlendirmiyor, Avantajlıtı seçiyorum yine aynı. Temsilciye bağlanıp yazdım, aynı kodla gişeden de alınabiliyormuş deneyeceğim bakalım olmazsa sonuna kadar gidip 1 hakkımı geri alırım. Sorun muhtemelen Sinemia kaynaklı da kabul etmiyorlar.
    evet o kodla gişeden de işlem yapabiliyorsun ama istediğin koltuklar kapılmış oluyor o bakımdan kötü.

nereden çıkardılar şu pnr işini anlamadım , ne güzel eskiden hepsine kredi kartıyla yapıyorlardı.

şimdi belli ki toplu alımla ucuza bir ton pnr almışlar , onları dağıtıyorlar millete. Hep sorun çıkıyor böyle de , ama umurlarında değil pek. Baya bir kâra geçmişlerdir bu olaydan dolayı

• yıllardır internetten alışveriş yaparım ilk defa bugün sinemia benim onayladığım ücretten fazlasını çekti

ödeme ekranında yemek sepetine kampanyası ile üyelik yenileme seçeneklerinde 18,50 TL / ay yazmasına rağmen , üstelik en card ile ödeme yapmama rağmen 35,99 TL ücret çektiler

Parasında pulunda değilim ama enayi yerine konmak çok koyuyor

bende o parayı eğer bırakırsam yuh olsun bana, hepsini geri ödeteceğim

Ayrıca mobil üzerinden üyelik yenileme yaparken kartın var mı yok mu diye sorduğu halde, web üzerinden yenileme yaparken hiçbir şekilde sormuyor ve yeni kart gönderiyor. Böyle bir saçmalık yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 8 Aralık 2018; 17:1:45 >
  • 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.