Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MORATORYUM

Bunlar resmem dolandirici!

Gece INCELEYECEGIZ deyip, sabah ayni kopya maili atmislar ve sistemi kotuye kullandigimi iddia ediyorlar. Cihazimda cift uyelik iddiasindalar. Cift uyeligim yok. (Ki birisi ucretini odeyip, 2. uyeligi acsa, neden kotuye kullanim?)

12 aylik yaklasik 500 kusur TL odemeyi aldilar, 1 ay kullandim ve attilar. Iadeden falan bahseden de yok!

Dolandirilmak istiyorsaniz, alin!!!!!

Pekte dolandırıcı değiller. Kötüye kullanmak isteyen kişiler asıl dolandırıcı.

Bana defalarca yardımcı oldular. Telefona çok sık format atmak zorunda olduğumdan 3 kez olan hakkıma ek 3 daha eklediler. Format sonrası yüklemelerde yeniden aktifleştirme yapması saçma tabi ama oda bir dolandırıcılık yöntemi.

Sahtekar bol ülkemizde doğru düzgün kullanmayacaksa alınsın hesabı elinden tabiki..

• bunlar bütün parayı tek seferde mi çekiyor sonra onu taksitemi bölüyor yani tek çekim taksitlimi yoksa aydan aya taksitlemi ödüyoruz??
  • Tek cekim ama sen istersen vade farkini verip taksitlendirebilirsin 6 taksite 20 lira mi farki vardi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

Tek cekim ama sen istersen vade farkini verip taksitlendirebilirsin 6 taksite 20 lira mi farki vardi

e diyelim üyeliği iptal etti arkadaş bahsediyor yukarıda parayıda aldı hepsini o para nolcak iade edeceklermi yani sakat iş gibi geliyor bana.. aydan aya çekselerdi neyse üyelik iptal da olsa paramız yanmazdı en azından..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iste onu bilen yok, yasal haklarini kullandi mi o arkadaslar bilmiyoz iptal ederlerse vermiyormuslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 17 Aralık 2016; 17:18:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: predaTR_

quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

Tek cekim ama sen istersen vade farkini verip taksitlendirebilirsin 6 taksite 20 lira mi farki vardi

e diyelim üyeliği iptal etti arkadaş bahsediyor yukarıda parayıda aldı hepsini o para nolcak iade edeceklermi yani sakat iş gibi geliyor bana.. aydan aya çekselerdi neyse üyelik iptal da olsa paramız yanmazdı en azından..

o arkadaşın durum istisna iki kez üyelik aldığından şüphelenmişler (indirimli davetiye gelmeyince başka isimle yeni üyelik alanlar oluyor) bu şekilde iptal olursa iade alırsın diğer türlü sistemi aldatmaya yönelik işlemden banlanırsan ki %99'u bu sebeple banlıyorlar.Onlara iade yapmazlar

• Mokotow kullanıcısına yanıt
    4Dx nerde var istanbulda 😂😂 bende 6 ay aldim yazdan beri kullaniyom keske 9 ay alsaydim umarim ayni fiyattan uzatirlar pzzz

• Bizde zaten 2 üyelik var. Birisi bende, birisi abimde. Abim 1 seneye yakın kullandı, şimdi İşbank biletleri var ve uzatmadı, ileride uzatacak. (Artık uzatmaz herhalde...)

Ben de 1 senelik üyelik aldım.

Yani gayet ödeme yapan 2 adet müşteri.

Benim üyeliğim de abimin kartıyla alındı ki, müşteri destek bir ara sinirlenip bana abimin ismiyle hitap etti. Yani güya o almış. İyi de, onun üyeliği zaten var. Ayrıca kasıp niye benim üstümden üyelik alsın ayrıca. Bunları sorgulamıyorlar, genelde 2 kere aynı filmi bile izlememiş bir kartı kötüye kullandın diye iptal ediyorlar. İadeyi de tüketici heyetinden bahsedince yapıyorlar.
  • Kötü niyetli olsak, 2. üyelik almayız zaten. Tek üyeliği 2 kişi, gayet de ayrı günlerde kullanırız.

Çok enteresan bir kötü niyet anlayışları var... Hakikaten kötü niyetli olsak, ilk hesap üstünden gayet 2 kişi kullanırmışız... İyi niyetimize kurban olduk.
  • Bileti alman için kod çıktıysa check in yaptın demektir. Başka bir şeye gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinemia kötü niyet anlayisi tartisilir.

Ama sinemia kötü niyetli ve ayrimci bir firma.

Ben 6 ay üye oldum avm d3 caliaiyirum cikan her filme gittim sayilir.

Ben firmanin bana vaadettigi kullanimdan fazla kullanmadim yenilenecegi zaman benden aylik 89 tl istediler.

Firmanin yaptigina ayrimcilik ve kötü niyet denir.

Kisi checkin yapip yarim saati gectiginde kredi kartinda para yoksa üyeligi para iadesi yapmadan iotal etmek kötü niyettir.

Kisiye 3 kere checkin i pass gecme hakki verm3li.

Sinemia her kullaniciya farkli ücret vererek kârini maksimize ederken ayrimcilik yapiyor normal kullanicinin 3 kati fazla ucret istiyor uyeligini cok kullanandan.

Istedigi su ucreti ver ayda 30 hakkin var ama sen 5 kullan fazla kullanirsan zam yaparim
  • 39 dan üye oldum

bitti

gene 39

bitti gene 39 a devam

bi banlanamadık gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_mirac_1

4Dx nerde var istanbulda 😂😂 bende 6 ay aldim yazdan beri kullaniyom keske 9 ay alsaydim umarim ayni fiyattan uzatirlar pzzz

Marmaraforumda var 4dx , zeytinburnunda yani

• quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

quote:

Orijinalden alıntı: StrongUnion

Arkadaşlar çok şikayet var.Üyeliğimi iptal ettiler nedensiz bir şekilde ve ya kreti kartımda para çekilmiş diye biri beni aydınlatsın. Yazın almıştım fakt bu aralar şikayetler artmış.Biri bana anlatsın bunları bugün almayı düşünüyorum.

Sanal kartla ödersiniz olur biter hocam.Ayrıca 2 aydır kullanıyorum önceki mesajlarda bir link paylaştım sinemia kuralları,onlara uyduğunuz sürece sıkıntı olmaz.Aynı cihaza farklı üye girişi yapmak falan iptal sebebi ayrıntısını okursunuz.Kısacası şartları okuyup işinize gelirse alın derim,sıkıntı yaşamazsınız.

sanal karta nakit yükleyecez ama.. bütün çekeceği miktarı oraya mı yükleyecez mesela 1 senelik üye olacaksak 460 küsür lira yapıyor... yoksa oraya her ay paramı atalım..

• Hocam sanal kartta taksit olmuyor diye biliyorum.Ama deneyin şansınızı :)

• AndOne kullanıcısına yanıt
    ozaman normal k kartla üye olucaz demek umarım fazladan bişey çekmezler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

39 dan üye oldum

bitti

gene 39

bitti gene 39 a devam

bi banlanamadık gitti

39 dan üye olmuştum ilk şimdi 59 teklif ediyorlar siz nasıl 39dan yenileyebildiniz ?
  • hlkcrcck H kullanıcısına yanıt
    durmadan mail geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Hocam sanal kartta taksit olmuyor diye biliyorum.Ama deneyin şansınızı :)

sanal kart ile alıyorum taksit oluyor.

sanal kart normal kart ile aynı özelliklerde sadece internet kullanımı için
  • Hangi banka hangi kart..?

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.