Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam mail gelmedi o ara üye değildim zaten ama sitelerinde açıkça yazıyordu şimdi SSS kısmına girmek daha zorlaşmış gibi geldi bana.
    İlgili maddeyi 6 gün önce güncellemişler mesela.
    https://sinemia.zendesk.com/hc/tr/sections/201685965-Sinemia-Kart
    Linkine sürekli bakmamız gerekecek heralde bilet almadan önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Yok hocam mail gelmedi o ara üye değildim zaten ama sitelerinde açıkça yazıyordu şimdi SSS kısmına girmek daha zorlaşmış gibi geldi bana.
    İlgili maddeyi 6 gün önce güncellemişler mesela.
    https://sinemia.zendesk.com/hc/tr/sections/201685965-Sinemia-Kart
    Linkine sürekli bakmamız gerekecek heralde bilet almadan önce

6 gün önce güncelledigin şeyi ben nerden bileyim kardeşim işte 4 defa aynı filme aldım diye 3 aylık üyeligim çöpe gitti gülermisin aglarmısın

• tüketici hakem heyetine başvurun paranızı alırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

tüketici hakem heyetine başvurun paranızı alırsınız

bu tarz basvuru yapanlar oldumu bunlar bahane uretır serı bır sekılde yalandan yere ugrasmayalım sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: klahnes

quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

tüketici hakem heyetine başvurun paranızı alırsınız

bu tarz basvuru yapanlar oldumu bunlar bahane uretır serı bır sekılde yalandan yere ugrasmayalım sonra

haklı taraf sizsiniz muhakkak lehinize sonuçlanır.1 senerir sınır koymadıkları şeye haber vermeden Kafalarına göre sınır koymuşlar.

• klahnes kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi film bu sizi 4 defa aynı filme götüren ?
  • 8 ay önce 6 ay alana 2 ay hediye kampanyasıyla 59,9*6'ya üye olmuştuk. Yani aylık 45 lira gibi bir fiyata gelmişti.
    Üyelik bugün itibariyle bitti. Yenileme maili geldi. Fiyatlar normal fiyat.

Sitede 1-2 dk bekleyerek kod veriyor. Yalnız bu kod yeni üyeliklerde geçerli.
    Bu kod ile yeni üyelik mi almak mantıklı. Yoksa biraz beklesek eski üyeye daha iyi indirim gelebilir mi?

6 aylık 4 kişi alacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• klahnes kullanıcısına yanıt

Gitmedin demi

• quote:

sinemia üyeligim iptal edildi.bahaneye bakarmısınız sürekli bunlar sözleşmeyi güncelliyor sürekli takip etmek zorundasınız bunu gordum bunu bılırım.uyarı bıle vermeden direk iptal etmisler üyeligimi. gelen cevaba bakın neden iptal edildi diye sordugumda;

Sinemia Premium üyelikleri ile sözleşmelerimiz gereği aynı filme en fazla 3 kere gidilebilir, kontrol ettiğimde 4 kere Dr Strange filmi için bilet aldığınızı görüntülüyorum.

sınırsız sinema bileti ayaklarına ınanmayın ıster 10 kez gıderım ıster 100 kez her gun 1 sınema bıletı alma hakkım yokmu arkadas bunlar neyın kafasını yasıyor sozlesme guncelle kımseye haber verme reklamlarında bas bas sınırsız sınema de .bildigin bunlar mafya baska bısey degıl .. 4 kere almısım dıye dırek üyeligimi iptal ettiler uyarı bile vermeden!!!!

İyi yapmışlar. Aynı filme 4 kere gitmenin hiçbir bahanesi olamaz. Belli ki ya bilet aldın gitmedin, ya da check in yapıp arkadaşını soktun. En son ihtimal ultra ultra işsiz bir adamsın ki aynı filmi sinemada 4 kere izledin kaldı ki bu ihtimali düşünmek bile istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: congenial_boy

quote:

sinemia üyeligim iptal edildi.bahaneye bakarmısınız sürekli bunlar sözleşmeyi güncelliyor sürekli takip etmek zorundasınız bunu gordum bunu bılırım.uyarı bıle vermeden direk iptal etmisler üyeligimi. gelen cevaba bakın neden iptal edildi diye sordugumda;

Sinemia Premium üyelikleri ile sözleşmelerimiz gereği aynı filme en fazla 3 kere gidilebilir, kontrol ettiğimde 4 kere Dr Strange filmi için bilet aldığınızı görüntülüyorum.

sınırsız sinema bileti ayaklarına ınanmayın ıster 10 kez gıderım ıster 100 kez her gun 1 sınema bıletı alma hakkım yokmu arkadas bunlar neyın kafasını yasıyor sozlesme guncelle kımseye haber verme reklamlarında bas bas sınırsız sınema de .bildigin bunlar mafya baska bısey degıl .. 4 kere almısım dıye dırek üyeligimi iptal ettiler uyarı bile vermeden!!!!

İyi yapmışlar. Aynı filme 4 kere gitmenin hiçbir bahanesi olamaz. Belli ki ya bilet aldın gitmedin, ya da check in yapıp arkadaşını soktun. En son ihtimal ultra ultra işsiz bir adamsın ki aynı filmi sinemada 4 kere izledin kaldı ki bu ihtimali düşünmek bile istemiyorum

hiç bir bahanesi olamaz derken, sanane kardesım ıster gıderım ıster gıtmem bır fılmı cok sevmıs olabılırım bu senı ilgilendirmez. ister 100 kez giderim ister 1 kez burda bana hak tanınmıs mı tanınmıs kafana gore sozlesme guncellıyorsun sınırsız sınema adı altında ve 3 kısıtlama,hayır yanı isin ilginc tarafı seni ne geriyor 4 kez aynı fılme gıtmem ultra ultra ıssız ne konustuklarına bır dıkkat et anladın ?

• son olarak şunu belirteyim , sistemlerinde sinemaya yakın olmayan yerde bilet alımına ızın vermiyor , mh yazdım bunun ıcın fılme gitmeyi engelleme yapın 3 tane bir filmden daha fazlasını almamak gibi .siz engellemeyip alın biletleri 4.oldumuda iptal edip parayı cebe indir. cok karadüzen bunlarınki baska birsey degil burda temiz kullanıyorum ayakları yapanlarıda gorucem sürekli sözlesmeyi takip etmeyin bakalım sızde ne olucak temiz misiniz kara misiniz.büyük konusmamak lazım , imax bileti alsan 2 kere ondada ban yersiniz dalgınlıgınıza da gelir vs. ler görecem o zaman büyük atanları
  • quote:

son olarak şunu belirteyim , sistemlerinde sinemaya yakın olmayan yerde bilet alımına ızın vermiyor , mh yazdım bunun ıcın fılme gitmeyi engelleme yapın 3 tane bir filmden daha fazlasını almamak gibi .siz engellemeyip alın biletleri 4.oldumuda iptal edip parayı cebe indir. cok karadüzen bunlarınki baska birsey degil burda temiz kullanıyorum ayakları yapanlarıda gorucem sürekli sözlesmeyi takip etmeyin bakalım sızde ne olucak temiz misiniz kara misiniz.büyük konusmamak lazım , imax bileti alsan 2 kere ondada ban yersiniz dalgınlıgınıza da gelir vs. ler görecem o zaman büyük atanları

IMAX'e de mi sınır geldi yoksa??
  • mail gelen var mı gece 12 yi bekleyin diye
  • Bana birisi davetiye yollayabilir mi

• Benim 6 + 2 aylık üyelik de bugün bitmiş. Aylık 90 lira teklif vermişler eksik olmasınlar :) aynı telefon üzerinden farklı üyelik vs uygun fiyattan devam etmenin yolu var mıdır arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

Benim 6 + 2 aylık üyelik de bugün bitmiş. Aylık 90 lira teklif vermişler eksik olmasınlar :) aynı telefon üzerinden farklı üyelik vs uygun fiyattan devam etmenin yolu var mıdır arkadaşlar

aylık 90 lira nedir ya kafayı yedi bunlar iyice
  • 2 aydır kullanıyorum sinemia yı, sözleşmeye falanda hiç bakmıyorum .

Adamların koyduğu kural mantıklı ama haber verseler daha iyi olurmuş.
    Bence kimse aynı filme 4 kez gitmez. Yani arkadaşın günahını almak istemem ama büyük ihtimal başkasını soktunuz yada check in yapıp gitmediniz.

Aynı filme maksimum 2 kere gideceğim için çokta önemli değil bu 4 kez kuralı.

2 ay içinde 7-8 defa gittim sinemaya. Hiç bir sorunda yaşamadım. Birşey olduğunda canlı destekten anında cevapta alabiliyorum. İnşallah bu şekilde gider sorun çıkmaz.

• Black kodu ile 6 aylık 41.93'e geliyor.

Daha da beklemeye gerek yok. Alıyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zamandır alsam mı diyodum, black friday indirimini görünce dayanamadım aldım 12 aylık 39 kusure gelmesi lazımdı aylık ama taksitle alınca vade farkı koydular herhalde. 42 kusure geldi aylık.

Şimdi kartın gelmesini beklemek kaldı sanırım,

• Bende black koduyla 6 aylık 6 taksit şeklinde aldım aylık 43 liraya geldi bkm iadeside 3 lirayı götürüyor aylık 40 lira. Bence özellikle vizyonda film sayısının çok olduğu büyük şehirlerde çok avantajlı.
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.