Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şuan indirimli şekilde uzatılamıyor, 6 aylık 59 lira ve 9 aylık 55 lira olarak yapıyorlar.
  • Senden önce ben'e gittim berbattı bu filmin nesini övüyorlar anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7gün25saat kullanıcısına yanıt
    Simülasyona bende gittim film harikaydı dostum, resmen film içine çekti, gerilim ve aksiyonu iliklerine kadar yaşatıyor film. 10 numaraydı.

• miyagi41 M kullanıcısına yanıt
    + bütün bunların yanında sürükleyiciydi son ana kadar ne olacağı tahmin etmek güçtü.

• En son hangi filme gittiğimi unuttum benim için pek cazip değil açıkcası sinema kültürüm yokmuş onu anladım
  • Bugün sinemia cinemaximumda kart verdi bilginize.Acelem olduğu için mars cinema club karta işletemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sesenyoung -- 20 Temmuz 2016; 14:52:23 >
  • Ankamall cinemaximumun catisi cokmus. Imax salonu ve diger bir çok salon kapali. Bilginiz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Ankamall cinemaximumun catisi cokmus. Imax salonu ve diger bir çok salon kapali. Bilginiz olsun.

nasıl çatısı çöker ya ankamall ün. ilginç cidden.
  • quote:

Ankamall cinemaximumun catisi cokmus. Imax salonu ve diger bir çok salon kapali. Bilginiz olsun.

Sorma 3 film vardı, bana pek inandirici gelmedi hazir boyle birsey oldu zaten kimse de gelmiyor kapatalim demislerdir, Armada da klimalar bozukmus adam bilet kesmek istemedi. yani bi kısıtlama var gibi simema konusunda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Sorma 3 film vardı, bana pek inandirici gelmedi hazir boyle birsey oldu zaten kimse de gelmiyor kapatalim demislerdir, Armada da klimalar bozukmus adam bilet kesmek istemedi. yani bi kısıtlama var gibi simema konusunda.

Evet armadaya da giremedik. Niye kisitlasinlar ki? Ne cikarlari olacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Evet armadaya da giremedik. Niye kisitlasinlar ki? Ne cikarlari olacak?

Bilmiyorum Gordion da öyle çok sıcaktı içerisi, bi sıkıntı var ama hayırlısı.

• bugün sinemaya giden var mı ? kod mu veriyor kart mı ?
  • sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Ümraniye meydan avm 3D filme (Ice Age) kod verdi yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Ümraniye meydan avm 3D filme (Ice Age) kod verdi yine

Uzun bir aradan sonra Bugün 4dx'e gittim su sıkan mekanizma çalışmıyor alttan çıkan o kahkül tarzı şey yoktu öndeki boş koltuklarda hepsi var boş yere çalışıyor bizlerin oturduğu yerde yok o sahnelerden bağımsız saçma kokular yine vardı ama bu sefer çok rahatsız etmedi, sürekli hava verip dondurdular bizi.Kısacası 28,50+3tl gözlük ücreti 31,5 tl para alıyorlar verdiği hizmet 3,5 tl etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

nasıl çatısı çöker ya ankamall ün. ilginç cidden.

Darbe gecesi Ankara İl Emniyet bombalandı...
  • Arkadaşlar,Sinemia mobil uygulamasının zaruri durumlarda (format ve yazılım güncelleme gibi) tekrar yüklenmesi konusunda herhangi bir değişiklik var mı?Cihazlarımızı formatlamaya yada yazılım güncellemeye korkar olduk.Malum zaman zaman yazılımsal problemler yaşayabiliyoruz.

Yazılım yükleme hakkımızın bitmemesi veya bittiginde neler yapılabilecegi hakkında fikirleri olanlar paylaşabilirler mi?Yani artık sinemia yetkililerinden uygulama yükleme haklarımızı güncellemeleri konusunda rica da bulunmak zorunda kalmamalıyız diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoDuR

Arkadaşlar,Sinemia mobil uygulamasının zaruri durumlarda (format ve yazılım güncelleme gibi) tekrar yüklenmesi konusunda herhangi bir değişiklik var mı?Cihazlarımızı formatlamaya yada yazılım güncellemeye korkar olduk.Malum zaman zaman yazılımsal problemler yaşayabiliyoruz.

Yazılım yükleme hakkımızın bitmemesi veya bittiginde neler yapılabilecegi hakkında fikirleri olanlar paylaşabilirler mi?Yani artık sinemia yetkililerinden uygulama yükleme haklarımızı güncellemeleri konusunda rica da bulunmak zorunda kalmamalıyız diye düşünüyorum.

1 hakkınız gidiyor her seferinde

sırf bu yüzden bir daha abone olmuyorum.
    internetten ucuza kod alıp sinemaya gidicem.
  • sinema olayı zor gitmeside zor zaman zaten olmuyor

nakitte yok

anca evde nette takılıyoruz
  • quote:

Arkadaşlar,Sinemia mobil uygulamasının zaruri durumlarda (format ve yazılım güncelleme gibi) tekrar yüklenmesi konusunda herhangi bir değişiklik var mı?Cihazlarımızı formatlamaya yada yazılım güncellemeye korkar olduk.Malum zaman zaman yazılımsal problemler yaşayabiliyoruz.

Merhaba dün itibariyle yedekledikten sonra telefonu sıfırladım ve güncelleme yaptım cihaz hakkımdan gitmedi bilginiz olsun (ios)

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

Merhaba dün itibariyle yedekledikten sonra telefonu sıfırladım ve güncelleme yaptım cihaz hakkımdan gitmedi bilginiz olsun (ios)

1- Cihaz degisikligiyle ilgili kural nerede yaziyor acaba? Sitede ve sozlesmede okumama ragmen bulamadim. Boyle bir durum var fakat nerde yaziyor?

2- Ben cihaz degistirmeme ve format atmama ragmen 3 kere programa tekrardan giris yaptim, sanirim cache'ler ile birlikte login bilgileri de gittiginden boyle bir durum oldu.

3- Kalan haklarimizi gorebileceimiz bir yer var mi?

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.